Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Filip Małgorzaciak Rawlplug Sokół Łańcut 3 57 19.00
2. Kamil Chanas Jamalex Polonia 1912 Leszno 3 53 17.67
3. Aleksander Dziewa FutureNet Śląsk Wrocław 3 52 17.33
4. Piotr Niedźwiedzki Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 52 17.33
5. Marcin Sroka Pogoń Prudnik 3 50 16.67
6. Jakub Musiał FutureNet Śląsk Wrocław 3 50 16.67
7. Marcin Nowakowski Enea Astoria Bydgoszcz 3 49 16.33
8. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 3 47 15.67
9. Michał Marek Polfarmex Kutno 3 47 15.67
10. Tomasz Prostak Pogoń Prudnik 3 47 15.67
11. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 3 47 15.67
12. Jan Grzeliński KS Księżak Syntex Łowicz 3 47 15.67
13. Rafał Król SKK Siedlce 2 45 22.50
14. Paweł Zmarlak GKS Tychy 3 44 14.67
15. Norbert Kulon FutureNet Śląsk Wrocław 3 44 14.67
16. Karol Kamiński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 3 44 14.67
17. Maciej Koperski AZS AGH Kraków 3 44 14.67
18. Mikołaj Grod Enea Astoria Bydgoszcz 3 43 14.33
19. Patryk Pełka STK Czarni Słupsk 3 43 14.33
20. Jakub Patoka WKK Wrocław 2 42 21.00
21. Damian Cechniak STK Czarni Słupsk 3 41 13.67
22. Adam Metelski Biofarm Basket Poznań 3 41 13.67
23. Jakub Zalewski Energa Kotwica Kołobrzeg 3 41 13.67
24. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 3 40 13.33
25. Tomasz Smorawiński Biofarm Basket Poznań 3 40 13.33
26. Damian Szymczak GKS Tychy 3 40 13.33
27. Michał Sadło AZS AGH Kraków 3 40 13.33
28. Maciej Maj GKS Tychy 3 40 13.33
29. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 40 13.33
30. Michał Jankowski GKS Tychy 3 39 13.00
31. Mikołaj Motel KS Księżak Syntex Łowicz 3 38 12.67
32. Wiktor Sewioł Rawlplug Sokół Łańcut 3 38 12.67
33. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 3 37 12.33
34. Adrian Kordalski STK Czarni Słupsk 3 37 12.33
35. Daniel Grujić Energa Kotwica Kołobrzeg 3 37 12.33
36. Patryk Wieczorek Polfarmex Kutno 3 36 12.00
37. Bartosz Majewski Polfarmex Kutno 3 36 12.00
38. Mateusz Stawiak Jamalex Polonia 1912 Leszno 3 35 11.67
39. Arkadiusz Kobus KS Księżak Syntex Łowicz 3 35 11.67
40. Iwan Wasyl AZS AGH Kraków 3 34 11.33
41. Kacper Stalicki Pogoń Prudnik 3 34 11.33
42. Artur Włodarczyk AZS AGH Kraków 3 33 11.00
43. Damian Pieloch WKK Wrocław 2 32 16.00
44. Marc-Oscar Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 3 32 10.67
45. Mateusz Bręk Biofarm Basket Poznań 3 31 10.33
46. Michał Kierlewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 3 31 10.33
47. Łukasz Bodych Energa Kotwica Kołobrzeg 3 31 10.33
48. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 3 31 10.33
49. Piotr Wieloch GKS Tychy 3 31 10.33
50. Bartłomiej Pietras FutureNet Śląsk Wrocław 3 31 10.33
51. Paweł Nowicki Polfarmex Kutno 3 30 10.00
52. Michał Samsonowicz Biofarm Basket Poznań 3 29 9.67
53. Adrian Mroczek-Truskowski Jamalex Polonia 1912 Leszno 3 29 9.67
54. Łukasz Seweryn STK Czarni Słupsk 3 29 9.67
55. Mantas Cesnauskis STK Czarni Słupsk 3 28 9.33
56. Łukasz Paul Elektrobud-Investment ZB Pruszków 3 28 9.33
57. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 3 27 9.00
58. Patryk Gospodarek Polfarmex Kutno 3 27 9.00
59. Marcin Flieger Biofarm Basket Poznań 3 27 9.00
60. Damian Janiak Energa Kotwica Kołobrzeg 3 27 9.00
61. Bartosz Wróbel SKK Siedlce 2 25 12.50
62. Jakub Dłuski Enea Astoria Bydgoszcz 3 24 8.00
63. Bartosz Czerwonka AZS AGH Kraków 3 24 8.00
64. Stanferd Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 3 24 8.00
65. Szymon Ryżek Energa Kotwica Kołobrzeg 3 24 8.00
66. Jakub Der Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 24 8.00
67. Grzegorz Kukiełka Enea Astoria Bydgoszcz 3 23 7.67
68. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 23 7.67
69. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 3 23 7.67
70. Aleksander Leńczuk FutureNet Śląsk Wrocław 3 23 7.67
71. Łukasz Frąckiewicz Enea Astoria Bydgoszcz 3 23 7.67
72. Piotr Hałas GKS Tychy 3 22 7.33
73. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 22 7.33
74. Sebastian Dąbek KS Księżak Syntex Łowicz 3 22 7.33
75. Kamil Zywert Rawlplug Sokół Łańcut 2 22 11.00
76. Robert Skibniewski FutureNet Śląsk Wrocław 2 22 11.00
77. Przemysław Wrona Energa Kotwica Kołobrzeg 3 21 7.00
78. Mikołaj Czyż Biofarm Basket Poznań 3 21 7.00
79. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 20 6.67
80. Michał Borówka AZS AGH Kraków 3 20 6.67
81. Adam Kaczmarzyk Jamalex Polonia 1912 Leszno 3 20 6.67
82. Aleksander Lewandowski Biofarm Basket Poznań 3 20 6.67
83. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 2 20 10.00
84. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 19 6.33
85. Paweł Śpica Enea Astoria Bydgoszcz 2 19 9.50
86. Jakub Koelner WKK Wrocław 2 19 9.50
87. Karol Michałek FutureNet Śląsk Wrocław 3 18 6.00
88. Dorian Szyttenholm Enea Astoria Bydgoszcz 3 18 6.00
89. Bartłomiej Bojko KS Księżak Syntex Łowicz 3 18 6.00
90. Marcin Salamonik KS Księżak Syntex Łowicz 3 18 6.00
91. Bartłomiej Ornoch Elektrobud-Investment ZB Pruszków 3 18 6.00
92. Robert Cetnar Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2 18 9.00
93. Bartłomiej Podworski AZS AGH Kraków 3 17 5.67
94. Daniel Nieporęcki KS Księżak Syntex Łowicz 3 17 5.67
95. Jakub Stanios Energa Kotwica Kołobrzeg 3 17 5.67
96. Wojciech Jakubiak STK Czarni Słupsk 3 17 5.67
97. Radosław Trubacz Jamalex Polonia 1912 Leszno 3 16 5.33
98. Hubert Wyszkowski STK Czarni Słupsk 3 16 5.33
99. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Syntex Łowicz 3 16 5.33
100. Przemysław Tradecki Elektrobud-Investment ZB Pruszków 3 16 5.33
101. Bartosz Ciechociński WKK Wrocław 2 15 7.50
102. Rafał Sobiło SKK Siedlce 2 14 7.00
103. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Poznań 3 14 4.67
104. Tomasz Krzywdziński Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 14 4.67
105. Konrad Mamcarczyk AZS AGH Kraków 3 13 4.33
106. Wojciech Szpyrka Pogoń Prudnik 3 13 4.33
107. Maciej Strzelecki SKK Siedlce 2 13 6.50
108. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 2 13 6.50
109. Paweł Bogdanowicz GKS Tychy 3 13 4.33
110. Marcin Wieluński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 3 13 4.33
111. January Sobczak Polfarmex Kutno 3 13 4.33
112. Szymon Długosz STK Czarni Słupsk 3 13 4.33
113. Filip Pruefer Rawlplug Sokół Łańcut 3 12 4.00
114. Tomasz Żeleźniak FutureNet Śląsk Wrocław 3 12 4.00
115. Michał Aleksandrowicz Enea Astoria Bydgoszcz 3 12 4.00
116. Marcin Pławucki SKK Siedlce 2 11 5.50
117. Karol Kutta Jamalex Polonia 1912 Leszno 3 11 3.67
118. Karol Obarek Polfarmex Kutno 3 11 3.67
119. Michał Świderski KS Księżak Syntex Łowicz 2 11 5.50
120. Tomasz Zych AZS AGH Kraków 3 11 3.67
121. Artur Pabianek SKK Siedlce 2 10 5.00
122. Kamil Izraelski Energa Kotwica Kołobrzeg 2 10 5.00
123. Filip Czyżnielewski Polfarmex Kutno 2 10 5.00
124. Piotr Powideł STK Czarni Słupsk 2 9 4.50
125. Jakub Krawczyk Pogoń Prudnik 3 9 3.00
126. Krzysztof Spała Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 8 2.67
127. Filip Taisner GKS Tychy 3 8 2.67
128. Kacper Majka GKS Tychy 3 8 2.67
129. Maciej Żmudzki Polfarmex Kutno 3 8 2.67
130. Marcin Nędzi SKK Siedlce 2 8 4.00
131. Szymon Milczyński Jamalex Polonia 1912 Leszno 3 8 2.67
132. Mateusz Fatz Enea Astoria Bydgoszcz 3 7 2.33
133. Jakub Kondraciuk Enea Astoria Bydgoszcz 3 7 2.33
134. Tomasz Józefiak WKK Wrocław 2 6 3.00
135. Daniel Olszewski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 3 6 2.00
136. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 2 6 3.00
137. Maciej Rostalski Biofarm Basket Poznań 2 5 2.50
138. Roman Janik SKK Siedlce 2 5 2.50
139. Patryk Kędel AZS AGH Kraków 3 5 1.67
140. Wojciech Hałas Elektrobud-Investment ZB Pruszków 3 5 1.67
141. Bartosz Włuczyński KS Księżak Syntex Łowicz 3 5 1.67
142. Patryk Przyborowski Energa Kotwica Kołobrzeg 2 4 2.00
143. Nikodem Sirijatowicz SKK Siedlce 2 4 2.00
144. Kamil Fiedukiewicz WKK Wrocław 1 3 3.00
145. Maksymilian Jakubek AZS AGH Kraków 2 3 1.50
146. Hubert Miłak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2 3 1.50
147. Adrian Matyszkiewicz Polfarmex Kutno 2 3 1.50
148. Łukasz Uberna WKK Wrocław 2 3 1.50
149. Szymon Pawlak Polfarmex Kutno 3 3 1.00
150. Gracjan Dobriański Energa Kotwica Kołobrzeg 3 3 1.00
151. Mateusz Gładki KS Księżak Syntex Łowicz 2 2 1.00
152. Adrian Inglot Rawlplug Sokół Łańcut 2 2 1.00
153. Przemysław Malona WKK Wrocław 1 2 2.00
154. Aleksander Lentka WKK Wrocław 1 2 2.00
155. Sebastian Bożenko FutureNet Śląsk Wrocław 2 2 1.00
156. Paweł Lasota Energa Kotwica Kołobrzeg 2 2 1.00
157. Michał Kroczak WKK Wrocław 2 2 1.00
158. Dawid Rypiński STK Czarni Słupsk 3 2 0.67
159. Jakub Fenrych GKS Tychy 2 1 0.50
160. Adrian Barszczyk Enea Astoria Bydgoszcz 2 1 0.50
161. Filip Drewniak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2 0 0.00
162. Dawid Kołodziński SKK Siedlce 1 0 0.00
163. Mateusz Nowacki AZS AGH Kraków 2 0 0.00
164. Szymon Woźniak GKS Tychy 2 0 0.00
165. Maciej Krakowczyk FutureNet Śląsk Wrocław 3 0 0.00
166. Michał Sasik FutureNet Śląsk Wrocław 2 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO