Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Matusiak TKM Włocławek 16 314 19.63
2. Hubert Lobermajer MChKK Chełmno 16 301 18.81
3. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek 12 294 24.50
4. Szymon Wiśniewski MChKK Chełmno 16 272 17.00
5. Mikołaj Wojciechowski SKS Kasprowicz Inowrocław 10 237 23.70
6. Artur Marek SKS Kasprowicz Inowrocław 13 226 17.38
7. Nikodem Biliński TKM Włocławek 16 211 13.19
8. Oliwier Szczepański TKM Włocławek 15 204 13.60
9. Hubert Sękowski Twarde Pierniki Toruń 16 204 12.75
10. Paweł Jędrzejczak MKS Novum I Bydgoszcz 13 197 15.15
11. Wiktor Urban UKS Basket Regnum Bydgoszcz 15 194 12.93
12. Jerzy Ziembiński Twarde Pierniki Toruń 14 186 13.29
13. Paweł Sowiński Twarde Pierniki Toruń 13 179 13.77
14. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek 16 178 11.13
15. Jan Wdzięczny TKM Włocławek 15 177 11.80
16. Mateusz Thiede Twarde Pierniki Toruń 16 172 10.75
17. Szymon Jaskółd SKS Kasprowicz Inowrocław 13 152 11.69
18. Michał Robak MKS Novum I Bydgoszcz 15 150 10.00
19. Mikołaj Katafiasz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 15 149 9.93
20. Jakub Grzeszczak MChKK Chełmno 16 147 9.19
21. Bartosz Preus MKS Novum I Bydgoszcz 16 147 9.19
22. Bartosz Mrówczyński MKS Novum I Bydgoszcz 15 139 9.27
23. Marek Olszewski MKS Novum I Bydgoszcz 14 132 9.43
24. Oliwier Lichowski MKS Novum II Bydgoszcz 14 129 9.21
25. Kamil Hyba TKM Włocławek 15 129 8.60
26. Jakub Kornatka TKM Włocławek 14 117 8.36
27. Marcel Drozdowski Twarde Pierniki Toruń 15 105 7.00
28. Mateusz Pawlak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 15 101 6.73
29. Bartosz Łazarski TKM Włocławek 16 99 6.19
30. Piotr Pochocki SKS Kasprowicz Inowrocław 13 96 7.38
31. Igor Marcinkowski Twarde Pierniki Toruń 15 96 6.40
32. Antoni Gawarecki SKS Kasprowicz Inowrocław 16 96 6.00
33. Kacper Kuźmiński SKS Kasprowicz Inowrocław 11 93 8.45
34. Bartłomiej Lefek Twarde Pierniki Toruń 15 90 6.00
35. Dawid Połowińczak MKS Novum III Bydgoszcz 11 89 8.09
36. Patryk Szweda MKS Novum II Bydgoszcz 14 87 6.21
37. Marcel Szukalski Astoria Bydgoszcz 13 86 6.14
38. Jakub Olszewski MKS Novum I Bydgoszcz 14 84 6.00
39. Kacper Rozmus MChKK Chełmno 16 83 5.19
40. Paweł Grabowski MKS Novum I Bydgoszcz 14 81 5.79
41. Marcel Teodorowicz MChKK Chełmno 12 79 6.58
42. Wiktor Ochmański TKM Włocławek 16 69 4.31
43. Sylwester Łaski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 15 68 4.53
44. Marcin Kryś MKS Novum I Bydgoszcz 15 65 4.33
45. Bartosz Jeziorowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 10 63 6.30
46. Franciszek Talarek Twarde Pierniki Toruń 14 62 4.43
47. Alan Lewandowski TKM Włocławek 15 62 4.13
48. Tymoteusz Budziak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 15 60 4.00
49. Oliwier Batkowski MKS Novum III Bydgoszcz 15 59 3.93
50. Oliwier Gołembiewski MKS Novum I Bydgoszcz 12 56 4.67
51. Adam Kozłowski MKS Novum II Bydgoszcz 14 55 3.93
52. Jakub Kępski TKM Włocławek 11 54 4.91
53. Marcin Okoński SKS Kasprowicz Inowrocław 15 53 3.53
54. Jakub Szczepański MChKK Chełmno 14 53 3.79
55. Ivo Roth UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 52 4.00
56. Wojciech Warszawiak SKS Kasprowicz Inowrocław 15 49 3.27
57. Filip Gachewicz TKM Włocławek 15 48 3.20
58. Konrad Michalski MKS Novum I Bydgoszcz 15 46 3.07
59. Konrad Dąbrowski Twarde Pierniki Toruń 16 46 2.88
60. Jan Misiaszek Twarde Pierniki Toruń 12 43 3.58
61. Marcin Łangowski Astoria Bydgoszcz 10 41 4.10
62. Jan Barwiński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 15 39 2.60
63. Jakub Rydlichowski SKS Kasprowicz Inowrocław 12 37 3.08
64. Michał Tuszyński Twarde Pierniki Toruń 16 37 2.31
65. Mateusz Kończal UKS Basket Regnum Bydgoszcz 14 36 2.57
66. Antoni Oskroba Twarde Pierniki Toruń 12 35 2.92
67. Piotr Barańczuk MKS Novum II Bydgoszcz 11 34 3.09
68. Jan Jankowski MKS Novum II Bydgoszcz 14 34 2.43
69. Norbert Sierzputowski MKS Novum III Bydgoszcz 10 34 3.40
70. Łukasz Jarmoszewicz Twarde Pierniki Toruń 9 33 3.67
71. Jan Bosowicz Twarde Pierniki Toruń 14 31 2.21
72. Dawid Halama SKS Kasprowicz Inowrocław 10 30 3.00
73. Kamil Komosiński MKS Novum II Bydgoszcz 9 30 3.33
74. Kacper Ball MChKK Chełmno 12 30 2.50
75. Fabian Milde Twarde Pierniki Toruń 9 28 3.11
76. Marek Kuśpit MChKK Chełmno 8 28 3.50
77. Aleksander Kos UKS Basket Regnum Bydgoszcz 11 27 2.45
78. Tomasz Urbański UKS Basket Regnum Bydgoszcz 11 26 2.36
79. Wojciech Polacki MKS Novum II Bydgoszcz 14 24 1.71
80. Gracjan Mazur Astoria Bydgoszcz 11 23 2.09
81. Tomasz Fiałkowski MKS Novum III Bydgoszcz 15 22 1.47
82. Jakub Kański SKS Kasprowicz Inowrocław 8 22 2.75
83. Michał Plak MChKK Chełmno 9 21 2.33
84. Konrad Konieczka SKS Kasprowicz Inowrocław 8 20 2.50
85. Stefan Stręczyński MKS Novum II Bydgoszcz 13 19 1.46
86. Wiktor Matuszkiewicz SKS Kasprowicz Inowrocław 14 19 1.36
87. Aleksander Szulc Astoria Bydgoszcz 12 19 1.58
88. Krzysztof Żeglarski MChKK Chełmno 15 19 1.27
89. Daniel Wenzelewski MKS Novum II Bydgoszcz 8 18 2.25
90. Kamil Topolski MKS Novum III Bydgoszcz 10 18 1.80
91. Przemysław Sypniewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 11 17 1.55
92. Wiktor Bejma MKS Novum I Bydgoszcz 10 16 1.60
93. Adrian Łepek Astoria Bydgoszcz 8 15 1.88
94. Oliwier Mazur Astoria Bydgoszcz 10 15 1.50
95. Oskar Myszka Astoria Bydgoszcz 9 14 1.56
96. Oskar Sas Astoria Bydgoszcz 10 12 1.20
97. Mikołaj Łuczak MKS Novum I Bydgoszcz 10 12 1.20
98. Dawid Głowicki Astoria Bydgoszcz 7 12 1.71
99. Oliwier Wegner UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 10 0.77
100. Damian Kurowski MChKK Chełmno 13 10 0.77
101. Maciej Przybył MKS Novum III Bydgoszcz 8 10 1.25
102. Piotr Orleańczyk Twarde Pierniki Toruń 9 8 0.89
103. Wojciech Ślaziński MKS Novum III Bydgoszcz 12 8 0.67
104. Dawid Osiński MKS Novum III Bydgoszcz 9 8 0.89
105. Olaf Laszuk MChKK Chełmno 8 7 0.88
106. Adrian Jakubiak Astoria Bydgoszcz 12 7 0.58
107. Bartosz Hetzig MKS Novum III Bydgoszcz 13 7 0.54
108. Paweł Pachowicz SKS Kasprowicz Inowrocław 8 6 0.75
109. Tomasz Zemka MKS Novum I Bydgoszcz 12 5 0.42
110. Karol Tan Nguyen Van MKS Novum III Bydgoszcz 8 3 0.38
111. Damian Weselski MKS Novum II Bydgoszcz 8 2 0.25
112. Sebastian Bożądkiewicz MKS Novum II Bydgoszcz 10 0 0.00
113. Jakub Dybek MKS Novum III Bydgoszcz 8 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Facebook