ROZGRYWKI:
Bagniewski Szymon Astoria Bydgoszcz
Bakalarz Franciszek UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Barańczuk Piotr MKS Novum II Bydgoszcz
Bartoszak Piotr SKS Kasprowicz Inowrocław
Barwiński Jan UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Batkowski Oliwier MKS Novum III Bydgoszcz
Bejma Wiktor MKS Novum I Bydgoszcz
Bembnista Eryk SKS Kasprowicz Inowrocław
Biliński Nikodem TKM Włocławek
Błażejewicz Jakub Twarde Pierniki Toruń
Bocian Dominik Astoria Bydgoszcz
Boliński Igor MKS Novum I Bydgoszcz
Bosowicz Jan Twarde Pierniki Toruń
Galant Cezary SKS Kasprowicz Inowrocław
Gaszczyński Szymon Twarde Pierniki Toruń
Gawarecki Antoni SKS Kasprowicz Inowrocław
Głowicki Dawid Astoria Bydgoszcz
Goede Oskar MKS Novum III Bydgoszcz
Gołek Wiktor MKS Novum II Bydgoszcz
Gołembiewski Oliwier MKS Novum I Bydgoszcz
Gorączko Mikołaj MKS Novum II Bydgoszcz
Górka Bartłomiej MKS Novum III Bydgoszcz
Grabowski Paweł MKS Novum I Bydgoszcz
Grzeszczak Jakub MChKK Chełmno
Kachelski Mikołaj MKS Novum II Bydgoszcz
Kański Jakub SKS Kasprowicz Inowrocław
Katafiasz Mikołaj UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Kołacz Wojciech MKS Novum III Bydgoszcz
Komosiński Kamil MKS Novum II Bydgoszcz
Konieczka Konrad SKS Kasprowicz Inowrocław
Kończal Mateusz UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Kos Aleksander UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Kościński Norbert SKS Kasprowicz Inowrocław
Kowalski Karol Astoria Bydgoszcz
Kozłowski Adam MKS Novum II Bydgoszcz
Krause Igor MKS Novum II Bydgoszcz
Kryś Marcin MKS Novum I Bydgoszcz
Kubas Mateusz MKS Novum II Bydgoszcz
Marcinkowski Igor Twarde Pierniki Toruń
Marek Artur SKS Kasprowicz Inowrocław
Matuszkiewicz Wiktor SKS Kasprowicz Inowrocław
Mazur Gracjan Astoria Bydgoszcz
Mazur Oliwier Astoria Bydgoszcz
Michalski Konrad MKS Novum I Bydgoszcz
Michalski Nikodem SKS Kasprowicz Inowrocław
Mierzwicki Wiktor SKS Kasprowicz Inowrocław
Mikołajczyk Jan MKS Novum II Bydgoszcz
Milczewski Dorian MKS Novum III Bydgoszcz
Milde Fabian Twarde Pierniki Toruń
Mindikowski Mikołaj MKS Novum II Bydgoszcz
Misiaszek Jan Twarde Pierniki Toruń
Morzyński Paweł MKS Novum II Bydgoszcz
Ochmański Wiktor TKM Włocławek
Okoński Marcin SKS Kasprowicz Inowrocław
Olbiński Gracjan MKS Novum II Bydgoszcz
Olszewski Jakub MKS Novum I Bydgoszcz
Olszewski Konrad MKS Novum III Bydgoszcz
Olszewski Marek MKS Novum I Bydgoszcz
Orleańczyk Piotr Twarde Pierniki Toruń
Pachowicz Paweł SKS Kasprowicz Inowrocław
Paradowski Patryk MKS Novum III Bydgoszcz
Pawelski Igor MKS Novum II Bydgoszcz
Pawlak Mateusz UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Piwowar Mateusz MKS Novum II Bydgoszcz
Pliński Maksymilian MKS Novum III Bydgoszcz
Pochocki Piotr SKS Kasprowicz Inowrocław
Pociecha Mateusz UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Polacki Wojciech MKS Novum II Bydgoszcz
Połowińczak Dawid MKS Novum III Bydgoszcz
Potocki Jakub MKS Novum I Bydgoszcz
Preus Bartosz MKS Novum I Bydgoszcz
Prusiecki Kosma Twarde Pierniki Toruń
Sękowski Hubert Twarde Pierniki Toruń
Sierzputowski Norbert MKS Novum III Bydgoszcz
Siwiak Oliwier MKS Novum III Bydgoszcz
Skopowski Paweł MKS Novum II Bydgoszcz
Sowiński Bartosz Astoria Bydgoszcz
Sowiński Paweł Twarde Pierniki Toruń
Stachorowski Mateusz SKS Kasprowicz Inowrocław
Stosik Rafał Astoria Bydgoszcz
Stręczyński Stefan MKS Novum II Bydgoszcz
Sypniewski Przemysław UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Szczepański Jakub MChKK Chełmno
Szczepański Oliwier TKM Włocławek
Szpojda Wiktor Astoria Bydgoszcz
Szukalski Marcel Astoria Bydgoszcz
Walecki Oskar MKS Novum II Bydgoszcz
Warda Miłosz SKS Kasprowicz Inowrocław
Warszawiak Wojciech SKS Kasprowicz Inowrocław
Wegner Oliwier UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Wenzelewski Daniel MKS Novum II Bydgoszcz
Weselski Damian MKS Novum II Bydgoszcz
Wierzbicki Igor Astoria Bydgoszcz
Wiśniewski Szymon MChKK Chełmno
Wiśniowski Seweryn MKS Novum III Bydgoszcz
Witkowski Bartosz MKS Novum II Bydgoszcz