Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. Chopina, 52
66-400 GORZÓW WLKP. tel. 95 727 95 01
fax. --- http://www.azspwszgorzow.pl
azs@ajp.edu.pl

ARENA

Hala Sportowa AJP, 66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Chopina 52

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
14.10.2019 19:30 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. (d) 59 : 77 P 59 12 38 31.6 7 18 38.9 19 56 33.9 14 23 60.9 16 35 51 8 26 22 36 9 3 0 48
16.10.2019 16:30 MUKS Poznań (w) 89 : 33 P 33 5 46 10.9 4 23 17.4 9 69 13.0 11 17 64.7 15 20 35 6 17 14 19 10 3 7 2
06.11.2019 19:45 Enea AZS II Poznań (d) 56 : 74 P 56 13 37 35.1 5 18 27.8 18 55 32.7 15 23 65.2 12 24 36 11 22 23 31 14 2 3 43
16.11.2019 16:00 Grot TomiQ Pabianice (d) 59 : 85 P 59 16 39 41.0 5 19 26.3 21 58 36.2 12 18 66.7 11 31 42 9 28 11 26 13 3 3 57
22.11.2019 18:30 GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków (w) 76 : 54 P 54 12 36 33.3 7 24 29.2 19 60 31.7 9 16 56.3 9 29 38 10 17 15 20 7 3 3 44
24.11.2019 16:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki (d) 64 : 76 P 64 14 36 38.9 5 27 18.5 19 63 30.2 21 30 70.0 14 32 46 14 22 22 27 19 3 3 66
01.12.2019 16:00 CTL Zagłębie Sosnowiec (w) 86 : 43 P 43 8 25 32.0 3 14 21.4 11 39 28.2 18 32 56.3 7 20 27 9 12 26 21 8 4 3 28
15.12.2019 13:00 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. (w) 68 : 48 P 48 13 32 40.6 5 25 20.0 18 57 31.6 7 11 63.6 14 33 47 12 22 16 38 16 10 4 52
21.12.2019 13:15 MUKS Poznań (d) 56 : 76 P 56 16 47 34.0 5 15 33.3 21 62 33.9 9 12 75.0 10 24 34 12 14 12 17 12 5 3 58
08.01.2020 15:30 Enea AZS II Poznań (w) 75 : 38 P 38 12 43 27.9 2 26 7.7 14 69 20.3 8 14 57.1 13 31 44 10 18 19 20 4 4 4 19
22.01.2020 17:30 Grot TomiQ Pabianice (w) 81 : 65 P 65 15 35 42.9 11 30 36.7 26 65 40.0 2 3 66.7 13 28 41 19 18 4 26 7 7 6 73
15.02.2020 17:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki (w) 73 : 65 P 65 18 40 45.0 7 35 20.0 25 75 33.3 8 13 61.5 12 31 43 16 12 15 20 8 5 5 62
16.02.2020 14:00 GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków (d) 63 : 81 P 63 14 32 43.8 9 24 37.5 23 56 41.1 8 14 57.1 15 31 46 13 12 15 26 5 3 0 65
23.02.2020 18:00 CTL Zagłębie Sosnowiec (d) 41 : 104 P 41 10 30 33.3 5 32 15.6 15 62 24.2 6 8 75.0 9 23 32 15 14 10 27 4 4 7 20
01.03.2020 13:00 Politechnika Gdańska II (w) 64 : 61 P 61 18 38 47.4 7 32 21.9 25 70 35.7 4 9 44.4 22 27 49 16 22 15 21 14 8 0 77
07.03.2020 13:30 Politechnika Gdańska II (d) 73 : 70 W 73 17 40 42.5 11 33 33.3 28 73 38.4 6 8 75.0 21 27 48 18 23 15 19 6 3 6 82

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO