Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Karolina Zaborska MKS ÓSEMKA Skierniewice 10 217 21.70
2. Patrycja Stangreciak MKS ÓSEMKA Skierniewice 10 195 19.50
3. Julia Zbudniewek MKS ÓSEMKA Skierniewice 10 158 15.80
4. Natalia Łopińska ŁKS SMS Łódź 9 151 16.78
5. Justyna Rudzka PTK Lumi Pabianice 10 149 14.90
6. Martyna Leszczyńska UKS BASKET SMS Aleksandrów Ł. 8 133 16.63
7. Julia Piestrzyńska PTK Lumi Pabianice 10 131 13.10
8. Patrycja Kryszka ŁKS SMS Łódź 10 121 12.10
9. Patrycja Kawczyńska WIDZEW Szkoła Gortata Łódź 10 114 11.40
10. Michalina Michalak WIDZEW Szkoła Gortata Łódź 9 111 12.33
11. Patrycja Kirsz PTK Lumi Pabianice 10 96 9.60
12. Julia Stankiewicz WIDZEW Szkoła Gortata Łódź 8 93 11.63
13. Wiktoria Kośla UKS BASKET SMS Aleksandrów Ł. 9 92 10.22
14. Klaudia Kozłowska UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 9 86 9.56
15. Jessica Solak UKS BASKET SMS Aleksandrów Ł. 10 85 8.50
16. Wiktoria Rzeźnik WIDZEW Szkoła Gortata Łódź 10 83 8.30
17. Daria Kowalczyk PTK Lumi Pabianice 10 80 8.00
18. Martyna Dolewa PTK Lumi Pabianice 8 79 9.88
19. Martyna Cybert PTK Lumi Pabianice 10 78 7.80
20. Wiktoria Stępień WIDZEW Szkoła Gortata Łódź 5 72 14.40
21. Marlena Papuga ŁKS SMS Łódź 10 70 7.00
22. Karina Skopińska UKS BASKET SMS Aleksandrów Ł. 10 68 6.80
23. Justyna Samulak UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 10 66 6.60
24. Sandra Ścigalska WIDZEW Szkoła Gortata Łódź 8 65 8.13
25. Bianka Bałwas UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 8 56 7.00
26. Maria Wybraniec WIDZEW Szkoła Gortata Łódź 8 56 7.00
27. Martyna Boniecka ŁKS SMS Łódź 8 55 6.88
28. Aleksandra Królikowska WIDZEW Szkoła Gortata Łódź 10 54 5.40
29. Natalia Gozdek UKS BASKET SMS Aleksandrów Ł. 10 51 5.10
30. Marta Kawczyńska WIDZEW Szkoła Gortata Łódź 8 50 6.25
31. Vittoria Tortora ŁKS SMS Łódź 9 50 5.56
32. Bogusława Ołubek UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 10 48 4.80
33. Patrycja Borawska UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 7 43 6.14
34. Paulina Dereszczuk PTK Lumi Pabianice 5 40 8.00
35. Weronika Dolewa PTK Lumi Pabianice 9 40 4.44
36. Zofia Serafin UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 7 35 5.00
37. Patrycja Krzyszczak UKS BASKET SMS Aleksandrów Ł. 7 35 5.00
38. Katarzyna Pęcina PTK Lumi Pabianice 7 34 4.86
39. Sylwia Sobczak UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 8 33 4.13
40. Milena Sobczyk ŁKS SMS Łódź 10 29 2.90
41. Alicja Kamieniak PTK Lumi Pabianice 5 27 5.40
42. Kinga Chodorowska UKS BASKET SMS Aleksandrów Ł. 9 26 2.89
43. Ewa Wioletta Pietrzak UKS BASKET SMS Aleksandrów Ł. 7 25 3.57
44. Zuzanna Włodarczyk MKS ÓSEMKA Skierniewice 9 24 2.67
45. Martyna Starzyńska UKS BASKET SMS Aleksandrów Ł. 6 23 3.83
46. Małgorzata Gratys MKS ÓSEMKA Skierniewice 10 22 2.20
47. Agnieszka Wróbel UKS BASKET SMS Aleksandrów Ł. 9 19 2.11
48. Martyna Olczyk UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 6 16 2.67
49. Eliza Zalewska WIDZEW Szkoła Gortata Łódź 6 14 2.33
50. Alicja Więcek MKS ÓSEMKA Skierniewice 8 13 1.63
51. Natalia Łacwik PTK Lumi Pabianice 6 13 2.17
52. Aleksandra Zwolińska UKS BASKET SMS Aleksandrów Ł. 8 12 1.50
53. Weronika Pietrzykowska UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 5 11 2.20
54. Wiktoria Bogusz UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 9 10 1.11
55. Agata Łysik WIDZEW Szkoła Gortata Łódź 5 8 1.60
56. Barbara Worsowicz UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 7 7 1.00
57. Aleksandra Durnaś PTK Lumi Pabianice 7 6 0.86
58. Łucja Michalak MKS ÓSEMKA Skierniewice 7 4 0.57
59. Natalia Bliźniewska MKS ÓSEMKA Skierniewice 5 3 0.60
60. Wiktoria Urbaniak UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 5 3 0.60
61. Natalia Rosińska ŁKS SMS Łódź 6 2 0.33
62. Weronika Lipińska UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 5 2 0.40
63. Aleksandra Popławska MKS ÓSEMKA Skierniewice 6 0 0.00
64. Agata Czuba UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 5 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO