Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Dawid Bykowski Enea Astoria Bydgoszcz 13 218 16.77
2. Maksym Kołodziej Enea Astoria Bydgoszcz 13 193 14.85
3. Kacper Majchrowicz TKM Włocławek 10 181 18.10
4. Jakub Stupnicki Enea Astoria Bydgoszcz 13 175 13.46
5. Mateusz Kaźmierski Basket 2010 Kruszwica 8 162 20.25
6. Hubert Lipiński Twarde Pierniki Toruń 12 141 11.75
7. Bartłomiej Lefek MKS Zryw Toruń 10 138 13.80
8. Szymon Jaskółd Enea Astoria Bydgoszcz 13 136 10.46
9. Paweł Sowiński Twarde Pierniki Toruń 8 135 16.88
10. Wit Szymański Enea Astoria Bydgoszcz 9 128 14.22
11. Artur Marek Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 8 127 15.88
12. Dmitrij Zhaludok Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 10 127 12.70
13. Nikodem Biliński TKM Włocławek 8 126 15.75
14. Filip Adamczak Enea Astoria Bydgoszcz 13 123 9.46
15. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki Toruń 12 107 8.92
16. Tomasz Kwieciński Enea Astoria Bydgoszcz 13 106 8.15
17. Michał Ziółkowski Twarde Pierniki Toruń 11 101 9.18
18. Jan Wdzięczny TKM Włocławek 10 99 9.90
19. Dominik Walenciak Twarde Pierniki Toruń 13 97 7.46
20. Aleksander Greinert Basket 2010 Kruszwica 10 97 9.70
21. Jan Misiaszek MKS Zryw Toruń 9 87 9.67
22. Stanisław Rubach MKS Zryw Toruń 9 86 9.56
23. Hubert Prokopowicz Twarde Pierniki Toruń 7 85 12.14
24. Igor Bladoszewski TKM Włocławek 8 83 10.38
25. Igor Chłopik Twarde Pierniki Toruń 13 80 6.15
26. Bartosz Mrówczyński Enea Astoria Bydgoszcz 13 77 5.92
27. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek 10 77 7.70
28. Hubert Sękowski MKS Zryw Toruń 9 75 8.33
29. Karol Nornicki MKS Zryw Toruń 9 75 8.33
30. Igor Marcinkowski MKS Zryw Toruń 10 73 7.30
31. Antoni Gawarecki Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 9 73 8.11
32. Eryk Bembnista Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 9 71 7.89
33. Bartłomiej Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 9 71 7.89
34. Kamil Adolski Basket 2010 Kruszwica 7 71 10.14
35. Michał Robak Enea Astoria Bydgoszcz 11 69 6.27
36. Alan Arent Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 8 69 8.63
37. Kacper Rogalski TKM Włocławek 10 63 6.30
38. Sebastian Kloska TKM Włocławek 10 62 6.20
39. Kacper Kuźmiński Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 9 55 6.11
40. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki Toruń 10 52 5.20
41. Paweł Książek Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 8 49 6.13
42. Kacper Krajewski Twarde Pierniki Toruń 12 47 3.92
43. Max Ostaszyk MKS Zryw Toruń 6 47 7.83
44. Mateusz Pawlak Basket 2010 Kruszwica 7 47 6.71
45. Bartosz Stępień KS Kutno, ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 3 46 15.33
46. Wiktor Kałecki Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 7 46 6.57
47. Bartosz Cichocki Basket 2010 Kruszwica 9 41 4.56
48. Mateusz Lisewski KS Kutno, ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 3 40 13.33
49. Kacper Skrzypczyński Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 8 38 4.75
50. Adam Modrzejewski TKM Włocławek 8 37 4.63
51. Antoni Ślufiński TKM Włocławek 7 37 5.29
52. Jakub Kowalewski KS Kutno 3 36 12.00
53. Jakub Dura Twarde Pierniki Toruń 11 36 3.27
54. Michał Wojtysiak Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 6 35 5.83
55. Marek Olszewski Enea Astoria Bydgoszcz 13 34 2.62
56. Mikołaj Osiecki KS Kutno 3 34 11.33
57. Kamil Dogadalski KS Kutno 3 32 10.67
58. Damian Kuźniar KS Kutno, ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 3 30 10.00
59. Tomasz Urbański Basket 2010 Kruszwica 5 30 6.00
60. Nikodem Dziwnik Basket 2010 Kruszwica 7 27 3.86
61. Jakub Zapart KS Kutno, ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 3 27 9.00
62. Maksymilian Gajek KS Kutno, ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 3 26 8.67
63. Wojciech Sarnowski Basket 2010 Kruszwica 9 23 2.56
64. Jakub Olszewski Enea Astoria Bydgoszcz 9 22 2.44
65. Wiktor Łankiewicz Twarde Pierniki Toruń 12 21 1.75
66. Jakub Marczak KS Kutno 3 21 7.00
67. Szymon Rękoś KS Kutno, ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 3 19 6.33
68. Mikołaj Rosowski MKS Zryw Toruń 6 17 2.83
69. Mateusz Gwiździel Twarde Pierniki Toruń 9 17 1.89
70. Jakub Gawlas KS Kutno, ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 2 14 7.00
71. Łukasz Gregorczuk KS Kutno, ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 2 12 6.00
72. Bartosz Jończyk KS Kutno, ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 3 12 4.00
73. Jakub Zieliński KS Kutno 3 12 4.00
74. Cyprian Karecki KS Kutno, ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 3 11 3.67
75. Dawid Filipczak KS Kutno 3 10 3.33
76. Jakub Sołtys TKM Włocławek 7 10 1.43
77. Jakub Wojtczak KS Kutno 3 10 3.33
78. Oliwier Klejnowski Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 5 10 2.00
79. Jarosław Ruczkowski Basket 2010 Kruszwica 7 10 1.43
80. Aleksander Pawłowski KS Kutno, ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 2 8 4.00
81. Piotr Cybulski KS Kutno 3 8 2.67
82. Paweł Bieliński KS Kutno, ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 3 8 2.67
83. Remigiusz Kamiński MKS Zryw Toruń 10 6 0.60
84. Bartosz Górnicki KS Kutno, ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 2 4 2.00
85. Jakub Milewski Basket 2010 Kruszwica 5 2 0.40
86. Konrad Dąbrowski MKS Zryw Toruń 6 0 0.00
87. Mateusz Różański MKS Zryw Toruń 9 0 0.00
88. Konrad Santysiak Basket 2010 Kruszwica 5 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO