Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Alicja Waszczykowska Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 11 155 14.09
2. Martyna Walczak MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 11 137 12.45
3. Maria Szwajca MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 11 136 12.36
4. Natalia Adamus ŁKS KK Łódź 12 132 11.00
5. Nikola Tomasik Widzew Łódź 10 121 12.10
6. Weronika Plewa ŁKS KK Łódź II 9 120 13.33
7. Otylia Pawlak Widzew Łódź 10 108 10.80
8. Maria Grudzień Widzew Łódź 9 107 11.89
9. Natalia Rudzińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 106 11.78
10. Alicja Jarząb UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 96 13.71
11. Zuzanna Prochuń Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 7 95 13.57
12. Weronika Kirsz Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 11 91 8.27
13. Lena Uziałło MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 11 90 8.18
14. Kinga Stasinowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 90 10.00
15. Maja Woźniak ŁKS KK Łódź 12 88 7.33
16. Oliwia Książek ŁKS KK Łódź 12 86 7.17
17. Julia Tomczak ŁKS KK Łódź 12 86 7.17
18. Amelia Pawlikowska KS Basket 25 Bydgoszcz 9 85 9.44
19. Weronika Puchacz ŁKS KK Łódź 12 84 7.00
20. Oliwia Janicka Widzew Łódź 8 82 10.25
21. Julia Misko KS Basket 25 Bydgoszcz 10 82 8.20
22. Alicja Maławy KS Basket 25 Bydgoszcz 9 81 9.00
23. Joanna Byczkowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 80 8.00
24. Małgorzata Chojnacka Widzew Łódź 11 79 7.18
25. Anna Grzeszczak MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 10 78 7.80
26. Laura Banaszczyk Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 10 68 6.80
27. Nikola Błaszczak KS Basket 25 Bydgoszcz 10 68 6.80
28. Maja Strugarek ŁKS KK Łódź 12 64 5.33
29. Karolina Gierszal MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 9 60 6.67
30. Julia Pawlewska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 11 59 5.36
31. Emilia Bołbot UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 58 7.25
32. Zuzanna Przybylska KS Basket 25 Bydgoszcz 5 54 10.80
33. Wiktoria Kurzawska Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 9 54 6.00
34. Natalia Donica UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 53 5.30
35. Nadia Makowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 52 8.67
36. Daria Nogal KS Basket 25 Bydgoszcz 6 51 8.50
37. Paulina Hnida UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 50 5.00
38. Malwina Skrzynecka MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 11 48 4.36
39. Julia Dresler Widzew Łódź 11 48 4.36
40. Julia Serednicka Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 10 45 4.50
41. Izabela Żak ŁKS KK Łódź II 9 44 4.89
42. Aleksandra Rok UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 37 4.63
43. Natalia Grzelak ŁKS KK Łódź 9 36 4.00
44. Aleksandra Dzięciołowska ŁKS KK Łódź 8 35 4.38
45. Wiktoria Wieczorek MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 11 34 3.09
46. Marcelina Błoch Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 10 33 3.30
47. Martyna Wohlfeil KS Basket 25 Bydgoszcz 10 32 3.20
48. Gabriela Tworkiewicz MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 10 31 3.10
49. Aleksandra Urbaniak ŁKS KK Łódź II 9 30 3.33
50. Amelia Kołodziej Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 11 29 2.64
51. Patrycja Kisiel ŁKS KK Łódź II 9 28 3.11
52. Weronika Kobza ŁKS KK Łódź 9 28 3.11
53. Milena Kwiatkowska KS Basket 25 Bydgoszcz 10 26 2.60
54. Gabriela Patora ŁKS KK Łódź II 9 25 2.78
55. Oliwia Zajda Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 11 25 2.27
56. Natalia Wieczorek Widzew Łódź 6 24 4.00
57. Zuzanna Landowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 8 23 2.88
58. Julia Stuleblak Widzew Łódź 10 22 2.20
59. Weronika Brzycka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 21 3.50
60. Matylda Frydrych ŁKS KK Łódź II 7 18 2.57
61. Wiktoria Młynarczyk Widzew Łódź 6 17 2.83
62. Wiktoria Gajda Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 6 17 2.83
63. Amelia Trybułowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 16 1.78
64. Weronika Niewulska Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 9 15 1.67
65. Anastasia Herasymenko KS Basket 25 Bydgoszcz 9 14 1.56
66. Natalia Skierska KS Basket 25 Bydgoszcz 10 14 1.40
67. Nikola Kacprzyk - Rosiak Widzew Łódź 10 14 1.40
68. Julita Sadowska ŁKS KK Łódź II 9 13 1.44
69. Estera Pierzak ŁKS KK Łódź II 5 12 2.40
70. Dominika Niećko KS Basket 25 Bydgoszcz 9 11 1.22
71. Julia Zawierucha Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 10 11 1.10
72. Wiktoria Kurlikowska Widzew Łódź 8 10 1.25
73. Nadia Kłobukowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 9 10 1.11
74. Aleksandra Wadowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 9 5 0.56
75. Aleksandra Graczyk Widzew Łódź 7 4 0.57
76. Natalia Śliwińska Widzew Łódź 6 3 0.50

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO