Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Nikola Tomasik Widzew Łódź 10 220 22.00
2. Patrycja Tomaszkiewicz UKS Akademia Gortata 10 201 20.10
3. Zuzanna Prochuń Basket 4Ever Geocover Ksawerów 10 189 18.90
4. Weronika Plewa ŁKS KK Łódź 10 183 18.30
5. Maja Strugarek ŁKS KK Łódź 10 170 17.00
6. Emilia Szczepaniak UKS Akademia Gortata 10 135 13.50
7. Aida Miazek Widzew Łódź 9 135 15.00
8. Aleksandra Stasiełowicz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 125 12.50
9. Oliwia Janicka Widzew Łódź 7 122 17.43
10. Oliwia Bęben UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 118 11.80
11. Laura Weber UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 113 11.30
12. Anna Chwalbińska UKS Akademia Gortata 10 111 11.10
13. Amelia Canert ŁKS KK Łódź 10 111 11.10
14. Weronika Nowakowska PTK Compact-Project Pabianice 8 106 13.25
15. Joanna Szeklicka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 104 11.56
16. Wiktoria Kurzawska Basket 4Ever Geocover Ksawerów 10 93 9.30
17. Weronika Brzycka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 87 8.70
18. Laura Banaszczyk Basket 4Ever Geocover Ksawerów 10 77 7.70
19. Natalia Dobrosz PTK Compact-Project Pabianice 8 72 9.00
20. Martyna Stępińska PTK Compact-Project Pabianice 10 70 7.00
21. Izabela Żak ŁKS KK Łódź 10 69 6.90
22. Zuzanna Majchrzak PTK Compact-Project Pabianice 10 62 6.20
23. Oliwia Dajer UKS Akademia Gortata 8 59 7.38
24. Antonina Janicka Widzew Łódź, PTK Compact-Project Pabianice 10 55 5.50
25. Weronika Kobza ŁKS KK Łódź 10 54 5.40
26. Wiktoria Uławska PTK Compact-Project Pabianice 10 51 5.10
27. Zuzanna Kowalska UKS Akademia Gortata 10 48 4.80
28. Zuzanna Trybułowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 44 5.50
29. Julia Błażejewska PTK Compact-Project Pabianice 8 41 5.13
30. Wiktoria Gajda Basket 4Ever Geocover Ksawerów 8 40 5.00
31. Olga Chrobocińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 40 4.44
32. Barbara Lubaszka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 40 4.00
33. Natalia Śliwińska Widzew Łódź 8 39 4.88
34. Natalia Wieczorek Widzew Łódź 8 38 4.75
35. Anna Kamieniak Basket 4Ever Geocover Ksawerów 9 37 4.11
36. Wiktoria Młynarczyk Widzew Łódź 10 34 3.40
37. Joanna Włodarczyk Basket 4Ever Geocover Ksawerów 5 33 6.60
38. Matylda Frydrych ŁKS KK Łódź 9 33 3.67
39. Aleksandra Ziółkowska Basket 4Ever Geocover Ksawerów 10 32 3.20
40. Patrycja Sadlik UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 32 4.57
41. Natalia Kosior Basket 4Ever Geocover Ksawerów 5 31 6.20
42. Zofia Skoneczna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 31 3.10
43. Marta Maćkiewicz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 24 2.67
44. Martyna Kubisiewicz UKS Akademia Gortata 9 23 2.56
45. Wiktoria Mikuła Basket 4Ever Geocover Ksawerów 9 20 2.22
46. Dominika Matelska UKS Akademia Gortata 8 19 2.38
47. Aleksandra Graczyk Widzew Łódź 9 19 2.11
48. Wiktoria Ochędalska UKS Akademia Gortata 9 16 1.78
49. Agata Kasprzycka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 16 2.29
50. Alicja Kołodziejczyk PTK Compact-Project Pabianice 9 16 1.78
51. Zofia Szafran PTK Compact-Project Pabianice 8 16 2.00
52. Daria Uławska PTK Compact-Project Pabianice 5 14 2.80
53. Amelia Dzianach Basket 4Ever Geocover Ksawerów 7 14 2.00
54. Aleksandra Śpiewak Basket 4Ever Geocover Ksawerów 10 13 1.30
55. Lena Kozłowska Basket 4Ever Geocover Ksawerów 10 12 1.20
56. Nikola Kacprzyk - Rosiak Widzew Łódź 9 11 1.22
57. Wiktoria Kurlikowska Widzew Łódź 7 9 1.29
58. Weronika Dziśnieńska Basket 4Ever Geocover Ksawerów 7 9 1.29
59. Angelika Błaszczak ŁKS KK Łódź 7 8 1.14
60. Roksana Krawul Widzew Łódź 7 8 1.14
61. Weronika Błaszczyk Widzew Łódź 5 8 1.60
62. Martyna Deremoniec PTK Compact-Project Pabianice 6 6 1.00
63. Jadwiga Trześniewska PTK Compact-Project Pabianice 6 6 1.00
64. Julia Zalewska ŁKS KK Łódź 7 3 0.43
65. Weronika Herman UKS Akademia Gortata 5 1 0.20

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO