Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka 1

05.10.2014 10:00 Astoria Bydgoszcz - AKM Włocławek --:--
05.10.2014 12:00 Domino Inowrocław - Astoria II Bydgoszcz 66:44
05.10.2014 16:00 KK Świecie - MKS Katarzynka Toruń --:--
05.10.2014 17:00 Noteć 1938 Inowrocław - KS Stal Grudziądz 71:65
23.10.2014 19:00 MChKK Chelmno - TKM Włocławek --:--

Kolejka 2

12.10.2014 TKM Włocławek - Noteć 1938 Inowrocław --:--
12.10.2014 AKM Włocławek - MChKK Chelmno --:--
12.10.2014 10:00 Astoria II Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń --:--
12.10.2014 14:00 Domino Inowrocław - Astoria Bydgoszcz 79:49
12.10.2014 17:00 KS Stal Grudziądz - KK Świecie --:--

Kolejka 3

19.10.2014 10:00 Astoria Bydgoszcz - Astoria II Bydgoszcz --:--
19.10.2014 12:00 MKS Katarzynka Toruń - KS Stal Grudziądz --:--
19.10.2014 15:30 MChKK Chelmno - Domino Inowrocław --:--
19.10.2014 16:00 KK Świecie - TKM Włocławek --:--
19.10.2014 17:00 Noteć 1938 Inowrocław - AKM Włocławek 67:71

Kolejka 4

26.10.2014 TKM Włocławek - MKS Katarzynka Toruń --:--
26.10.2014 AKM Włocławek - KK Świecie --:--
26.10.2014 10:00 Astoria Bydgoszcz - MChKK Chelmno --:--
26.10.2014 11:00 Astoria II Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz --:--
26.10.2014 14:00 Domino Inowrocław - Noteć 1938 Inowrocław 79:52

Kolejka 5

07.11.2014 18:00 KK Świecie - Domino Inowrocław --:--
09.11.2014 Noteć 1938 Inowrocław - Astoria Bydgoszcz --:--
09.11.2014 15:00 MChKK Chelmno - Astoria II Bydgoszcz --:--
13.11.2014 18:30 MKS Katarzynka Toruń - AKM Włocławek --:--
04.12.2014 20:00 KS Stal Grudziądz - TKM Włocławek --:--

Kolejka 6

16.11.2014 AKM Włocławek - KS Stal Grudziądz --:--
16.11.2014 10:00 Astoria Bydgoszcz - KK Świecie --:--
16.11.2014 12:00 Astoria II Bydgoszcz - TKM Włocławek --:--
16.11.2014 14:00 Domino Inowrocław - MKS Katarzynka Toruń 79:61
16.11.2014 15:00 MChKK Chelmno - Noteć 1938 Inowrocław --:--

Kolejka 7

23.11.2014 TKM Włocławek - AKM Włocławek --:--
23.11.2014 16:00 KK Świecie - MChKK Chelmno --:--
23.11.2014 16:00 MKS Katarzynka Toruń - Astoria Bydgoszcz --:--
23.11.2014 17:00 Noteć 1938 Inowrocław - Astoria II Bydgoszcz --:--
23.11.2014 18:00 KS Stal Grudziądz - Domino Inowrocław --:--

Kolejka 8

30.11.2014 10:00 Astoria Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz --:--
30.11.2014 12:00 Astoria II Bydgoszcz - AKM Włocławek --:--
30.11.2014 14:00 Domino Inowrocław - TKM Włocławek 74:82
30.11.2014 16:00 MChKK Chelmno - MKS Katarzynka Toruń --:--
30.11.2014 17:00 Noteć 1938 Inowrocław - KK Świecie --:--

Kolejka 9

07.12.2014 TKM Włocławek - Astoria Bydgoszcz --:--
07.12.2014 AKM Włocławek - Domino Inowrocław --:--
07.12.2014 11:00 KS Stal Grudziądz - MChKK Chelmno --:--
07.12.2014 16:00 KK Świecie - Astoria II Bydgoszcz --:--
07.12.2014 17:00 Noteć 1938 Inowrocław - MKS Katarzynka Toruń --:--

Kolejka 10

14.12.2014 AKM Włocławek - Astoria Bydgoszcz --:--
14.12.2014 TKM Włocławek - MChKK Chelmno --:--
14.12.2014 12:00 Astoria II Bydgoszcz - Domino Inowrocław --:--
14.12.2014 12:00 KS Stal Grudziądz - Noteć 1938 Inowrocław --:--
01.03.2015 13:00 MKS Katarzynka Toruń - KK Świecie --:--

Kolejka 11

21.12.2014 MKS Katarzynka Toruń - Astoria II Bydgoszcz --:--
21.12.2014 Noteć 1938 Inowrocław - TKM Włocławek --:--
21.12.2014 Astoria Bydgoszcz - Domino Inowrocław --:--
21.12.2014 16:00 KK Świecie - KS Stal Grudziądz --:--
21.12.2014 16:00 MChKK Chelmno - AKM Włocławek --:--

Kolejka 12

04.01.2015 AKM Włocławek - Noteć 1938 Inowrocław --:--
04.01.2015 TKM Włocławek - KK Świecie --:--
04.01.2015 KS Stal Grudziądz - MKS Katarzynka Toruń --:--
04.01.2015 10:00 Astoria II Bydgoszcz - Astoria Bydgoszcz --:--
21.02.2015 16:30 Domino Inowrocław - MChKK Chelmno 76:67

Kolejka 13

11.01.2015 Noteć 1938 Inowrocław - Domino Inowrocław --:--
11.01.2015 12:00 KS Stal Grudziądz - Astoria II Bydgoszcz --:--
11.01.2015 15:00 MChKK Chelmno - Astoria Bydgoszcz --:--
11.01.2015 16:00 KK Świecie - AKM Włocławek --:--
22.01.2015 18:30 MKS Katarzynka Toruń - TKM Włocławek --:--

Kolejka 14

18.01.2015 Astoria II Bydgoszcz - MChKK Chelmno --:--
18.01.2015 AKM Włocławek - MKS Katarzynka Toruń --:--
18.01.2015 TKM Włocławek - KS Stal Grudziądz --:--
18.01.2015 10:00 Astoria Bydgoszcz - Noteć 1938 Inowrocław --:--
18.01.2015 14:00 Domino Inowrocław - KK Świecie 86:47

Kolejka 15

25.01.2015 TKM Włocławek - Astoria II Bydgoszcz --:--
25.01.2015 KS Stal Grudziądz - AKM Włocławek --:--
25.01.2015 15:30 MKS Katarzynka Toruń - Domino Inowrocław --:--
25.01.2015 16:00 KK Świecie - Astoria Bydgoszcz --:--
25.01.2015 19:00 Noteć 1938 Inowrocław - MChKK Chelmno --:--

Kolejka 16

01.02.2015 AKM Włocławek - TKM Włocławek --:--
01.02.2015 10:30 Astoria Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń --:--
01.02.2015 12:30 Astoria II Bydgoszcz - Noteć 1938 Inowrocław --:--
01.02.2015 14:00 Domino Inowrocław - KS Stal Grudziądz 56:69
01.02.2015 15:30 MChKK Chelmno - KK Świecie --:--

Kolejka 17

08.02.2015 AKM Włocławek - Astoria II Bydgoszcz --:--
08.02.2015 TKM Włocławek - Domino Inowrocław --:--
08.02.2015 KS Stal Grudziądz - Astoria Bydgoszcz --:--
08.02.2015 13:00 MKS Katarzynka Toruń - MChKK Chelmno --:--
08.02.2015 16:00 KK Świecie - Noteć 1938 Inowrocław --:--

Kolejka 18

08.03.2015 Astoria II Bydgoszcz - KK Świecie 0:20
08.03.2015 Astoria Bydgoszcz - TKM Włocławek --:--
08.03.2015 14:00 MKS Katarzynka Toruń - Noteć 1938 Inowrocław --:--
08.03.2015 14:00 Domino Inowrocław - AKM Włocławek --:--
08.03.2015 15:30 MChKK Chelmno - KS Stal Grudziądz --:--

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO