Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maksymilian Makowski Enea Astoria Bydgoszcz 10 228 22.80
2. Karol Lebiedziński TKM Włocławek 12 226 18.83
3. Marcel Stankiewicz Basket 2010 Kruszwica 10 216 21.60
4. Adam Frąckiewicz MKS Novum Bydgoszcz 13 185 14.23
5. Nataniel Kolasiński MKS Novum Bydgoszcz 9 173 19.22
6. Jakub Sieradzki Enea Astoria Bydgoszcz 9 152 16.89
7. Bogusz Białecki MKS Novum Bydgoszcz 13 150 11.54
8. Oliwier Bednarek TKM Włocławek 10 137 13.70
9. Oliwier Wiśniewski MKS Novum Bydgoszcz 12 128 10.67
10. Maksymilian Estkowski Enea Astoria Bydgoszcz 10 124 12.40
11. Przemysław Nowacki Enea Astoria Bydgoszcz 9 115 12.78
12. Kacper Trykowski Enea Astoria Bydgoszcz 9 112 12.44
13. Damian Sypniewski MKS Novum Bydgoszcz 10 105 10.50
14. Filip Retecki MKS Novum Bydgoszcz 12 102 8.50
15. Igor Supcziński Twarde Pierniki Toruń 9 102 11.33
16. Mikołaj Obiała Basket 2010 Kruszwica 9 92 10.22
17. Kacper Maksoń Twarde Pierniki Toruń 10 89 8.90
18. Igor Bladoszewski TKM Włocławek 10 85 8.50
19. Kacper Biliński MKS Zryw Toruń 10 83 8.30
20. Dawid Bogusławski Basket 2010 Kruszwica 9 78 8.67
21. Wiktor Łukasik TKM Włocławek 11 77 7.00
22. Damian Krużyński MKS Zryw Toruń 8 75 9.38
23. Jakub Anuszkiewicz MKS Novum Bydgoszcz 11 73 6.64
24. Igor Kabuła MKS Zryw Toruń 9 71 7.89
25. Szymon Kowalkowski Twarde Pierniki Toruń 5 70 14.00
26. Dawid Bykowski TKM Włocławek 7 69 9.86
27. Mikołaj Rakowski TKM Włocławek 12 68 5.67
28. Hubert Matusiak MKS Novum Bydgoszcz 12 67 5.58
29. Mateusz Skonieczny Twarde Pierniki Toruń 9 64 7.11
30. Patryk Fiutak Basket 2010 Kruszwica 9 64 7.11
31. Jakub Grzybowski Basket 2010 Kruszwica 10 63 6.30
32. Michał Szabelski TKM Włocławek 8 57 7.13
33. Adam Mikler MKS Novum Bydgoszcz 13 55 4.23
34. Dominik Grochowski Enea Astoria Bydgoszcz 9 55 6.11
35. Rafał Jankowski TKM Włocławek 9 55 6.11
36. Szymon Goszczyński MKS Novum Bydgoszcz 10 53 5.30
37. Dawid Michalski Twarde Pierniki Toruń 9 52 5.78
38. Jan Wesołowski Twarde Pierniki Toruń 10 51 5.10
39. Gracjan Brzozowski Enea Astoria Bydgoszcz 10 51 5.10
40. Karol Nornicki Twarde Pierniki Toruń 10 47 4.70
41. Maciej Sawicki MKS Zryw Toruń 8 45 5.63
42. Seweryn Dawidowicz MKS Novum Bydgoszcz 11 45 4.09
43. Dominik Bartoniewicz AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 43 14.33
44. Michał Gędek AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 40 13.33
45. Filip Rafałek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 40 13.33
46. Rafał Jankowiak MKS Zryw Toruń 10 39 3.90
47. Mateusz Bielawski Enea Astoria Bydgoszcz 7 37 5.29
48. Maciej Włudarski TKM Włocławek 10 35 3.50
49. Michał Marcin Rosowski MKS Zryw Toruń 10 34 3.40
50. Maciej Wojciechowski TKM Włocławek 12 33 2.75
51. Michał Kucharski MKS Novum Bydgoszcz 11 30 2.73
52. Jakub Owczarek AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 28 9.33
53. Mateusz Lisewski Twarde Pierniki Toruń 6 27 4.50
54. Mateusz Kruszkowski Twarde Pierniki Toruń 9 27 3.00
55. Stanisław Kwiatkowski Twarde Pierniki Toruń 7 26 3.71
56. Michał Makowski TKM Włocławek 12 26 2.17
57. Oliwier Stolarski MKS Zryw Toruń 9 25 2.78
58. Krzysztof Deka ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 24 8.00
59. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 24 8.00
60. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 23 7.67
61. Kacper Urbański Twarde Pierniki Toruń 7 21 3.00
62. Stanisław Beciński MKS Zryw Toruń 9 21 2.33
63. Piotr Pawłowski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 21 7.00
64. Wojciech Sarnowski Basket 2010 Kruszwica 8 18 2.25
65. Mateusz Chmielewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 17 5.67
66. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 17 5.67
67. Antoni Sadowniczyk AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 17 5.67
68. Gabriel Kasprowiak Enea Astoria Bydgoszcz 9 16 1.78
69. Miłosz Kaczmarek TKM Włocławek 8 15 1.88
70. Łukasz Stachowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 13 4.33
71. Jakub Majszak Twarde Pierniki Toruń 5 13 2.60
72. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 13 4.33
73. Arkadiusz Wachnicki MKS Zryw Toruń 9 12 1.33
74. Dawid Przyżycki AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 12 4.00
75. Maciej Zarzycki Basket 2010 Kruszwica 8 11 1.38
76. Sebastian Łazęcki AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 11 3.67
77. Aleksander Greinert Basket 2010 Kruszwica 5 6 1.20
78. Kosma Kozioł MKS Zryw Toruń 8 5 0.63
79. Michał Bibik AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 4 1.33
80. Kacper Zakrzewski AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 4 2.00
81. Jakub Grabowski MKS Zryw Toruń 6 3 0.50
82. Łukasz Lipiński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 1 0.50
83. Karol Bober AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 3 0 0.00
84. Olivier Kleśta ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 0 0.00
85. Marcel Badek AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO