Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Marcel Stankiewicz Basket 2010 Kruszwica 6 130 21.67
2. Karol Lebiedziński TKM Włocławek 6 117 19.50
3. Maksymilian Makowski Enea Astoria Bydgoszcz 5 107 21.40
4. Adam Frąckiewicz MKS Novum Bydgoszcz 6 101 16.83
5. Nataniel Kolasiński MKS Novum Bydgoszcz 4 100 25.00
6. Jakub Dawid Sieradzki Enea Astoria Bydgoszcz 5 95 19.00
7. Bogusz Jan Białecki MKS Novum Bydgoszcz 6 81 13.50
8. Patryk Fiutak Basket 2010 Kruszwica 5 62 12.40
9. Kacper Biliński MKS ZRYW Toruń 6 61 10.17
10. Maksymilian Estkowski Enea Astoria Bydgoszcz 5 60 12.00
11. Mikołaj Obiała Basket 2010 Kruszwica 6 60 10.00
12. Dawid Bogusławski Basket 2010 Kruszwica 6 59 9.83
13. Oliwier Wiśniewski MKS Novum Bydgoszcz 5 54 10.80
14. Kacper Trykowski Enea Astoria Bydgoszcz 4 51 12.75
15. Igor Kabuła MKS ZRYW Toruń 5 50 10.00
16. Igor Supcziński Twarde Pierniki Toruń 5 50 10.00
17. Kacper Maksoń Twarde Pierniki Toruń 5 48 9.60
18. Dawid Bykowski TKM Włocławek 5 46 9.20
19. Oliwier Bednarek TKM Włocławek 3 43 14.33
20. Radosław Weselski MKS Novum Bydgoszcz 4 43 10.75
21. Mikołaj Rakowski TKM Włocławek 6 43 7.17
22. Igor Bladoszewski TKM Włocławek 4 42 10.50
23. Hubert Matusiak MKS Novum Bydgoszcz 6 41 6.83
24. Wiktor Łukasik TKM Włocławek 5 39 7.80
25. Damian Sypniewski MKS Novum Bydgoszcz 4 39 9.75
26. Damian Krużyński MKS ZRYW Toruń 4 38 9.50
27. Przemysław Nowacki Enea Astoria Bydgoszcz 4 37 9.25
28. Filip Retecki MKS Novum Bydgoszcz 5 34 6.80
29. Gracjan Brzozowski Enea Astoria Bydgoszcz 5 32 6.40
30. Dawid Michalski Twarde Pierniki Toruń 4 30 7.50
31. Jakub Grzybowski Basket 2010 Kruszwica 6 29 4.83
32. Mateusz Skonieczny Twarde Pierniki Toruń 5 27 5.40
33. Maciej Wojciechowski TKM Włocławek 6 25 4.17
34. Jan Wesołowski Twarde Pierniki Toruń 5 24 4.80
35. Maciej Sawicki MKS ZRYW Toruń 4 24 6.00
36. Karol Nornicki Twarde Pierniki Toruń 5 23 4.60
37. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek 3 23 7.67
38. Rafał Jankowski TKM Włocławek 4 23 5.75
39. Michał Szabelski TKM Włocławek 4 22 5.50
40. Dominik Grochowski Enea Astoria Bydgoszcz 5 22 4.40
41. Oliwier Stolarski MKS ZRYW Toruń 6 21 3.50
42. Adam Mikler MKS Novum Bydgoszcz 6 20 3.33
43. Szymon Goszczyński MKS Novum Bydgoszcz 4 20 5.00
44. Michał Kucharski MKS Novum Bydgoszcz 6 20 3.33
45. Michał Marcin Rosowski MKS ZRYW Toruń 6 18 3.00
46. Mateusz Kruszkowski Twarde Pierniki Toruń 5 17 3.40
47. Michał Makowski TKM Włocławek 5 17 3.40
48. Stanisław Kwiatkowski Twarde Pierniki Toruń 4 17 4.25
49. Filip Adamczak MKS Novum Bydgoszcz 3 16 5.33
50. Mateusz Lisewski Twarde Pierniki Toruń 3 15 5.00
51. Kacper Urbański Twarde Pierniki Toruń 4 13 3.25
52. Rafał Jankowiak MKS ZRYW Toruń 6 13 2.17
53. Seweryn Dawidowicz MKS Novum Bydgoszcz 5 13 2.60
54. Adam Maciejewski TKM Włocławek 3 12 4.00
55. Jakub Anuszkiewicz MKS Novum Bydgoszcz 4 12 3.00
56. Mateusz Bielawski Enea Astoria Bydgoszcz 4 11 2.75
57. Stanisław Beciński MKS ZRYW Toruń 5 11 2.20
58. Michał Pyzik Twarde Pierniki Toruń 3 11 3.67
59. Miłosz Kaczmarek TKM Włocławek 5 9 1.80
60. Gabriel Kasprowiak Enea Astoria Bydgoszcz 5 8 1.60
61. Maciej Zarzycki Basket 2010 Kruszwica 6 6 1.00
62. Faris Omanić Twarde Pierniki Toruń 3 6 2.00
63. Arkadiusz Wachnicki MKS ZRYW Toruń 5 6 1.20
64. Wojciech Sarnowski Basket 2010 Kruszwica 4 4 1.00
65. Jakub Grabowski MKS ZRYW Toruń 4 3 0.75
66. Kosma Kozioł MKS ZRYW Toruń 4 3 0.75
67. Adam Szolc Enea Astoria Bydgoszcz 3 2 0.67
68. Maciej Włudarski TKM Włocławek 3 2 0.67
69. Jakub Zawadzki Enea Astoria Bydgoszcz 3 0 0.00
70. Kacper Tomaszewski MKS Novum Bydgoszcz 3 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Facebook