Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Dominik Misz SKS Kasprowicz Inowrocław 3 62 20.67
2. Paweł Sowiński Twarde Pierniki Toruń 3 60 20.00
3. Aleksander Kos SoftBlue/Regnum Bydgoszcz 4 45 11.25
4. Mateusz Pawlak SoftBlue/Regnum Bydgoszcz 4 43 10.75
5. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki Toruń 3 42 14.00
6. Oliwier Lichowski MKS Novum Bydgoszcz 3 40 13.33
7. Bartosz Cichocki Basket 2010 Kruszwica 2 36 18.00
8. Ivo Roth SoftBlue/Regnum Bydgoszcz 4 35 8.75
9. Paweł Morzyński MKS Novum Bydgoszcz 3 32 10.67
10. Antoni Gawarecki SKS Kasprowicz Inowrocław 4 31 7.75
11. Igor Chłopik Twarde Pierniki Toruń 3 30 10.00
12. Nikodem Dziwnik Basket 2010 Kruszwica 2 29 14.50
13. Mateusz Kaźmierski Basket 2010 Kruszwica 2 28 14.00
14. Hubert Lipiński Twarde Pierniki Toruń 3 28 9.33
15. Mateusz Gwiździel Twarde Pierniki Toruń 3 27 9.00
16. Marcin Kryś MKS Novum Bydgoszcz 3 25 8.33
17. Tymoteusz Budziak SoftBlue/Regnum Bydgoszcz 4 25 6.25
18. Jakub Dura Twarde Pierniki Toruń 3 24 8.00
19. Dominik Walenciak Twarde Pierniki Toruń 3 22 7.33
20. Patryk Szweda MKS Novum Bydgoszcz, Twarde Pierniki Toruń 2 22 11.00
21. Jakub Kępski TKM Włocławek 1 21 21.00
22. Jakub Kornatka TKM Włocławek 1 21 21.00
23. Jakub Kański SKS Kasprowicz Inowrocław 4 20 5.00
24. Stefan Stręczyński MKS Novum Bydgoszcz 3 19 6.33
25. Maxymilian Domagalski MKS Novum Bydgoszcz 3 19 6.33
26. Nikodem Biliński TKM Włocławek 1 18 18.00
27. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki Toruń 2 17 8.50
28. Mikołaj Kachelski MKS Novum Bydgoszcz 3 16 5.33
29. Marcin Mulski Twarde Pierniki Toruń 3 16 5.33
30. Jan Barwiński SoftBlue/Regnum Bydgoszcz 3 15 5.00
31. Eryk Bembnista SKS Kasprowicz Inowrocław 3 15 5.00
32. Alan Arent SKS Kasprowicz Inowrocław 4 13 3.25
33. Kamil Adolski Basket 2010 Kruszwica 2 12 6.00
34. Oliwier Bógdał TKM Włocławek 1 12 12.00
35. Jakub Bęben TKM Włocławek 1 12 12.00
36. Jarosław Ruczkowski Basket 2010 Kruszwica 2 12 6.00
37. Sylwester Łaski SoftBlue/Regnum Bydgoszcz 4 11 2.75
38. Mateusz Kończal SoftBlue/Regnum Bydgoszcz 4 11 2.75
39. Wiktor Łankiewicz Twarde Pierniki Toruń 2 11 5.50
40. Wiktor Mierzwicki SKS Kasprowicz Inowrocław 4 10 2.50
41. Maciej Pankiewicz TKM Włocławek 1 10 10.00
42. Wojciech Polacki MKS Novum Bydgoszcz 3 10 3.33
43. Maciej Tomaszewski Twarde Pierniki Toruń 2 10 5.00
44. Nikodem Michalski SKS Kasprowicz Inowrocław 4 9 2.25
45. Filip Gachewicz TKM Włocławek 1 9 9.00
46. Przemysław Sypniewski SoftBlue/Regnum Bydgoszcz 4 9 2.25
47. Karol Tan Nguyen Van MKS Novum Bydgoszcz 3 8 2.67
48. Łukasz Kornand Twarde Pierniki Toruń 2 8 4.00
49. Piotr Barańczuk MKS Novum Bydgoszcz 2 8 4.00
50. Juliusz Markowski TKM Włocławek 1 8 8.00
51. Dominik Bocian Enea Astoria Bydgoszcz 1 6 6.00
52. Norbert Kościński SKS Kasprowicz Inowrocław 4 6 1.50
53. Alan Lewandowski TKM Włocławek 1 4 4.00
54. Jakub Kukliński SKS Kasprowicz Inowrocław 2 4 2.00
55. Filip Szaflik SoftBlue/Regnum Bydgoszcz 4 4 1.00
56. Marcel Szukalski Enea Astoria Bydgoszcz 1 4 4.00
57. Tomasz Urbański SoftBlue/Regnum Bydgoszcz 4 4 1.00
58. Jan Jankowski MKS Novum Bydgoszcz 3 4 1.33
59. Cezary Faligowski Basket 2010 Kruszwica 2 3 1.50
60. Wojciech Kaźmierczak MKS Novum Bydgoszcz 2 3 1.50
61. Igor Klamecki Basket 2010 Kruszwica 2 3 1.50
62. Cyprian Bryła Enea Astoria Bydgoszcz 1 3 3.00
63. Konrad Konieczka SKS Kasprowicz Inowrocław 3 3 1.00
64. Marcin Łangowski Enea Astoria Bydgoszcz 1 3 3.00
65. Kacper Mila SKS Kasprowicz Inowrocław 2 2 1.00
66. Tomasz Wojtyczka TKM Włocławek 1 2 2.00
67. Rafał Budysz SoftBlue/Regnum Bydgoszcz 3 2 0.67
68. Oskar Rochucki Basket 2010 Kruszwica 2 2 1.00
69. Oskar Zieliński Enea Astoria Bydgoszcz 1 2 2.00
70. Marcin Okoński SKS Kasprowicz Inowrocław 4 2 0.50
71. Oliwier Klejnowski SKS Kasprowicz Inowrocław 2 2 1.00
72. Konrad Santysiak Basket 2010 Kruszwica 2 2 1.00
73. Wojciech Warszawiak SKS Kasprowicz Inowrocław 2 2 1.00
74. Bartłomiej Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 2 2 1.00
75. Miłosz Ertman TKM Włocławek 1 2 2.00
76. Kacper Ozdoba MKS Novum Bydgoszcz 2 0 0.00
77. Wiktor Szpojda Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
78. Robert Fons Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
79. Eryk Piaskowski Basket 2010 Kruszwica 2 0 0.00
80. Jakub Milewski Basket 2010 Kruszwica 2 0 0.00
81. Dorian Strauss Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
82. Jakub Dybek SoftBlue/Regnum Bydgoszcz 3 0 0.00
83. Hubert Śliwa Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
84. Bartosz Kwiatkowski Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
85. Oliwier Dąbek Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO