Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

05.04.2019

Sekcje - kadry wojewódzkie

Odsłon: 754

Łukasz Łukaszewski

Pierwsza konsultacja Kadry Wojewódzkiej Chłopców rocznika 2007!

 Trenerzy Kadry Województwa Kujawsko-Pomorskiego rocznika 2007 przystępują do wyboru zawodników, którzy będą reprezentowali nasz region na arenie ogólnopolskiej. W weekend 12-14 kwietnia 2019 w Janikowie odbędą się dwie konsultacje szkoleniowe, w których udział weźmie łącznie aż 51 zawodników! 

To pierwsza tego typu konsultacja szkoleniowa dla rocznika 2007. Wydział Szkolenia Kujawsko-Pomorskiego Związku Koszykówki powołał łącznie 50 zawodników, którzy zostali podzieleni na dwie grupy. 

Powinni oni zabrać ze sobą: ważne badania lekarskie (orzeczenie o zdolności), dowód tożsamości ze zdjęciem (np. legitymacja szkolna), przybory toaletowe, stroje sportowe (jasna i ciemna koszulka na każdy trening), piłka do koszykówki nr 6.

Koszt udziału w konsultacji wynosi 75,00 zł płatne do dnia 08.04.2019 r. na konto Kujawsko- Pomorskiego Związku Koszykówki (ul. Toruńska 59, 85-023 Bydgoszcz). W tytule należy podać imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem KW 2007 M, Janikowo, 12-13.04.2019 r.) Numer rachunku bankowego: 45 1140 2004 0000 3802 7609 8215

Do dnia 5 kwietnia 2019 roku do godziny 20:00 gracze lub ich opiekunowie prawni proszeni są o potwierdzenie udziału w akcji szkoleniowej na adres e-mail: biuro@kpzkosz.com oraz jacek.stajszczak@wp.pl. W przypadku niemożności wzięcia udziału w konsultacji jest prośba o niezwłoczne powiadomienie Kujawsko- Pomorskiego Związku Koszykówki (biuro@kpzkosz.com) – wraz z podaniem uzasadnienia nieobecności.

I grupa [Przyjazd do Janikowa 12.04.2019 (piątek) do 15:30, Koniec konsultacji 13.04.2019 (sobota) ok. 12:00]

1. Adamowicz Kacper (KK Astoria Bydgoszcz) 
2. Adamowicz Tymoteusz (MKS Katarzynka Toruń)
3. Baranowski Fabian (KK Astoria Bydgoszcz)
4. Budysz Rafał (UKS Basket Regnum Bydgoszcz)
5. Dekański Michał (UKS Basket 2010 Kruszwica)
6. Dereszyński Filip (KK Astoria Bydgoszcz)
7. Dobrzyński Łukasz (Domino Inowrocław)
8. Fajfer Jan (Domino Inowrocław)
9. Janeczek Michał (UKS Basket 2010 Kruszwica)
10. Liberacki Alex (UKS Basket Regnum Bydgoszcz)
11. Marek Mikołaj (Domino Inowrocław)
12. Michałowski Oskar (UKS Basket Regnum Bydgoszcz)
13. Miler Adrian (ASK Basketstal Grudziądz) 
14. Napora Kacper (TKM Włocławek)
15. Olszewski Jakub (ASK Basketstal Grudziądz)
16. Ostrowski Aleks (TKM Włocławek)
17. Pałucki Marcel (TKM Włocławek)
18. Piekarski Dawid (TKM Włocławek)
19. Radtke Wojciech (MKS Katarzynka Toruń)
20. Rymarkiewicz Igor (Domino Inowrocław)
21. Sieraczkiewicz Hubert (TKM Włocławek)
22. Szczepański Kamil (ASK Basketstal Grudziądz)
23. Tomczak Wiktor (KK Astoria Bydgoszcz)
24. Urbański Wiktor (UKS Basket 2010 Kruszwica)
25. Wrzesiński Victor (UKS Basket Regnum Bydgoszcz)
 

Wyżej wymienieni zawodnicy powinni stawić się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Głównej 43 w Janikowie, dnia 12.04.2019 r. (piątek) do godz. 15:30 (po obiedzie). Planowane zakończenie akcji szkoleniowej w dniu 13.04.2019 r. (sobota) około godziny 12:00.

II grupa [Przyjazd do Janikowa 13.04.2019 (sobota) do 15:30, Koniec konsultacji 14.04.2019 (niedziela) ok. 12:00] 

1. Babis Krzysztof (TKM Włocławek)
2. Biegański Mikołaj (MKS Novum Bydgoszcz) 
3. Błaszczęć Jakub (Twarde Pierniki Toruń) 
4. Chyliński Maciej (MKS Novum Bydgoszcz)
5. Ćwikliński Sebastian (Twarde Pierniki Toruń)
6. Giętka Dominik (MKS Novum Bydgoszcz)
7. Grzechowiak Dawid (Twarde Pierniki Toruń)
8. Jędrzejewski Nikodem (Twarde Pierniki Toruń)
9. Klimczak Dawid (TKM Włocławek)
10. Kłopotek Maciej (Twarde Pierniki Toruń)
11. Konieczka Konrad (SKS Kasprowicz Inowrocław)
12. Kraziński Igor (TKM Włocławek)
13. Lipiński Maximilian (Twarde Pierniki Toruń)
14. Luboch Tomasz (SKS Kasprowicz Inowrocław)
15. Łazarski Bartosz (TKM Włocławek)
16. Mierzwicki Wiktor (SKS Kasprowicz Inowrocław)
17. Porzuczek Alex (Twarde Pierniki Toruń)
18. Reczkowski Szymon (Twarde Pierniki Toruń)
19. Ronkiewicz Adam (MKS Novum Bydgoszcz)
20. Rutnowski Kamil (MKS Novum Bydgoszcz)
21. Szwejkowski Marek (Twarde Pierniki Toruń)
22. Truszczyński Jędrzej (Twarde Pierniki Toruń)
23. Wyrwa Oliwier (MKS Novum Bydgoszcz)
24. Zdziebłowski Miłosz (Twarde Pierniki Toruń)
25. Żywica Bartosz (TKM Włocławek)
26. Dura Maciej (Twarde Pierniki Toruń)
27. Lefek Marcel (Twarde Pierniki Toruń) 
 

Wyżej wymienieni zawodnicy powinni stawić się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Głównej 43 w Janikowie, dnia 13.04.2019 r. (sobota) do godz. 15:30 (po obiedzie). Planowane zakończenie akcji szkoleniowej w dniu 14.04.2019 r. (niedziela) około godziny 12:00.

Aktualności

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO