Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

26.10.2022 17:30 Enea Simple Astoria Bydgoszcz - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II 67:59
26.10.2022 18:30 Basket 2010 Kruszwica - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej 61:93
26.10.2022 19:30 KSK Ciech Noteć Inowrocław - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 90:50
02.11.2022 19:00 MKS Katarzynka Toruń (PK) - Twarde Pierniki Toruń 32:90

2 kolejka

09.11.2022 16:30 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - Twarde Pierniki Toruń 53:60
09.11.2022 18:45 MKS Katarzynka Toruń (PK) - KSK Ciech Noteć Inowrocław 45:109
09.11.2022 20:00 Basket 2010 Kruszwica - Enea Simple Astoria Bydgoszcz 72:91
10.11.2022 16:30 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 108:67

3 kolejka

16.11.2022 16:45 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Enea Simple Astoria Bydgoszcz 81:55
16.11.2022 19:30 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II 50:60
11.12.2022 11:00 MKS Katarzynka Toruń (PK) - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 59:103
15.12.2022 17:00 Twarde Pierniki Toruń - Basket 2010 Kruszwica 87:35

4 kolejka

Enea Simple Astoria Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń --:--
07.12.2022 16:30 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 74:38
07.12.2022 16:45 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - MKS Katarzynka Toruń (PK) 143:35
07.12.2022 20:00 Basket 2010 Kruszwica - KSK Ciech Noteć Inowrocław 49:69

5 kolejka

MKS Katarzynka Toruń (PK) - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II --:--
03.12.2022 18:00 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica 57:62
14.12.2022 19:30 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Enea Simple Astoria Bydgoszcz 65:97
18.12.2022 13:30 Twarde Pierniki Toruń - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej 74:70

6 kolejka

11.01.2023 17:00 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II 89:83
11.01.2023 17:30 Enea Simple Astoria Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 87:65
11.01.2023 19:45 Basket 2010 Kruszwica - MKS Katarzynka Toruń (PK) 75:55
22.01.2023 17:30 Twarde Pierniki Toruń - KSK Ciech Noteć Inowrocław 62:58

7 kolejka

15.01.2023 13:15 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń 47:80
18.01.2023 16:45 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - Basket 2010 Kruszwica 104:45
18.01.2023 18:45 MKS Katarzynka Toruń (PK) - Enea Simple Astoria Bydgoszcz 50:125
18.01.2023 19:30 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej 83:54

8 kolejka

25.01.2023 17:00 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Basket 2010 Kruszwica 96:52
25.01.2023 18:45 Twarde Pierniki Toruń - MKS Katarzynka Toruń (PK) 89:36
27.01.2023 18:00 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - Enea Simple Astoria Bydgoszcz 85:76
12.02.2023 13:30 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - KSK Ciech Noteć Inowrocław --:--

9 kolejka

15.01.2023 17:30 KSK Ciech Noteć Inowrocław - MKS Katarzynka Toruń (PK) 105:50
22.02.2023 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
22.02.2023 Twarde Pierniki Toruń - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II --:--
22.02.2023 Enea Simple Astoria Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica --:--

10 kolejka

01.03.2023 Enea Simple Astoria Bydgoszcz - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
01.03.2023 Basket 2010 Kruszwica - Twarde Pierniki Toruń --:--
01.03.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - KSK Ciech Noteć Inowrocław --:--
01.03.2023 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń (PK) --:--

11 kolejka

22.03.2023 MKS Katarzynka Toruń (PK) - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
22.03.2023 Twarde Pierniki Toruń - Enea Simple Astoria Bydgoszcz --:--
22.03.2023 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II --:--
22.03.2023 19:30 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Basket 2010 Kruszwica --:--

12 kolejka

29.03.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Twarde Pierniki Toruń --:--
29.03.2023 Enea Simple Astoria Bydgoszcz - KSK Ciech Noteć Inowrocław --:--
29.03.2023 Basket 2010 Kruszwica - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--
29.03.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - MKS Katarzynka Toruń (PK) --:--

13 kolejka

19.04.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
19.04.2023 MKS Katarzynka Toruń (PK) - Basket 2010 Kruszwica --:--
19.04.2023 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Enea Simple Astoria Bydgoszcz --:--
19.04.2023 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Twarde Pierniki Toruń --:--

14 kolejka

26.04.2023 Basket 2010 Kruszwica - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II --:--
26.04.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - KSK Ciech Noteć Inowrocław --:--
26.04.2023 Twarde Pierniki Toruń - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--
26.04.2023 Enea Simple Astoria Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń (PK) --:--

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO