Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

26.10.2022 Basket 2010 Kruszwica - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
26.10.2022 Enea Simple Astoria Bydgoszcz - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II --:--
26.10.2022 Twarde Pierniki Toruń - MKS Katarzynka Toruń (PK) --:--
26.10.2022 KSK Ciech Noteć Inowrocław - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--

2 kolejka

09.11.2022 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--
09.11.2022 MKS Katarzynka Toruń (PK) - KSK Ciech Noteć Inowrocław --:--
09.11.2022 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - Twarde Pierniki Toruń --:--
09.11.2022 Basket 2010 Kruszwica - Enea Simple Astoria Bydgoszcz --:--

3 kolejka

16.11.2022 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Enea Simple Astoria Bydgoszcz --:--
16.11.2022 Twarde Pierniki Toruń - Basket 2010 Kruszwica --:--
16.11.2022 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II --:--
16.11.2022 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń (PK) --:--

4 kolejka

07.12.2022 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--
07.12.2022 Enea Simple Astoria Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń --:--
07.12.2022 Basket 2010 Kruszwica - KSK Ciech Noteć Inowrocław --:--
07.12.2022 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - MKS Katarzynka Toruń (PK) --:--

5 kolejka

14.12.2022 Twarde Pierniki Toruń - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
14.12.2022 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Enea Simple Astoria Bydgoszcz --:--
14.12.2022 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica --:--
14.12.2022 MKS Katarzynka Toruń (PK) - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II --:--

6 kolejka

11.01.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II --:--
11.01.2023 Basket 2010 Kruszwica - MKS Katarzynka Toruń (PK) --:--
11.01.2023 Enea Simple Astoria Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--
11.01.2023 Twarde Pierniki Toruń - KSK Ciech Noteć Inowrocław --:--

7 kolejka

18.01.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - Basket 2010 Kruszwica --:--
18.01.2023 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
18.01.2023 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń --:--
18.01.2023 MKS Katarzynka Toruń (PK) - Enea Simple Astoria Bydgoszcz --:--

8 kolejka

25.01.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Basket 2010 Kruszwica --:--
25.01.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - Enea Simple Astoria Bydgoszcz --:--
25.01.2023 MKS Katarzynka Toruń (PK) - Twarde Pierniki Toruń --:--
25.01.2023 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - KSK Ciech Noteć Inowrocław --:--

9 kolejka

22.02.2023 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
22.02.2023 KSK Ciech Noteć Inowrocław - MKS Katarzynka Toruń (PK) --:--
22.02.2023 Twarde Pierniki Toruń - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II --:--
22.02.2023 Enea Simple Astoria Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica --:--

10 kolejka

01.03.2023 Enea Simple Astoria Bydgoszcz - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
01.03.2023 Basket 2010 Kruszwica - Twarde Pierniki Toruń --:--
01.03.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - KSK Ciech Noteć Inowrocław --:--
01.03.2023 MKS Katarzynka Toruń (PK) - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--

11 kolejka

22.03.2023 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II --:--
22.03.2023 Twarde Pierniki Toruń - Enea Simple Astoria Bydgoszcz --:--
22.03.2023 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Basket 2010 Kruszwica --:--
22.03.2023 MKS Katarzynka Toruń (PK) - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--

12 kolejka

29.03.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Twarde Pierniki Toruń --:--
29.03.2023 Enea Simple Astoria Bydgoszcz - KSK Ciech Noteć Inowrocław --:--
29.03.2023 Basket 2010 Kruszwica - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--
29.03.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - MKS Katarzynka Toruń (PK) --:--

13 kolejka

19.04.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
19.04.2023 MKS Katarzynka Toruń (PK) - Basket 2010 Kruszwica --:--
19.04.2023 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Enea Simple Astoria Bydgoszcz --:--
19.04.2023 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Twarde Pierniki Toruń --:--

14 kolejka

26.04.2023 Basket 2010 Kruszwica - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II --:--
26.04.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - KSK Ciech Noteć Inowrocław --:--
26.04.2023 Twarde Pierniki Toruń - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--
26.04.2023 Enea Simple Astoria Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń (PK) --:--

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO