Szambo Jumper wygrywa trzeci turniej BNBA Basket Ligi 3X3!

11.02.2024

Odsłon: 318

Łukasz Łukaszewski

Za nami trzecia w tym sezonie edycja turnieju BNBA Basket Liga 3X3. Tym razem w turnieju zwyciężyli zawodnicy zespołu Szambo Jumper, którzy w finałowym spotkaniu pokonali ekipę Chamy 3X3.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. Dwie najlepsze ekipy z każdej awansowały do fazy pucharowej. Zwycięzcy dwóch grup mieli zapewniony bezpośredni awans do półifnąłu. Natomiast pozostałe cztery ekipy walczyły o awans do tego etapu w spotkaniu ćwierćfinałowym. Do najlepszej czwórki ostatecznie awansowały zespoły Szambo Jumper, Chamy 3X3, KS Playbook i OZD Agawa.

Do finałowego pojedynku awansowały Szambo Jumper oraz Chamy 3X3. Ostatecznie w najważniejszym pojedynku tego dnia lepsi okazali się Ci pierwsi. Natomiast w pojedynku o trzecie miejsce KS Playbook pokonało OZD Agawa.