Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2019/2020
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty za 3
Celne rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Filip Małgorzaciak
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
23
65
2.83
164
7.13
39.6
2.
Mateusz Szczypiński
Znicz Basket Pruszków
24
65
2.71
169
7.04
38.5
3.
Bartłomiej Karolak
Rawlplug Sokół Łańcut
24
60
2.50
150
6.25
40
4.
Michał Jankowski
GKS Tychy
24
60
2.50
172
7.17
34.9
5.
Kamil Chanas
Timeout Polonia 1912 Leszno
24
59
2.46
124
5.17
47.6
6.
Radosław Trubacz
Timeout Polonia 1912 Leszno
21
58
2.76
152
7.24
38.2
7.
Adrian Suliński
Pogoń Prudnik
23
53
2.30
128
5.57
41.4
8.
Marcin Dutkiewicz
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
22
52
2.36
137
6.23
38
9.
Adam Kaczmarzyk
Weegree AZS Politechnika Opolska
22
51
2.32
132
6.00
38.6
10.
Krzysztof Jakóbczyk
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
23
47
2.04
107
4.65
43.9
11.
Dawid Bręk
Biofarm Basket Poznań
21
46
2.19
157
7.48
29.3
12.
Bartosz Wróbel
Energa Kotwica Kołobrzeg
23
46
2.00
135
5.87
34.1
13.
Alan Czujkowski
Miasto Szkła Krosno
23
46
2.00
109
4.74
42.2
14.
Tomasz Prostak
WKK Active Hotel Wrocław
22
45
2.05
115
5.23
39.1
15.
Filip Struski
Biofarm Basket Poznań
22
45
2.05
138
6.27
32.6
16.
Roman Janik
Znicz Basket Pruszków
24
45
1.88
103
4.29
43.7
17.
Marcin Woroniecki
GKS Tychy
24
44
1.83
107
4.46
41.1
18.
Patryk Pełka
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
24
43
1.79
123
5.13
35
19.
Arkadiusz Kobus
KS Księżak Łowicz
22
42
1.91
123
5.59
34.1
20.
Paweł Śpica
Miasto Szkła Krosno
23
42
1.83
115
5.00
36.5
21.
Piotr Wieloch
Rawlplug Sokół Łańcut
23
41
1.78
110
4.78
37.3
22.
Michał Samsonowicz
KS Księżak Łowicz
23
40
1.74
117
5.09
34.2
23.
Dariusz Oczkowicz
Miasto Szkła Krosno
23
39
1.70
114
4.96
34.2
24.
Damian Pieloch
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
23
39
1.70
116
5.04
33.6
25.
Hubert Pabian
Timeout Polonia 1912 Leszno
24
38
1.58
86
3.58
44.2
26.
Jakub Koelner
WKK Active Hotel Wrocław
23
38
1.65
127
5.52
29.9
27.
Tomasz Ochońko
Weegree AZS Politechnika Opolska
23
36
1.57
111
4.83
32.4
28.
Marcin Dymała
Miasto Szkła Krosno
22
35
1.59
105
4.77
33.3
29.
Piotr Robak
KS Księżak Łowicz
23
34
1.48
88
3.83
38.6
30.
Przemysław Tradecki
KS Księżak Łowicz
23
33
1.43
101
4.39
32.7
31.
Jakub Stanios
Energa Kotwica Kołobrzeg
23
32
1.39
98
4.26
32.7
32.
Adrian Mroczek-Truskowski
Pogoń Prudnik
24
31
1.29
89
3.71
34.8
33.
Marcin Kowalski
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
20
31
1.55
73
3.65
42.5
34.
Marcin Sroka
Pogoń Prudnik
20
29
1.45
81
4.05
35.8
35.
Grzegorz Kulka
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
22
29
1.32
79
3.59
36.7
36.
Patryk Garwol
Pogoń Prudnik
23
28
1.22
67
2.91
41.8
37.
Karol Kutta
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
22
28
1.27
73
3.32
38.4
38.
January Sobczak
Znicz Basket Pruszków
20
28
1.40
84
4.20
33.3
39.
Damian Janiak
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
23
27
1.17
76
3.30
35.5
40.
Jakub Dłoniak
Energa Kotwica Kołobrzeg
15
26
1.73
61
4.07
42.6
41.
Jakub Patoka
WKK Active Hotel Wrocław
21
26
1.24
64
3.05
40.6
42.
Wojciech Jakubiak
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
20
26
1.30
76
3.80
34.2
43.
Jarosław Bartkowiak
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
23
25
1.09
69
3.00
36.2
44.
Michał Kroczak
WKK Active Hotel Wrocław
23
25
1.09
66
2.87
37.9
45.
Grzegorz Mordzak
Pogoń Prudnik
17
24
1.41
60
3.53
40
46.
Łukasz Bodych
Energa Kotwica Kołobrzeg
23
23
1.00
68
2.96
33.8
47.
Marcin Salamonik
Pogoń Prudnik
20
22
1.10
70
3.50
31.4
48.
Bartosz Ciechociński
Rawlplug Sokół Łańcut
24
22
0.92
73
3.04
30.1
49.
Paweł Nowicki
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
22
22
1.00
67
3.05
32.8
50.
Tomasz Nowakowski
Pogoń Prudnik
23
22
0.96
59
2.57
37.3
51.
Marcin Flieger
Biofarm Basket Poznań
19
21
1.11
89
4.68
23.6
52.
Krzysztof Spała
Miasto Szkła Krosno
22
20
0.91
65
2.95
30.8
53.
Mikołaj Stopierzyński
KS Księżak Łowicz
22
20
0.91
49
2.23
40.8
54.
Mateusz Stawiak
Znicz Basket Pruszków
24
20
0.83
51
2.13
39.2
55.
Jan Malesa
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
21
20
0.95
59
2.81
33.9
56.
Wojciech Leszczyński
Weegree AZS Politechnika Opolska
21
19
0.90
62
2.95
30.6
57.
Wojciech Pisarczyk
Pogoń Prudnik
24
19
0.79
50
2.08
38
58.
Mariusz Konopatzki
Rawlplug Sokół Łańcut
13
19
1.46
54
4.15
35.2
59.
Szymon Pawlak
Rawlplug Sokół Łańcut
18
19
1.06
68
3.78
27.9
60.
Dominik Rutkowski
Biofarm Basket Poznań
22
19
0.86
67
3.05
28.4
61.
Bartosz Czerwonka
Rawlplug Sokół Łańcut
24
18
0.75
51
2.13
35.3
62.
Nikodem Sirijatowicz
Timeout Polonia 1912 Leszno
23
18
0.78
66
2.87
27.3
63.
Piotr Niedźwiedzki
WKK Active Hotel Wrocław
23
18
0.78
53
2.30
34
64.
Hubert Kruszczyński
Energa Kotwica Kołobrzeg
23
18
0.78
59
2.57
30.5
65.
Damian Szymczak
GKS Tychy
16
18
1.13
44
2.75
40.9
66.
Patryk Przyborowski
Energa Kotwica Kołobrzeg
18
17
0.94
45
2.50
37.8
67.
Adrian Kordalski
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
23
17
0.74
49
2.13
34.7
68.
Michał Kierlewicz
Znicz Basket Pruszków
21
17
0.81
77
3.67
22.1
69.
Michał Jędrzejewski
WKK Active Hotel Wrocław
22
17
0.77
53
2.41
32.1
70.
Maciej Koperski
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
23
17
0.74
54
2.35
31.5
71.
Rafał Glapiński
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
22
16
0.73
50
2.27
32
72.
Jakub Fiszer
Biofarm Basket Poznań
,
Polfarmex Kutno
15
16
1.07
41
2.73
39
73.
Tomasz Madziar
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
19
15
0.79
46
2.42
32.6
74.
Mateusz Szwed
Znicz Basket Pruszków
21
15
0.71
42
2.00
35.7
75.
Szymon Szymański
Rawlplug Sokół Łańcut
22
14
0.64
38
1.73
36.8
76.
Kacper Majka
GKS Tychy
13
14
1.08
38
2.92
36.8
77.
Stanferd Sanny
Timeout Polonia 1912 Leszno
24
14
0.58
57
2.38
24.6
78.
Mikołaj Grod
KS Księżak Łowicz
22
13
0.59
53
2.41
24.5
79.
Jakub Krawczyk
Timeout Polonia 1912 Leszno
19
13
0.68
48
2.53
27.1
80.
Paweł Zmarlak
GKS Tychy
22
12
0.55
56
2.55
21.4
81.
Dawid Zaguła
Rawlplug Sokół Łańcut
22
12
0.55
38
1.73
31.6
82.
Marcin Wróbel
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
23
12
0.52
36
1.57
33.3
83.
Łukasz Uberna
WKK Active Hotel Wrocław
22
12
0.55
47
2.14
25.5
84.
Przemysław Szymański
Weegree AZS Politechnika Opolska
13
11
0.85
31
2.38
35.5
85.
Patryk Wilk
Weegree AZS Politechnika Opolska
20
11
0.55
33
1.65
33.3
86.
Patryk Kędel
GKS Tychy
24
11
0.46
33
1.38
33.3
87.
Maciej Klima
Rawlplug Sokół Łańcut
23
9
0.39
18
0.78
50
88.
Daniel Nieporęcki
Znicz Basket Pruszków
22
9
0.41
26
1.18
34.6
89.
Marc-Oscar Sanny
Pogoń Prudnik
23
9
0.39
33
1.43
27.3
90.
Patryk Jankowski
Znicz Basket Pruszków
21
9
0.43
26
1.24
34.6
91.
Michał Krawiec
Weegree AZS Politechnika Opolska
14
9
0.64
29
2.07
31
92.
Michał Weiss
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
20
8
0.40
33
1.65
24.2
93.
Bartłomiej Ratajczak
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
19
8
0.42
33
1.74
24.2
94.
Maciej Leszczyński
Weegree AZS Politechnika Opolska
22
8
0.36
33
1.50
24.2
95.
Maksymilian Zagórski
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
22
8
0.36
40
1.82
20
96.
Sebastian Walda
Energa Kotwica Kołobrzeg
20
8
0.40
24
1.20
33.3
97.
Rafał Wojciechowski
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
21
8
0.38
18
0.86
44.4
98.
Tomasz Smorawiński
Biofarm Basket Poznań
14
7
0.50
32
2.29
21.9
99.
Maksym Kulon
GKS Tychy
12
7
0.58
26
2.17
26.9
100.
Damian Ciesielski
Miasto Szkła Krosno
23
7
0.30
21
0.91
33.3
101.
Hubert Wyszkowski
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
24
7
0.29
30
1.25
23.3
102.
Michał Świderski
KS Księżak Łowicz
22
6
0.27
21
0.95
28.6
103.
Adam Cichoń
Weegree AZS Politechnika Opolska
21
5
0.24
11
0.52
45.5
104.
Robert Cetnar
Znicz Basket Pruszków
12
5
0.42
32
2.67
15.6
105.
Aleksander Wiśniewski
Biofarm Basket Poznań
14
5
0.36
19
1.36
26.3
106.
Rafał Kulikowski
Rawlplug Sokół Łańcut
23
4
0.17
14
0.61
28.6
107.
Mateusz Bręk
Biofarm Basket Poznań
20
4
0.20
22
1.10
18.2
108.
Kamil Zywert
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
23
4
0.17
35
1.52
11.4
109.
Daniel Dawdo
Weegree AZS Politechnika Opolska
19
4
0.21
7
0.37
57.1
110.
Wojciech Fraś
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
24
3
0.13
11
0.46
27.3
111.
Tomasz Krzywdziński
Weegree AZS Politechnika Opolska
,
Polfarmex Kutno
16
3
0.19
19
1.19
15.8
112.
Dominik Grudziński
Energa Kotwica Kołobrzeg
15
3
0.20
7
0.47
42.9
113.
Patryk Pułkotycki
WKK Active Hotel Wrocław
18
3
0.17
13
0.72
23.1
114.
Daniel Grujić
Energa Kotwica Kołobrzeg
16
2
0.13
17
1.06
11.8
115.
Damian Durski
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
23
2
0.09
14
0.61
14.3
116.
Mateusz Kasiński
Miasto Szkła Krosno
14
2
0.14
6
0.43
33.3
117.
Przemysław Wrona
GKS Tychy
24
2
0.08
9
0.38
22.2
118.
Szymon Milczyński
Timeout Polonia 1912 Leszno
24
1
0.04
2
0.08
50
119.
Piotr Karpacz
GKS Tychy
22
1
0.05
4
0.18
25
120.
Fryderyk Dalkowski
Znicz Basket Pruszków
13
1
0.08
2
0.15
50
121.
Szymon Janczak
Energa Kotwica Kołobrzeg
14
1
0.07
4
0.29
25
122.
Łukasz Ratajczak
Miasto Szkła Krosno
23
0
0.00
1
0.04
0
123.
Szymon Długosz
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
23
0
0.00
1
0.04
0
124.
Damian Cechniak
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
22
0
0.00
1
0.05
0
125.
Mateusz Fatz
Biofarm Basket Poznań
13
0
0.00
0
0.00
0
126.
Michał Marek
Biofarm Basket Poznań
23
0
0.00
0
0.00
0
127.
Karol Nowakowski
Polfarmex Kutno
,
WKK Active Hotel Wrocław
14
0
0.00
4
0.29
0
128.
Mikołaj Czyż
KS Księżak Łowicz
23
0
0.00
0
0.00
0
129.
Fryderyk Matusiak
WKK Active Hotel Wrocław
15
0
0.00
1
0.07
0
130.
Maciej Żmudzki
Miasto Szkła Krosno
23
0
0.00
0
0.00
0
131.
Michał Sitnik
WKK Active Hotel Wrocław
15
0
0.00
4
0.27
0
132.
Kacper Walciszewski
Miasto Szkła Krosno
12
0
0.00
4
0.33
0
133.
Andrzej Krajewski
Biofarm Basket Poznań
18
0
0.00
4
0.22
0
134.
Szymon Tomczak
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
23
0
0.00
0
0.00
0
135.
Nick Madray
Energa Kotwica Kołobrzeg
21
0
0.00
3
0.14
0
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość