Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2020/2021
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty za 3
Oddane rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Filip Małgorzaciak
Rawlplug Sokół Łańcut
37
102
2.76
238
6.43
42.9
2.
Damian Pieloch
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
42
88
2.10
225
5.36
39.1
3.
Krzysztof Jakóbczyk
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
44
87
1.98
220
5.00
39.5
4.
Tomasz Prostak
WKK Active Hotel Wrocław
38
76
2.00
216
5.68
35.2
5.
Mateusz Szczypiński
Miasto Szkła Krosno
33
60
1.82
193
5.85
31.1
6.
Jakub Koelner
WKK Active Hotel Wrocław
36
73
2.03
190
5.28
38.4
7.
Radosław Trubacz
GKS Tychy
34
71
2.09
187
5.50
38
8.
Hubert Pabian
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
42
83
1.98
184
4.38
45.1
9.
Michał Jankowski
Rawlplug Sokół Łańcut
28
76
2.71
176
6.29
43.2
10.
Bartłomiej Karolak
Rawlplug Sokół Łańcut
39
62
1.59
172
4.41
36
11.
Marcin Woroniecki
GKS Tychy
34
59
1.74
169
4.97
34.9
12.
Roman Janik
Znicz Basket Pruszków
25
71
2.84
167
6.68
42.5
13.
Marcin Dutkiewicz
Decka Pelplin
28
73
2.61
164
5.86
44.5
14.
Aleksander Leńczuk
TBS Śląsk II Wrocław
29
53
1.83
163
5.62
32.5
15.
Patryk Pełka
Rawlplug Sokół Łańcut
32
53
1.66
159
4.97
33.3
16.
Maciej Bojanowski
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
43
48
1.12
159
3.70
30.2
17.
Adrian Suliński
Znicz Basket Pruszków
29
55
1.90
155
5.34
35.5
18.
Alan Czujkowski
Miasto Szkła Krosno
32
66
2.06
151
4.72
43.7
19.
Piotr Wieloch
Miasto Szkła Krosno
31
51
1.65
149
4.81
34.2
20.
Jakub Musiał
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
32
66
2.06
142
4.44
46.5
21.
Michał Kierlewicz
Znicz Basket Pruszków
33
41
1.24
141
4.27
29.1
22.
Paweł Krefft
Dziki Warszawa
29
47
1.62
139
4.79
33.8
23.
Dariusz Oczkowicz
Miasto Szkła Krosno
33
48
1.45
138
4.18
34.8
24.
Filip Struski
Energa Kotwica Kołobrzeg
25
44
1.76
137
5.48
32.1
25.
Arkadiusz Kobus
KS Księżak Łowicz
30
41
1.37
134
4.47
30.6
26.
Bartosz Jankowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
28
46
1.64
133
4.75
34.6
27.
Kacper Mąkowski
GKS Tychy
33
43
1.30
133
4.03
32.3
28.
Aleksander Załucki
Decka Pelplin
26
45
1.73
133
5.12
33.8
29.
January Sobczak
Znicz Basket Pruszków
33
40
1.21
133
4.03
30.1
30.
Filip Stryjewski
GKS Tychy
34
30
0.88
130
3.82
23.1
31.
Tomasz Ochońko
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
41
44
1.07
129
3.15
34.1
32.
Bartłomiej Ratajczak
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
43
33
0.77
126
2.93
26.2
33.
Jakub Patoka
WKK Active Hotel Wrocław
38
43
1.13
126
3.32
34.1
34.
Wojciech Jakubiak
KS Księżak Łowicz
29
50
1.72
125
4.31
40
35.
Dawid Zaguła
Rawlplug Sokół Łańcut
40
38
0.95
125
3.13
30.4
36.
Marcin Kowalski
Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko
24
43
1.79
125
5.21
34.4
37.
Tomasz Nowakowski
Pogoń Prudnik
30
51
1.70
124
4.13
41.1
38.
Dominik Rutkowski
WKK Active Hotel Wrocław
40
46
1.15
123
3.08
37.4
39.
Błażej Kulikowski
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
42
48
1.14
122
2.90
39.3
40.
Maciej Koperski
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
39
37
0.95
119
3.05
31.1
41.
Stanferd Sanny
Pogoń Prudnik
30
40
1.33
118
3.93
33.9
42.
Michał Wojtyński
Dziki Warszawa
30
40
1.33
115
3.83
34.8
43.
Piotr Pamuła
Dziki Warszawa
17
40
2.35
114
6.71
35.1
44.
Rafał Zgłobicki
TS Wisła Chemart Kraków
29
39
1.34
114
3.93
34.2
45.
Piotr Robak
Energa Kotwica Kołobrzeg
30
32
1.07
112
3.73
28.6
46.
Maciej Kucharek
KS Księżak Łowicz
21
44
2.10
112
5.33
39.3
47.
Krzysztof Krajniewski
Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko
28
36
1.29
111
3.96
32.4
48.
Szymon Pawlak
Energa Kotwica Kołobrzeg
29
33
1.14
110
3.79
30
49.
Wiktor Rajewicz
TS Wisła Chemart Kraków
30
31
1.03
108
3.60
28.7
50.
Piotr Śmigielski
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
41
37
0.90
106
2.59
34.9
51.
Wojciech Pisarczyk
Pogoń Prudnik
30
35
1.17
105
3.50
33.3
52.
Adam Kaczmarzyk
Weegree AZS Politechnika Opolska
25
28
1.12
101
4.04
27.7
53.
Karol Kutta
Pogoń Prudnik
28
32
1.14
101
3.61
31.7
54.
Adam Brenk
Weegree AZS Politechnika Opolska
34
37
1.09
101
2.97
36.6
55.
Maciej Maj
TS Wisła Chemart Kraków
30
34
1.13
99
3.30
34.3
56.
Bartosz Czerwonka
Rawlplug Sokół Łańcut
40
39
0.98
98
2.45
39.8
57.
Patryk Garwol
Pogoń Prudnik
29
32
1.10
98
3.38
32.7
58.
Adrian Kordalski
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
41
43
1.05
98
2.39
43.9
59.
Wojciech Gorgoń
TS Wisła Chemart Kraków
30
34
1.13
98
3.27
34.7
60.
Sebastian Bożenko
TBS Śląsk II Wrocław
21
29
1.38
97
4.62
29.9
61.
Kacper Majka
Rawlplug Sokół Łańcut
33
32
0.97
96
2.91
33.3
62.
Norbert Kulon
Energa Kotwica Kołobrzeg
23
35
1.52
94
4.09
37.2
63.
Tomasz Żeleźniak
TBS Śląsk II Wrocław
25
30
1.20
94
3.76
31.9
64.
Dawid Sączewski
Decka Pelplin
24
28
1.17
93
3.88
30.1
65.
Jakub Żaczek
TS Wisła Chemart Kraków
29
33
1.14
91
3.14
36.3
66.
Paweł Nowicki
Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko
26
31
1.19
91
3.50
34.1
67.
Mikołaj Stopierzyński
KS Księżak Łowicz
29
26
0.90
89
3.07
29.2
68.
Patryk Gospodarek
Dziki Warszawa
26
33
1.27
89
3.42
37.1
69.
Jan Malesa
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
43
24
0.56
89
2.07
27
70.
Kacper Gordon
TBS Śląsk II Wrocław
19
42
2.21
88
4.63
47.7
71.
Grzegorz Grochowski
Dziki Warszawa
25
27
1.08
87
3.48
31
72.
Mateusz Szwed
Znicz Basket Pruszków
31
25
0.81
85
2.74
29.4
73.
Karol Dębski
Dziki Warszawa
30
21
0.70
84
2.80
25
74.
Łukasz Bodych
KS Księżak Łowicz
30
24
0.80
83
2.77
28.9
75.
Artur Łabinowicz
Weegree AZS Politechnika Opolska
25
24
0.96
81
3.24
29.6
76.
Paweł Bogdanowicz
TS Wisła Chemart Kraków
26
31
1.19
80
3.08
38.8
77.
Artur Włodarczyk
TS Wisła Chemart Kraków
30
23
0.77
79
2.63
29.1
78.
Marcin Marchoff
Dziki Warszawa
25
24
0.96
77
3.08
31.2
79.
Michał Jędrzejewski
WKK Active Hotel Wrocław
39
27
0.69
76
1.95
35.5
80.
Paweł Dzierżak
Decka Pelplin
26
20
0.77
71
2.73
28.2
81.
Hubert Wyszkowski
Energa Kotwica Kołobrzeg
29
22
0.76
71
2.45
31
82.
Hubert Kruszczyński
Energa Kotwica Kołobrzeg
27
26
0.96
71
2.63
36.6
83.
Łukasz Uberna
WKK Active Hotel Wrocław
36
20
0.56
71
1.97
28.2
84.
Tomasz Madziar
Pogoń Prudnik
28
26
0.93
69
2.46
37.7
85.
Paweł Śpica
GKS Tychy
31
23
0.74
68
2.19
33.8
86.
Bartosz Majewski
Decka Pelplin
18
14
0.78
68
3.78
20.6
87.
Dawid Grochowski
GKS Tychy
32
27
0.84
67
2.09
40.3
88.
Dawid Słupiński
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
38
19
0.50
66
1.74
28.8
89.
Karol Nowakowski
Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko
30
21
0.70
66
2.20
31.8
90.
Michał Jodłowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
32
20
0.63
65
2.03
30.8
91.
Kamil Zywert
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
44
17
0.39
63
1.43
27
92.
Michał Chrabota
TS Wisła Chemart Kraków
28
18
0.64
63
2.25
28.6
93.
Grzegorz Mordzak
Pogoń Prudnik
26
23
0.88
62
2.38
37.1
94.
Przemysław Szymański
Weegree AZS Politechnika Opolska
29
19
0.66
62
2.14
30.6
95.
Wojciech Fraś
Rawlplug Sokół Łańcut
39
22
0.56
61
1.56
36.1
96.
Adam Skiba
Weegree AZS Politechnika Opolska
33
13
0.39
60
1.82
21.7
97.
Mikołaj Kurpisz
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
31
15
0.48
59
1.90
25.4
98.
Patryk Wilk
Weegree AZS Politechnika Opolska
25
15
0.60
56
2.24
26.8
99.
Paweł Pawłowski
Decka Pelplin
18
20
1.11
55
3.06
36.4
100.
Damian Durski
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
39
18
0.46
55
1.41
32.7
101.
Marcin Wróbel
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
44
21
0.48
55
1.25
38.2
102.
Maciej Leszczyński
KS Księżak Łowicz
17
19
1.12
49
2.88
38.8
103.
Jan Wójcik
TBS Śląsk II Wrocław
26
13
0.50
49
1.88
26.5
104.
Patryk Stankowski
Energa Kotwica Kołobrzeg
21
22
1.05
49
2.33
44.9
105.
Kamil Czosnowski
Znicz Basket Pruszków
31
7
0.23
48
1.55
14.6
106.
Paweł Strzępek
TBS Śląsk II Wrocław
25
13
0.52
48
1.92
27.1
107.
Bartosz Ciechociński
Miasto Szkła Krosno
32
12
0.38
45
1.41
26.7
108.
Michał Sitnik
WKK Active Hotel Wrocław
40
11
0.28
45
1.13
24.4
109.
Damian Tokarski
Dziki Warszawa
27
17
0.63
44
1.63
38.6
110.
Patryk Kędel
GKS Tychy
32
14
0.44
44
1.38
31.8
111.
Michał Weiss
Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko
18
10
0.56
43
2.39
23.3
112.
Szymon Walski
TBS Śląsk II Wrocław
22
16
0.73
42
1.91
38.1
113.
Krystian Tyszka
Znicz Basket Pruszków
33
10
0.30
38
1.15
26.3
114.
Michał Świderski
KS Księżak Łowicz
25
12
0.48
38
1.52
31.6
115.
Mikołaj Grod
KS Księżak Łowicz
29
7
0.24
36
1.24
19.4
116.
Łukasz Lewiński
Weegree AZS Politechnika Opolska
24
12
0.50
35
1.46
34.3
117.
Kacper Marchewka
TBS Śląsk II Wrocław
17
11
0.65
35
2.06
31.4
118.
Nick Madray
Decka Pelplin
30
6
0.20
35
1.17
17.1
119.
Bartłomiej Pietras
Decka Pelplin
29
11
0.38
34
1.17
32.4
120.
Jakub Wojciechowski
TS Wisła Chemart Kraków
21
16
0.76
34
1.62
47.1
121.
Patryk Przyborowski
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
33
9
0.27
31
0.94
29
122.
Rafał Wojciechowski
Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko
19
11
0.58
31
1.63
35.5
123.
Damian Ciesielski
Miasto Szkła Krosno
33
5
0.15
30
0.91
16.7
124.
Patryk Piszczatowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
32
6
0.19
28
0.88
21.4
125.
Miłosz Góreńczyk
TBS Śląsk II Wrocław
28
6
0.21
28
1.00
21.4
126.
Maciej Klima
Rawlplug Sokół Łańcut
33
9
0.27
27
0.82
33.3
127.
Piotr Niedźwiedzki
WKK Active Hotel Wrocław
39
7
0.18
27
0.69
25.9
128.
Jakub Pawlak
Znicz Basket Pruszków
20
10
0.50
26
1.30
38.5
129.
Daniel Dawdo
Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko
27
9
0.33
26
0.96
34.6
130.
Kacper Burczyk
Decka Pelplin
24
7
0.29
26
1.08
26.9
131.
Maciej Czemerys
Znicz Basket Pruszków
23
8
0.35
25
1.09
32
132.
Jan Piliszczuk
Dziki Warszawa
23
6
0.26
22
0.96
27.3
133.
Jan Grzeliński
WKK Active Hotel Wrocław
20
5
0.25
21
1.05
23.8
134.
Dominik Krakowiak
TS Wisła Chemart Kraków
29
7
0.24
20
0.69
35
135.
Artur Szymański
Zetkama LaNonna Doral Nysa Kłodzko
23
2
0.09
18
0.78
11.1
136.
Andrzej Krajewski
Weegree AZS Politechnika Opolska
32
1
0.03
18
0.56
5.6
137.
Tymon Szymański
Decka Pelplin
18
9
0.50
17
0.94
52.9
138.
Tomasz Krzywdziński
Miasto Szkła Krosno
32
5
0.16
15
0.47
33.3
139.
Krystian Koźluk
Dziki Warszawa
30
3
0.10
13
0.43
23.1
140.
Igor Kozłowski
TBS Śląsk II Wrocław
15
3
0.20
13
0.87
23.1
141.
Filip Drewniak
Znicz Basket Pruszków
24
3
0.13
11
0.46
27.3
142.
Fryderyk Dalkowski
Znicz Basket Pruszków
21
2
0.10
10
0.48
20
143.
Szymon Kiwilsza
WKK Active Hotel Wrocław
34
4
0.12
9
0.26
44.4
144.
Rafał Kulikowski
Rawlplug Sokół Łańcut
40
1
0.03
8
0.20
12.5
145.
Fryderyk Matusiak
WKK Active Hotel Wrocław
27
2
0.07
8
0.30
25
146.
Bartosz Proczek
Znicz Basket Pruszków
28
2
0.07
7
0.25
28.6
147.
Artur Ziaja
GKS Tychy
18
1
0.06
7
0.39
14.3
148.
Przemysław Wrona
GKS Tychy
33
1
0.03
6
0.18
16.7
149.
Szymon Tomczak
TBS Śląsk II Wrocław
20
2
0.10
6
0.30
33.3
150.
Wojciech Wątroba
Energa Kotwica Kołobrzeg
27
2
0.07
5
0.19
40
151.
Marcel Kapuściński
Pogoń Prudnik
22
1
0.05
5
0.23
20
152.
Mateusz Fatz
KS Księżak Łowicz
29
0
0.00
1
0.03
0
153.
Kacper Kramarz
KS Księżak Łowicz
15
0
0.00
1
0.07
0
154.
Mikołaj Czyż
TS Wisła Chemart Kraków
30
0
0.00
1
0.03
0
155.
Piotr Karpacz
GKS Tychy
34
0
0.00
1
0.03
0
156.
Szymon Długosz
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
27
0
0.00
0
0.00
0
157.
Damian Cechniak
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
42
0
0.00
0
0.00
0
158.
Michał Sadło
Energa Kotwica Kołobrzeg
30
0
0.00
0
0.00
0
159.
Patryk Nowerski
Dziki Warszawa
19
0
0.00
0
0.00
0
160.
Maciej Żmudzki
Miasto Szkła Krosno
32
0
0.00
0
0.00
0
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość