Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Marek Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 3 60 20.00
2. Bartosz Mrówczyński MKS Novum Bydgoszcz 3 52 17.33
3. Jakub Andrzejewski TKM II Włocławek 2 51 25.50
4. Bartosz Preus MKS Novum Bydgoszcz 3 51 17.00
5. Nikodem Biliński TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 48 16.00
6. Szymon Jaskółd SKS Kasprowicz Inowrocław 2 47 23.50
7. Wiktor Czyżnielewski TKM II Włocławek 2 40 20.00
8. Paweł Sowiński Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 2 39 19.50
9. Paweł Książek SKS Kasprowicz Inowrocław 2 35 17.50
10. Artur Marek SKS Kasprowicz Inowrocław 2 34 17.00
11. Jakub Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 3 34 11.33
12. Dominik Misz SKS Kasprowicz Inowrocław 2 33 16.50
13. Bartosz Jeziorowski KZŁ/Regnum Bydgoszcz 1 28 28.00
14. Jan Wdzięczny TKM II Włocławek 2 25 12.50
15. Bartosz Cichocki Basket 2010 Kruszwica 2 24 12.00
16. Aleksander Greinert Basket 2010 Kruszwica 2 24 12.00
17. Mateusz Kaźmierski Basket 2010 Kruszwica 2 23 11.50
18. Kamil Adolski Basket 2010 Kruszwica 1 22 22.00
19. Szymon Wiśniewski TKM II Włocławek 2 22 11.00
20. Bartosz Łazarski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 22 7.33
21. Jan Bosowicz Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 2 22 11.00
22. Wiktor Urban KZŁ/Regnum Bydgoszcz 1 20 20.00
23. Dominik Walenciak Twarde Pierniki 2005 Toruń 1 20 20.00
24. Mateusz Pawlak KZŁ/Regnum Bydgoszcz 1 19 19.00
25. Michał Robak MKS Novum Bydgoszcz 3 19 6.33
26. Michał Matusiak TKM II Włocławek 2 18 9.00
27. Hubert Sękowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 2 18 9.00
28. Dominik Bocian Enea Astoria Bydgoszcz 2 17 8.50
29. Bartłomiej Lefek Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 2 17 8.50
30. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki 2005 Toruń 1 16 16.00
31. Marcin Kryś MKS Novum Bydgoszcz 3 16 5.33
32. Jakub Kępski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 16 5.33
33. Igor Olszewski Enea Astoria Bydgoszcz 2 16 8.00
34. Hubert Lobermajer TKM II Włocławek 2 16 8.00
35. Miłosz Ertman TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 15 5.00
36. Marcel Szukalski Enea Astoria Bydgoszcz 2 15 7.50
37. Nikodem Dziwnik Basket 2010 Kruszwica 2 15 7.50
38. Jerzy Ziembiński Twarde Pierniki 2004 Toruń 2 14 7.00
39. Antoni Ślufiński TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 13 4.33
40. Marcin Łangowski Enea Astoria Bydgoszcz 2 13 6.50
41. Maciej Pankiewicz TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 12 4.00
42. Igor Chłopik Twarde Pierniki 2005 Toruń 1 11 11.00
43. Marcel Drozdowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 2 11 5.50
44. Jakub Bęben TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 11 3.67
45. Wojciech Sarnowski Basket 2010 Kruszwica 2 11 5.50
46. Jakub Kornatka TKM Włocławek, TKM II Włocławek 2 10 5.00
47. Antoni Oskroba Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 2 10 5.00
48. Norbert Kościński SKS Kasprowicz Inowrocław 2 10 5.00
49. Łukasz Jarmoszewicz Twarde Pierniki 2004 Toruń 2 10 5.00
50. Filip Gachewicz TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 10 3.33
51. Igor Marcinkowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 2 9 4.50
52. Jakub Dura Twarde Pierniki 2005 Toruń 1 9 9.00
53. Antoni Gawarecki SKS Kasprowicz Inowrocław 1 8 8.00
54. Paweł Grabowski MKS Novum Bydgoszcz 3 8 2.67
55. Aleksander Kos KZŁ/Regnum Bydgoszcz 1 8 8.00
56. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki 2005 Toruń 1 8 8.00
57. Adrian Łepek Enea Astoria Bydgoszcz 2 8 4.00
58. Wiktor Bejma MKS Novum Bydgoszcz 3 6 2.00
59. Mikołaj Katafiasz KZŁ/Regnum Bydgoszcz 1 6 6.00
60. Juliusz Markowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 6 2.00
61. Ioannis Georgiadis Enea Astoria Bydgoszcz 1 6 6.00
62. Marcin Okoński SKS Kasprowicz Inowrocław 2 6 3.00
63. Maciej Tomaszewski Twarde Pierniki 2005 Toruń 1 5 5.00
64. Oliwier Bógdał TKM Włocławek, TKM II Włocławek 2 5 2.50
65. Kacper Kuźmiński SKS Kasprowicz Inowrocław 1 4 4.00
66. Mikołaj Czerebiej Enea Astoria Bydgoszcz 2 4 2.00
67. Wiktor Łankiewicz Twarde Pierniki 2005 Toruń 1 4 4.00
68. Mateusz Gwiździel Twarde Pierniki 2005 Toruń 1 4 4.00
69. Cyprian Bryła Enea Astoria Bydgoszcz 2 3 1.50
70. Mateusz Kaliński TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 3 1.00
71. Jan Misiaszek Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 2 3 1.50
72. Bartłomiej Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 2 3 1.00
73. Jakub Rydlichowski SKS Kasprowicz Inowrocław 2 2 1.00
74. Maciej Podufalski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 2 2 1.00
75. Oskar Rochucki Basket 2010 Kruszwica 2 2 1.00
76. Tomasz Wojtyczka TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 2 0.67
77. Damian Klabacha KZŁ/Regnum Bydgoszcz 1 2 2.00
78. Marcin Mulski Twarde Pierniki 2005 Toruń 1 2 2.00
79. Hubert Lipiński Twarde Pierniki 2005 Toruń 1 2 2.00
80. Jakub Kański SKS Kasprowicz Inowrocław 1 2 2.00
81. Jakub Spiegowski TKM II Włocławek 1 2 2.00
82. Jarosław Ruczkowski Basket 2010 Kruszwica 2 2 1.00
83. Tymoteusz Budziak KZŁ/Regnum Bydgoszcz 1 2 2.00
84. Nikodem Michalski SKS Kasprowicz Inowrocław 1 2 2.00
85. Fabian Milde Twarde Pierniki 2004 Toruń 2 2 1.00
86. Cezary Faligowski Basket 2010 Kruszwica 2 2 1.00
87. Robert Fons Enea Astoria Bydgoszcz 1 1 1.00
88. Franciszek Behrendt Twarde Pierniki 2005 Toruń 1 0 0.00
89. Igor Klamecki Basket 2010 Kruszwica 1 0 0.00
90. Konrad Santysiak Basket 2010 Kruszwica 1 0 0.00
91. Bartosz Kwiatkowski Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
92. Wojciech Warszawiak SKS Kasprowicz Inowrocław 1 0 0.00
93. Konrad Dąbrowski Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 1 0 0.00
94. Oliwier Klejnowski SKS Kasprowicz Inowrocław 1 0 0.00
95. Wiktor Szpojda Enea Astoria Bydgoszcz 2 0 0.00
96. Sylwester Łaski KZŁ/Regnum Bydgoszcz 1 0 0.00
97. Alan Lewandowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 2 0 0.00
98. Wojciech Gulbinowicz MKS Novum Bydgoszcz 2 0 0.00
99. Jakub Milewski Basket 2010 Kruszwica 1 0 0.00
100. Oliwier Gołembiewski MKS Novum Bydgoszcz 3 0 0.00
101. Oskar Zieliński Enea Astoria Bydgoszcz 2 0 0.00
102. Tomasz Urbański KZŁ/Regnum Bydgoszcz 1 0 0.00
103. Mateusz Kończal KZŁ/Regnum Bydgoszcz 1 0 0.00
104. Konrad Michalski MKS Novum Bydgoszcz 2 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO