Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Tomasz Luboch Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 7 204 29.14
2. Jan Fajfer KSK Noteć Inowrocław 6 204 34.00
3. Wojciech Radtke MKS Katarzynka Toruń 7 160 22.86
4. Kamil Szczepański BASKETSTAL Grudziądz 7 147 21.00
5. Tymoteusz Adamowicz MKS Katarzynka Toruń 7 147 21.00
6. Jakub Olszewski BASKETSTAL Grudziądz 7 135 19.29
7. Mikołaj Miziołek TKM II Włocławek 6 130 21.67
8. Mikołaj Marek KSK Noteć Inowrocław 6 130 21.67
9. Michał Dekański Basket 2010 Kruszwica 7 127 18.14
10. Wiktor Tomczak Enea Astoria I Bydgoszcz 6 120 20.00
11. Filip Dereszyński Enea Astoria I Bydgoszcz 6 113 18.83
12. Dawid Klimczak TKM I Włocławek 5 112 22.40
13. Dominik Giętka MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 10 106 10.60
14. Sebastian Ludka Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 7 104 14.86
15. Alex Liberacki UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 95 19.00
16. Kacper Adamowicz Enea Astoria I Bydgoszcz 6 92 15.33
17. Michał Janeczek Basket 2010 Kruszwica 5 90 18.00
18. Mikołaj Biegański MKS Novum I Bydgoszcz 5 88 17.60
19. Maciej Chyliński MKS Novum I Bydgoszcz 6 86 14.33
20. Wiktor Urbański Basket 2010 Kruszwica 7 77 11.00
21. Paweł Rzadkowalski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 77 12.83
22. Jakub Kapsa UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 76 12.67
23. Nataniel Piotrowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 7 71 10.14
24. Marcel Pałucki TKM I Włocławek 6 69 11.50
25. Alex Porzuczek Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 68 13.60
26. Jakub Olszewski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 6 66 11.00
27. Kacper Kopiński BASKETSTAL Grudziądz 7 62 8.86
28. Adam Siwa MKS Katarzynka Toruń 6 61 10.17
29. Wiktor Mierzwicki Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 60 10.00
30. Aleksander Światowiak MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 11 60 5.45
31. Maksymilian Sukowski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 7 60 8.57
32. Mikołaj Piwkowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 57 9.50
33. Gracjan Banaszak MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 6 57 9.50
34. Miłosz Łącki TKM I Włocławek 6 55 9.17
35. Dominik Makarewicz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 54 9.00
36. Szymon Spała Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 7 54 7.71
37. Kacper Bortkiewicz Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 7 52 7.43
38. Piotr Murawski Enea Astoria I Bydgoszcz 6 52 8.67
39. Szymon Reczkowski Twarde Pierniki 2007 Toruń 5 51 10.20
40. Jakub Błaszczęć Twarde Pierniki 2007 Toruń 5 48 9.60
41. Rafał Budysz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 3 48 16.00
42. Kacper Napora TKM I Włocławek 6 48 8.00
43. Kasjan Szatkowski Basket 2010 Kruszwica 6 48 8.00
44. Wiktor Słowiak Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 43 8.60
45. Tymoteusz Schmidt Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 42 8.40
46. Dawid Piekarski TKM I Włocławek 6 42 7.00
47. Wiktor Kuls Basket 2010 Kruszwica 6 42 7.00
48. Kajetan Frankiewicz BASKETSTAL Grudziądz 7 39 5.57
49. Jan Cyran Twarde Pierniki 2007 Toruń 4 39 9.75
50. Dawid Grzechowiak Twarde Pierniki 2007 Toruń 4 36 9.00
51. Maximilian Lipiński Twarde Pierniki 2007 Toruń 5 36 7.20
52. Jakub Karpiński MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 6 35 5.83
53. Miłosz Zdziebłowski Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 35 7.00
54. Szymon Mrotek MKS Novum I Bydgoszcz 6 35 5.83
55. Piotr Węgrzyn Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 35 7.00
56. Krzysztof Hudy MKS Katarzynka Toruń 7 34 4.86
57. Piotr Losik MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 7 34 4.86
58. Kacper Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 7 34 4.86
59. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki 2007 Toruń 4 34 8.50
60. Fabian Baranowski Enea Astoria I Bydgoszcz 6 32 5.33
61. Mariusz Biskup Enea Astoria I Bydgoszcz 6 32 5.33
62. Jan Szymański BASKETSTAL Grudziądz 7 32 4.57
63. Jakub Szanowski TKM II Włocławek 6 32 5.33
64. Juliusz Lewandowski TKM I Włocławek, TKM II Włocławek 6 32 5.33
65. Adrian Rojek TKM II Włocławek 6 32 5.33
66. Mateusz Ressel BASKETSTAL Grudziądz 7 31 4.43
67. Tomasz Mierzejewski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 4 31 7.75
68. Dorian Kubiak KSK Noteć Inowrocław 6 30 5.00
69. Maksymilian Gabrych BASKETSTAL Grudziądz 6 30 5.00
70. Mateusz Szumiło MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 7 28 4.00
71. Witold Trzosek Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 27 4.50
72. Aleks Ostrowski TKM I Włocławek 6 26 4.33
73. Victor Wrzesiński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 26 4.33
74. Aleksander Mycio MKS Katarzynka Toruń 6 26 4.33
75. Amadeusz Pikos Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 26 4.33
76. Oskar Michałowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 26 4.33
77. Kamil Rutnowski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 3 26 8.67
78. Adam Ronkiewicz MKS Novum I Bydgoszcz 4 24 6.00
79. Mateusz Marek KSK Noteć Inowrocław 6 23 3.83
80. Gustaw Przybylski TKM II Włocławek 6 23 3.83
81. Hubert Sieraczkiewicz TKM I Włocławek 4 23 5.75
82. Krzysztof Deręgowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 23 3.83
83. Igor Derkowski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 22 4.40
84. Stanisław Kwiatkowski TKM I Włocławek, TKM II Włocławek 6 22 3.67
85. Jakub Murawski MKS Novum I Bydgoszcz 6 21 3.50
86. Daniel Ostrowski Enea Astoria I Bydgoszcz 6 20 3.33
87. Igor Kraziński TKM I Włocławek 5 20 4.00
88. Hubert Młynarczyk Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 7 19 2.71
89. Maciej Dura Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 19 3.80
90. Bartosz Żywica TKM I Włocławek 5 19 3.80
91. Ksawery Bogalecki BASKETSTAL Grudziądz 7 19 2.71
92. Szymon Gołofit Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 19 3.17
93. Mateusz Zalesiak Basket 2010 Kruszwica 7 18 2.57
94. Jakub Kużmiński Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 4 18 4.50
95. Aleksander Wojciechowski TKM II Włocławek 6 18 3.00
96. Jakub Grabowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 17 2.83
97. Igor Rymarkiewicz KSK Noteć Inowrocław 6 17 2.83
98. Paweł Madziarski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 17 2.83
99. Wiktor Lewandowski Basket 2010 Kruszwica 7 16 2.29
100. Wojciech Losik MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 6 16 2.67
101. Dawid Budziak Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 16 2.67
102. Antoni Dębski Basket 2010 Kruszwica 6 14 2.33
103. Wojciech Gajewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 5 14 2.80
104. Olivier Jędrzejewski TKM I Włocławek, TKM II Włocławek 4 14 3.50
105. Mateusz Jendruszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 7 14 2.00
106. Łukasz Dobrzyński KSK Noteć Inowrocław 6 13 2.17
107. Filip Maciejewski TKM I Włocławek 4 12 3.00
108. Michał Sobociński Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 12 2.40
109. Szymon Kotkiewicz Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 12 2.40
110. Szymon Klinkosz Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 11 2.20
111. Dominik Machtyl Basket 2010 Kruszwica 7 11 1.57
112. Jakub Grubicki Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 11 1.83
113. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 3 10 3.33
114. Oliwier Wyrwa MKS Novum I Bydgoszcz 5 10 2.00
115. Tymoteusz Brzezicki Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 3 10 3.33
116. Dominik Lewandowski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 9 1.50
117. Nikodem Jędrzejewski Twarde Pierniki 2007 Toruń 4 9 2.25
118. Jan Wolski MKS Katarzynka Toruń 7 9 1.29
119. Szymon Reszelewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 8 1.33
120. Leonard Kret Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 8 1.60
121. Filip Kowalski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 5 8 1.60
122. Jan Mański Twarde Pierniki 2007 Toruń 5 8 1.60
123. Nikodem Kożanowski KSK Noteć Inowrocław 6 8 1.33
124. Jakub Stypka Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 5 7 1.40
125. Przemysław Czerwiński TKM I Włocławek, TKM II Włocławek 6 7 1.17
126. Oliwier Martynowski TKM I Włocławek 3 7 2.33
127. Szymon Sul MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 5 7 1.40
128. Maciej Górczyński TKM I Włocławek 5 6 1.20
129. Stefan Borawski MKS Katarzynka Toruń 7 6 0.86
130. Mateusz Gandyn Enea Astoria I Bydgoszcz 5 6 1.20
131. Kacper Kazik KSK Noteć Inowrocław 6 6 1.00
132. Kajetan Mikołowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 6 1.20
133. Jakub Rochucki Basket 2010 Kruszwica 5 5 1.00
134. Adam Sowiński Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 5 1.25
135. Miłosz Kostecki BASKETSTAL Grudziądz 6 5 0.83
136. Tomasz Drzewiecki Basket 2010 Kruszwica 6 5 0.83
137. Marcel Lefek Twarde Pierniki 2007 Toruń 5 5 1.00
138. Damian Pietruszyński MKS Katarzynka Toruń 7 5 0.71
139. Miłosz Bejma MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 6 5 0.83
140. Aleksander Oles BASKETSTAL Grudziądz 7 4 0.57
141. Daniel Blumkowski BASKETSTAL Grudziądz 6 4 0.67
142. Piotr Winnicki TKM I Włocławek 3 4 1.33
143. Adam Laskowski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 6 4 0.67
144. Oliwier Kucharski TKM I Włocławek, TKM II Włocławek 4 4 1.00
145. Dawid Kubicki KSK Noteć Inowrocław 5 4 0.80
146. Jakub Krawiś MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 7 4 0.57
147. Kacper Specht Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 4 4 1.00
148. Jakub Błażejewski KSK Noteć Inowrocław 6 4 0.67
149. Wiktor Pawlikowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 4 1.00
150. Wiktor Zwoliński TKM I Włocławek 3 4 1.33
151. Oliwier Wojdyła TKM II Włocławek 5 3 0.60
152. Mateusz Winiarski Twarde Pierniki 2007 Toruń 5 3 0.60
153. Filip Archacki MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 4 3 0.75
154. Jakub Kordus UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 3 0.60
155. Stanisław Ossowicki UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 3 0.50
156. Adrian Świątecki TKM I Włocławek 4 2 0.50
157. Hubert Grabowski MKS Novum I Bydgoszcz 5 2 0.40
158. Maciej Kurzyński BASKETSTAL Grudziądz 7 2 0.29
159. Kacper Nowak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 3 2 0.67
160. Szymon Mroziński Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 3 2 0.67
161. Igor Chomiuk UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 2 0.40
162. Filip Faligowski Basket 2010 Kruszwica 4 2 0.50
163. Antoni Przybysz TKM II Włocławek 4 2 0.50
164. Borys Bernasiewicz TKM I Włocławek, TKM II Włocławek 3 2 0.67
165. Szymon Wrzesiński MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 4 2 0.50
166. Bartosz Grażyński Enea Astoria I Bydgoszcz 4 2 0.50
167. Patryk Numrych Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 4 1 0.25
168. Jakub Glanowski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 4 0 0.00
169. Filip Tomkiewicz KSK Noteć Inowrocław 5 0 0.00
170. Oskar Chwiałkowski KSK Noteć Inowrocław 4 0 0.00
171. Maksymilian Matuszewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 0 0.00
172. Szymon Książek KSK Noteć Inowrocław 3 0 0.00
173. Marcel Lewandowski MKS Katarzynka Toruń 5 0 0.00
174. Maksymilian Jabłoński MKS Katarzynka Toruń 7 0 0.00
175. Kacper Czekała KSK Noteć Inowrocław 4 0 0.00
176. Jakub Szczepański BASKETSTAL Grudziądz 6 0 0.00
177. Dymitr Zandecki Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 0 0.00
178. Vito Kozłowski Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 0 0.00
179. Dawid Siwiński Basket 2010 Kruszwica 4 0 0.00
180. Filip Kolczyński KSK Noteć Inowrocław 5 0 0.00
181. Oskar Fryczyński Enea Astoria I Bydgoszcz 3 0 0.00
182. Franciszek Woch MKS Katarzynka Toruń 4 0 0.00
183. Miłosz Byczkowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 0 0.00
184. Oliwier Strzelecki MKS Katarzynka Toruń 5 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO