Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Antoni Gawarecki Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 10 264 26.40
2. Maxymilian Domagalski MKS Novum I Bydgoszcz 10 207 20.70
3. Marcel Teodorowicz MChKK Chełmno 8 167 20.88
4. Maciej Tomaszewski Twarde Pierniki 2006 Toruń 8 159 19.88
5. Adam Modrzejewski TKM Włocławek 10 153 15.30
6. Kacper Rozmus MChKK Chełmno 9 153 17.00
7. Kacper Ozdoba MKS Novum I Bydgoszcz 10 134 13.40
8. Jakub Kański Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 9 118 13.11
9. Jeremi Puchalski MKS Zryw Toruń 10 115 11.50
10. Alex Porzuczek Twarde Pierniki 2006 Toruń 11 112 10.18
11. Antoni Ślufiński TKM Włocławek 5 112 22.40
12. Gracjan Papior MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 12 105 8.75
13. Wojciech Kaźmierczak MKS Novum I Bydgoszcz 10 101 10.10
14. Norbert Kościński Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 10 101 10.10
15. Maciej Chyliński MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 9 101 11.22
16. Karol Sitarek MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 12 98 8.17
17. Dawid Grzechowiak Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 12 98 8.17
18. Mateusz Jackowski Twarde Pierniki 2006 Toruń 11 97 8.82
19. Tymon Przeździecki Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 9 96 10.67
20. Tomasz Luboch Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 10 92 9.20
21. Marcel Bednarek TKM Włocławek 7 88 12.57
22. Oliwier Szyperski MKS Novum I Bydgoszcz 7 86 12.29
23. Oliwier Fischer MKS Zryw Toruń 9 83 9.22
24. Ignacy Dembowski TKM Włocławek 10 82 8.20
25. Michał Rakowski TKM Włocławek 9 80 8.89
26. Maksymilian Piątek MKS Novum I Bydgoszcz 9 78 8.67
27. Jakub Górny Twarde Pierniki 2006 Toruń 8 76 9.50
28. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 11 76 6.91
29. Damian Kurowski MChKK Chełmno 9 74 8.22
30. Alan Arent Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 73 9.13
31. Karol Tan Nguyen Van MKS Novum I Bydgoszcz 8 65 8.13
32. Konrad Konieczka Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 65 13.00
33. Wiktor Mierzwicki Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 10 63 6.30
34. Michał Lewandowski TKM Włocławek 8 60 7.50
35. Wiktor Celmer TKM Włocławek 7 60 8.57
36. Maximilian Lipiński Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 12 59 4.92
37. Mikołaj Biegański MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 8 58 7.25
38. Krzysztof Babis TKM Włocławek 8 57 7.13
39. Jakub Błaszczęć Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 10 56 5.60
40. Oliwier Siwiak MKS Novum I Bydgoszcz 9 54 6.00
41. Miłosz Woroniecki MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 14 53 3.79
42. Miłosz Puchalski MKS Zryw Toruń 10 52 5.20
43. Mikołaj Rosowski MKS Zryw Toruń 10 50 5.00
44. Jakub Gurzyński MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 10 49 4.90
45. Adrian Małachowski TKM Włocławek 9 47 5.22
46. Krzysztof Żeglarski MChKK Chełmno 8 46 5.75
47. Kacper Mila Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 46 5.75
48. Jakub Siekierkowski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 5 45 9.00
49. Tomasz Jaraczewski Twarde Pierniki 2006 Toruń 7 45 6.43
50. Arkadiusz Kutka MKS Novum I Bydgoszcz 10 45 4.50
51. Igor Jeziorski Twarde Pierniki 2006 Toruń 8 44 5.50
52. Remigiusz Kamiński MKS Zryw Toruń 10 44 4.40
53. Jakub Szczepański MChKK Chełmno 7 41 5.86
54. Karol Szreder Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 11 40 3.64
55. Nikodem Jędrzejewski Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 9 39 4.33
56. Maciej Cybulski Twarde Pierniki 2006 Toruń 9 38 4.22
57. Adam Sokulski Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 38 5.43
58. Maciej Dura Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 9 35 3.89
59. Robert Przybysz MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 8 34 4.25
60. Dominik Giętka MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 9 34 3.78
61. Bartosz Hetzig MKS Novum I Bydgoszcz 8 34 4.25
62. Kamil Rutnowski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 12 33 2.75
63. Marcel Orłowski MChKK Chełmno 9 31 3.44
64. Nikodem Legan MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 6 30 5.00
65. Maciej Adamiec TKM Włocławek 7 27 3.86
66. Michał Matuszak Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 27 5.40
67. Jan Urbański MKS Zryw Toruń 9 27 3.00
68. Szymon Nowak MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 6 27 4.50
69. Jan Koperianow MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 8 25 3.13
70. Mateusz Różański MKS Zryw Toruń 10 25 2.50
71. Patryk Kujawa TKM Włocławek 6 24 4.00
72. Krystian Brzeski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 6 24 4.00
73. Jędrzej Syta MChKK Chełmno 8 23 2.88
74. Paweł Chmielewski MKS Novum I Bydgoszcz 6 22 3.67
75. Peter Błachut MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 6 22 3.67
76. Maciej Lewandowski TKM Włocławek 7 21 3.00
77. Szymon Jerzy Majewski TKM Włocławek 5 21 4.20
78. Bartosz Kośmicki MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 9 20 2.22
79. Maciej Kłopotek Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 6 20 3.33
80. Paweł Bałdzikowski MChKK Chełmno 9 19 2.11
81. Aleks Sylwestruk Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 19 2.38
82. Jan Mański Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 8 18 2.25
83. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 9 18 2.00
84. Oskar Bębnista MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 8 17 2.13
85. Adam Ronkiewicz MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 8 17 2.13
86. Paweł Rzadkowalski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 16 3.20
87. Emilio Szewczyk MChKK Chełmno 8 16 2.00
88. Karol Depka MChKK Chełmno 8 15 1.88
89. Wojciech Losik MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 9 15 1.67
90. Szymon Wesołowski MKS Zryw Toruń 10 14 1.40
91. Oliwier Wyrwa MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 9 13 1.44
92. Jakub Łopacki MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 7 13 1.86
93. Marcel Lefek Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 9 13 1.44
94. Miłosz Bejma MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 9 12 1.33
95. Mateusz Górny MKS Zryw Toruń 8 12 1.50
96. Miłosz Umerlich Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 12 1.71
97. Aleksander Światowiak MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 8 11 1.38
98. Mikołaj Czołgoszewski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 11 1.38
99. Jakub Bielówka MChKK Chełmno 6 11 1.83
100. Mateusz Winiarski Twarde Pierniki 2006 Toruń, Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 10 1.43
101. Igor Trzeciak TKM Włocławek 7 10 1.43
102. Kacper Kurek Twarde Pierniki 2006 Toruń 8 10 1.25
103. Eryk Kuczyński MKS Zryw Toruń 10 8 0.80
104. Hubert Grabowski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 8 7 0.88
105. Jan Cyran Twarde Pierniki 2007 Toruń 6 5 0.83
106. Mieszko Żarnowski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 9 4 0.44
107. Dominik Górski MKS Zryw Toruń 10 4 0.40
108. Mateusz Wiśniewski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 5 2 0.40
109. Piotr Dziubich MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 7 2 0.29
110. Jakub Murawski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 9 1 0.11
111. Filip Lewandowski MKS Zryw Toruń 6 0 0.00
112. Oskar Goede MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 5 0 0.00
113. Bartosz Koziel MChKK Chełmno 7 0 0.00
114. Jakub Moryksiewicz MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz, MKS Novum III Bydgoszcz 7 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO