Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Paweł Sowiński Twarde Pierniki Toruń 8 256 32.00
2. Daniel Lisiecki GTS Unia Choceń 9 214 23.78
3. Nikodem Biliński TKM Włocławek 8 204 25.50
4. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki Toruń 9 133 14.78
5. Antoni Gawarecki SKS Kasprowicz Inowrocław 9 133 14.78
6. Ivo Roth UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 122 15.25
7. Mateusz Kaźmierski Basket 2010 Kruszwica 7 115 16.43
8. Marcin Kryś MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 7 113 16.14
9. Oliwier Lichowski MKS Novum I Bydgoszcz 8 111 13.88
10. Aleksander Kos UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 106 13.25
11. Piotr Pochocki SKS Kasprowicz Inowrocław 9 106 11.78
12. Jakub Kornatka TKM Włocławek 7 105 15.00
13. Marcel Szukalski Enea Astoria Bydgoszcz 9 103 11.44
14. Maciej Tomaszewski Twarde Pierniki Toruń 9 96 10.67
15. Patryk Szweda MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 7 93 13.29
16. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki Toruń 7 86 12.29
17. Michał Ziółkowski Twarde Pierniki Toruń 9 84 9.33
18. Paweł Morzyński MKS Novum I Bydgoszcz 7 66 9.43
19. Juliusz Markowski TKM Włocławek 8 64 8.00
20. Mateusz Pawlak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 62 7.75
21. Marcin Łangowski Enea Astoria Bydgoszcz 9 61 6.78
22. Adam Kozłowski MKS Novum I Bydgoszcz 8 60 7.50
23. Dominik Bocian Enea Astoria Bydgoszcz 9 59 6.56
24. Antoni Ślufiński TKM Włocławek 6 57 9.50
25. Tymoteusz Kwiatkowski GTS Unia Choceń 9 56 6.22
26. Tymoteusz Budziak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 54 6.75
27. Jan Lewandowski GTS Unia Choceń 9 54 6.00
28. Nikodem Michalski SKS Kasprowicz Inowrocław 7 54 7.71
29. Tomasz Urbański UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 53 8.83
30. Alan Lewandowski TKM Włocławek 6 53 8.83
31. Eryk Bembnista SKS Kasprowicz Inowrocław 9 49 5.44
32. Nikodem Dziwnik Basket 2010 Kruszwica 7 46 6.57
33. Jakub Kępski TKM Włocławek 5 46 9.20
34. Oskar Sas Enea Astoria Bydgoszcz 7 45 6.43
35. Oliwier Bógdał TKM Włocławek 7 42 6.00
36. Mateusz Gwiździel Twarde Pierniki Toruń 9 42 4.67
37. Kamil Adolski Basket 2010 Kruszwica 7 40 5.71
38. Aleksander Szulc Enea Astoria Bydgoszcz 5 39 7.80
39. Adrian Lizoń Enea Astoria Bydgoszcz 8 36 4.50
40. Mateusz Kończal UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 36 4.50
41. Jakub Kański SKS Kasprowicz Inowrocław 9 35 3.89
42. Maciej Pankiewicz TKM Włocławek 5 32 6.40
43. Oliwier Mazur Enea Astoria Bydgoszcz 9 30 3.33
44. Stefan Stręczyński MKS Novum I Bydgoszcz 7 29 4.14
45. Sylwester Łaski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 29 4.14
46. Jakub Filipiak GTS Unia Choceń 9 29 3.22
47. Dominik Walenciak Twarde Pierniki Toruń 7 29 4.14
48. Jakub Bęben TKM Włocławek 5 29 5.80
49. Oskar Rochucki Basket 2010 Kruszwica 7 27 3.86
50. Filip Bednarek GTS Unia Choceń 8 26 3.25
51. Bartosz Cichocki Basket 2010 Kruszwica 4 26 6.50
52. Hubert Lipiński Twarde Pierniki Toruń 7 26 3.71
53. Wiktor Łankiewicz Twarde Pierniki Toruń 7 24 3.43
54. Łukasz Kornand Twarde Pierniki Toruń 6 23 3.83
55. Piotr Barańczuk MKS Novum I Bydgoszcz 7 23 3.29
56. Szymon Sobociński GTS Unia Choceń 7 22 3.14
57. Igor Klamecki Basket 2010 Kruszwica 7 22 3.14
58. Bartłomiej Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 7 21 3.00
59. Igor Chłopik Twarde Pierniki Toruń 6 21 3.50
60. Daniel Wenzelewski MKS Novum I Bydgoszcz 5 21 4.20
61. Maksymilian Piątek MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 7 20 2.86
62. Marcin Mulski Twarde Pierniki Toruń 6 19 3.17
63. Wojciech Polacki MKS Novum I Bydgoszcz 8 19 2.38
64. Bartosz Przybyszewski GTS Unia Choceń 9 19 2.11
65. Mikołaj Kachelski MKS Novum I Bydgoszcz 5 19 3.80
66. Tomasz Luboch SKS Kasprowicz Inowrocław 7 18 2.57
67. Wojciech Warszawiak SKS Kasprowicz Inowrocław 9 18 2.00
68. Krzysztof Bratkowski Twarde Pierniki Toruń 7 17 2.43
69. Miłosz Ertman TKM Włocławek 6 17 2.83
70. Cyprian Bryła Enea Astoria Bydgoszcz 5 16 3.20
71. Norbert Kościński SKS Kasprowicz Inowrocław 9 16 1.78
72. Tomasz Wojtyczka TKM Włocławek 6 12 2.00
73. Szymon Gallus TKM Włocławek 5 12 2.40
74. Marcin Okoński SKS Kasprowicz Inowrocław 9 12 1.33
75. Tymoteusz Nowak Enea Astoria Bydgoszcz 5 11 2.20
76. Arkadiusz Kutka MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 6 11 1.83
77. Kacper Ozdoba MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 6 10 1.67
78. Bartłomiej Rakowski GTS Unia Choceń 9 10 1.11
79. Bartosz Hetzig MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 6 10 1.67
80. Oliwier Batkowski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 8 10 1.25
81. Karol Tan Nguyen Van MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 5 9 1.80
82. Przemysław Sypniewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 9 1.29
83. Wiktor Matuszkiewicz SKS Kasprowicz Inowrocław 6 8 1.33
84. Bartosz Rosiecki TKM Włocławek 4 8 2.00
85. Mateusz Kaliński TKM Włocławek 5 8 1.60
86. Cezary Faligowski Basket 2010 Kruszwica 7 8 1.14
87. Jakub Milewski Basket 2010 Kruszwica 6 8 1.33
88. Eryk Piaskowski Basket 2010 Kruszwica 7 7 1.00
89. Gracjan Papior MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 5 7 1.40
90. Tymon Piechocki MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 7 7 1.00
91. Alan Arent SKS Kasprowicz Inowrocław 7 7 1.00
92. Miłosz Woroniecki MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 5 7 1.40
93. Dorian Strauss Enea Astoria Bydgoszcz 8 7 0.88
94. Oliwier Siwiak MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 4 6 1.50
95. Igor Michalski GTS Unia Choceń 8 6 0.75
96. Piotr Bruź Twarde Pierniki Toruń 6 6 1.00
97. Oliwier Dąbek Enea Astoria Bydgoszcz 7 6 0.86
98. Krystian Brzeski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 5 6 1.20
99. Szymon Bratyszewski GTS Unia Choceń 8 6 0.75
100. Wojciech Kaźmierczak MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 6 5 0.83
101. Wiktor Szpojda Enea Astoria Bydgoszcz 6 5 0.83
102. Bartosz Lewandowski Twarde Pierniki Toruń 5 5 1.00
103. Marcin Stabryn MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 4 5 1.25
104. Konrad Konieczka SKS Kasprowicz Inowrocław 5 4 0.80
105. Paweł Pachowicz SKS Kasprowicz Inowrocław 8 4 0.50
106. Milan Komorowski MKS Novum I Bydgoszcz 8 4 0.50
107. Wiktor Mierzwicki SKS Kasprowicz Inowrocław 9 4 0.44
108. Jakub Siekierkowski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 4 3 0.75
109. Oskar Zieliński Enea Astoria Bydgoszcz 5 3 0.60
110. Paweł Chmielewski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 5 3 0.60
111. Wiktor Urbański Basket 2010 Kruszwica 7 3 0.43
112. Jarosław Ruczkowski Basket 2010 Kruszwica 4 2 0.50
113. Bartłomiej Góralski GTS Unia Choceń 7 2 0.29
114. Michał Janeczek Basket 2010 Kruszwica 6 2 0.33
115. Oliwier Szyperski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 5 2 0.40
116. Peter Błachut MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 6 2 0.33
117. Rafał Budysz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 1 0.13
118. Bartosz Kwiatkowski Enea Astoria Bydgoszcz 6 1 0.17
119. Michał Grzybowski GTS Unia Choceń 7 0 0.00
120. Michał Rybicki GTS Unia Choceń 7 0 0.00
121. Jakub Dybek UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 0 0.00
122. Filip Szaflik UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 0 0.00
123. Michał Ampanowicz GTS Unia Choceń 8 0 0.00
124. Konrad Santysiak Basket 2010 Kruszwica 7 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Facebook