Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

03.10.2020 13:00 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 35:95
04.10.2020 12:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Enea Basket Piła 106:62
04.10.2020 13:00 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - MKS MOS Konin 48:68
04.10.2020 18:00 UKS Lider Swarzędz - AZS Włocławek 60:56
03.11.2020 12:30 MMKS Katarzynki Toruń - MUKS Poznań 67:49

Kolejka II

10.10.2020 17:00 AZS Włocławek - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 72:57
11.10.2020 13:30 Enea Basket Piła - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 79:86
11.10.2020 15:30 MKS MOS Konin - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 113:48
11.10.2020 17:00 UKS Lider Swarzędz - MUKS Poznań 76:40
17.02.2021 17:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MMKS Katarzynki Toruń 82:79

Kolejka III

18.10.2020 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - MKS MOS Konin 83:54
18.10.2020 13:30 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - AZS Włocławek 79:67
18.10.2020 18:00 UKS Lider Swarzędz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 61:71
05.12.2020 14:30 MMKS Katarzynki Toruń - Enea Basket Piła 69:34
03.01.2021 12:00 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - MUKS Poznań 48:86

Kolejka IV

23.10.2020 19:00 AZS Włocławek - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 65:79
25.10.2020 13:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 92:75
26.10.2020 19:00 Enea Basket Piła - MKS MOS Konin 43:73
11.11.2020 12:30 MMKS Katarzynki Toruń - UKS Lider Swarzędz 56:72
28.11.2020 13:30 MUKS Poznań - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 84:34

Kolejka V

08.11.2020 12:00 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - MMKS Katarzynki Toruń 41:106
08.11.2020 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - MUKS Poznań 87:54
08.11.2020 15:30 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 58:56
08.11.2020 15:30 MKS MOS Konin - AZS Włocławek 87:73
08.11.2020 18:00 UKS Lider Swarzędz - Enea Basket Piła 117:51

Kolejka VI

15.11.2020 14:00 MMKS Katarzynki Toruń - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 87:45
15.11.2020 16:00 Enea Basket Piła - AZS Włocławek 57:66
15.11.2020 17:00 MUKS Poznań - MKS MOS Konin 68:57
15.11.2020 18:00 UKS Lider Swarzędz - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 114:55
29.01.2021 18:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 66:78

Kolejka VII

22.11.2020 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - MMKS Katarzynki Toruń 67:65
22.11.2020 14:00 AZS Włocławek - MUKS Poznań 89:75
22.11.2020 15:30 MKS MOS Konin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 75:92
22.11.2020 18:00 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - Enea Basket Piła 60:94
05.12.2020 13:00 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - UKS Lider Swarzędz 58:69

Kolejka VIII

28.11.2020 19:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Włocławek 110:37
29.11.2020 10:30 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 86:88
29.11.2020 12:00 Enea Basket Piła - MUKS Poznań 64:69
30.11.2020 15:30 MKS MOS Konin - MMKS Katarzynki Toruń 72:77
06.03.2021 18:00 UKS Lider Swarzędz - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--

Kolejka IX

12.12.2020 10:00 MMKS Katarzynki Toruń - AZS Włocławek 76:56
13.12.2020 11:15 MUKS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 47:77
13.12.2020 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 107:33
13.12.2020 13:30 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Enea Basket Piła 59:73
13.12.2020 18:00 UKS Lider Swarzędz - MKS MOS Konin 60:45

Kolejka X

18.12.2020 18:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 74:61
20.12.2020 14:00 Enea Basket Piła - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 49:87
20.12.2020 14:30 MKS MOS Konin - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 88:105
21.12.2020 13:00 MUKS Poznań - MMKS Katarzynki Toruń 56:66
28.02.2021 15:00 AZS Włocławek - UKS Lider Swarzędz 73:59

Kolejka XI

09.01.2021 12:00 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - AZS Włocławek 63:80
10.01.2021 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - Enea Basket Piła 89:28
10.01.2021 14:00 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - MKS MOS Konin 94:60
10.01.2021 17:00 MUKS Poznań - UKS Lider Swarzędz 46:63
27.02.2021 16:00 MMKS Katarzynki Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 66:70

Kolejka XII

16.01.2021 11:00 Enea Basket Piła - MMKS Katarzynki Toruń 46:96
17.01.2021 11:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - UKS Lider Swarzędz 88:53
17.01.2021 14:00 AZS Włocławek - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 52:58
17.01.2021 14:30 MUKS Poznań - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 94:65
17.01.2021 15:00 MKS MOS Konin - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 48:78

Kolejka XIII

23.01.2021 12:00 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 66:98
24.01.2021 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - AZS Włocławek 82:35
24.01.2021 15:00 MKS MOS Konin - Enea Basket Piła 94:71
24.01.2021 16:00 UKS Lider Swarzędz - MMKS Katarzynki Toruń 64:69
30.01.2021 13:00 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań 49:66

Kolejka XIV

05.02.2021 19:00 AZS Włocławek - MKS MOS Konin 84:79
06.02.2021 13:30 MUKS Poznań - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 59:80
07.02.2021 13:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 68:58
07.02.2021 15:15 MMKS Katarzynki Toruń - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 88:50
07.02.2021 17:00 Enea Basket Piła - UKS Lider Swarzędz 72:71

Kolejka XV

13.02.2021 11:00 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - UKS Lider Swarzędz 44:105
13.02.2021 12:30 MKS MOS Konin - MUKS Poznań 44:54
14.02.2021 13:00 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - MMKS Katarzynki Toruń 29:90
14.02.2021 15:00 AZS Włocławek - Enea Basket Piła 85:87
14.02.2021 17:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 61:55

Kolejka XVI

31.01.2021 17:15 MUKS Poznań - AZS Włocławek 85:45
14.02.2021 18:30 UKS Lider Swarzędz - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 63:50
20.02.2021 16:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKS MOS Konin 93:56
21.02.2021 16:00 Enea Basket Piła - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 103:66
23.02.2021 16:45 MMKS Katarzynki Toruń - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 68:69

Kolejka XVII

MUKS Poznań - Enea Basket Piła --:--
06.03.2021 16:00 AZS Włocławek - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski --:--
07.03.2021 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz --:--
07.03.2021 15:30 MMKS Katarzynki Toruń - MKS MOS Konin --:--
21.03.2021 12:30 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka XVIII

14.03.2021 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
14.03.2021 12:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MUKS Poznań --:--
14.03.2021 15:30 MKS MOS Konin - UKS Lider Swarzędz --:--
14.03.2021 15:30 AZS Włocławek - MMKS Katarzynki Toruń --:--
20.03.2021 12:00 Enea Basket Piła - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski --:--

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO