Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2015/2016
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Eval, +/-
+/- suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
O utrzymanie
Play off - I runda
Play off - II runda
Play off - III runda
Play off - IV runda
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
+/- suma
+/- śr.
Eval suma
Eval śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
+/- suma
+/- śr.
Eval suma
Eval śr.
1.
Monika Jasnowska
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
29
323
11.14
355
12.24
2.
Alicja Bednarek
ŁKS SMS Łódź
27
320
11.85
439
16.26
3.
Klaudia Sosnowska
ŁKS SMS Łódź
28
318
11.36
554
19.79
4.
Agata Stępień
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
28
293
10.46
172
6.14
5.
Monika Bieniek
AZS Uniwersytet Warszawski
23
281
12.22
273
11.87
6.
Milena Krzyżaniak
AZS Uniwersytet Warszawski
23
276
12.00
232
10.09
7.
Iwona Winnicka
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
29
272
9.38
165
5.69
8.
Marzena Marciniak
AZS Uniwersytet Warszawski
23
267
11.61
269
11.70
9.
Marta Mistygacz
ŁKS SMS Łódź
25
257
10.28
320
12.80
10.
Magdalena Kruszyńska
AZS Uniwersytet Warszawski
24
252
10.50
314
13.08
11.
Katarzyna Motyl
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
29
245
8.45
336
11.59
12.
Martyna Czyżewska
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
27
243
9.00
384
14.22
13.
Agata Ostrowska
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
29
230
7.93
219
7.55
14.
Ewelina Jackowska
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
23
226
9.83
196
8.52
15.
Jagoda Oses
ŁKS SMS Łódź
28
219
7.82
288
10.29
16.
Katarzyna Szymańska
Grot F&F Automatyka Pabianice
22
209
9.50
247
11.23
17.
Agnieszka Kret
ŁKS SMS Łódź
22
206
9.36
258
11.73
18.
Katarzyna Sobczyńska
AZS Uniwersytet Warszawski
24
198
8.25
150
6.25
19.
Magdalena Grzelak
Grot F&F Automatyka Pabianice
22
181
8.23
382
17.36
20.
Monika Maj
ŁKS SMS Łódź
22
167
7.59
201
9.14
21.
Agnieszka Krzywoń
AZS Politechnika Korona Kraków
28
160
5.71
437
15.61
22.
Martyna Cebulska
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
27
159
5.89
182
6.74
23.
Beata Jurczyńska
Grot F&F Automatyka Pabianice
21
156
7.43
192
9.14
24.
Karolina Kaczmarek
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
28
156
5.57
191
6.82
25.
Angelika Kuras
AZS UG
24
149
6.21
141
5.88
26.
Sandra Nowicka
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
26
142
5.46
79
3.04
27.
Lucyna Kęsy
Mon-Pol Płock
23
142
6.17
345
15.00
28.
Karolina Budeń
Enea AZS Poznań
28
140
5.00
235
8.39
29.
Iwona Płóciennik
Enea AZS Poznań
26
138
5.31
329
12.65
30.
Joanna Szałecka
Grot F&F Automatyka Pabianice
22
137
6.23
138
6.27
31.
Anna Obidowska
Grot F&F Automatyka Pabianice
20
137
6.85
156
7.80
32.
Kinga Bączek
AZS UG
24
136
5.67
137
5.71
33.
Paulina Kuras
AZS UG
22
134
6.09
341
15.50
34.
Justyna Pytlarczyk
Mon-Pol Płock
24
134
5.58
274
11.42
35.
Aleksandra Pietraszek
Enea AZS Poznań
29
134
4.62
182
6.28
36.
Karina Szczurewska
AZS UG
22
130
5.91
294
13.36
37.
Daria Marciniak
Enea AZS Poznań
25
130
5.20
456
18.24
38.
Justyna Owczarek
AZS Uniwersytet Warszawski
24
118
4.92
128
5.33
39.
Joanna Twardowska
Grot F&F Automatyka Pabianice
21
108
5.14
170
8.10
40.
Sylwia Janas
Mon-Pol Płock
24
107
4.46
477
19.88
41.
Edyta Mielczarek
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
15
106
7.07
85
5.67
42.
Karolina Sikorska
Mon-Pol Płock
22
103
4.68
201
9.14
43.
Agata Rafałowicz
AZS Politechnika Korona Kraków
26
102
3.92
336
12.92
44.
Joanna Chełchowska
KKS Olsztyn
22
101
4.59
393
17.86
45.
Weronika Telenga
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
22
100
4.55
474
21.55
46.
Katarzyna Bednarczyk
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
23
96
4.17
318
13.83
47.
Kinga Demczur
Enea AZS Poznań
17
94
5.53
196
11.53
48.
Magdalena Pisera
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
23
93
4.04
183
7.96
49.
Kaciaryna Pratasewicz
AZS Politechnika Korona Kraków
26
93
3.58
266
10.23
50.
Magdalena Wojdalska
Enea AZS Poznań
23
90
3.91
80
3.48
51.
Natalia Danych
ŁKS SMS Łódź
24
90
3.75
80
3.33
52.
Agata Opolska
AZS Uniwersytet Warszawski
19
88
4.63
65
3.42
53.
Karolina Poboży
AZS Uniwersytet Warszawski
23
87
3.78
200
8.70
54.
Ewelina Okonek
Grot F&F Automatyka Pabianice
14
79
5.64
37
2.64
55.
Natalia Panufnik
AZS Uniwersytet Warszawski
22
70
3.18
100
4.55
56.
Monika Tomkiewicz
AZS UG
16
65
4.06
20
1.25
57.
Marta Cieślicka
AZS UG
24
62
2.58
77
3.21
58.
Iga Walentowska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
23
57
2.48
106
4.61
59.
Natalia Urbaniak
KKS Olsztyn
21
57
2.71
216
10.29
60.
Klaudia Czarnodolska
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
14
56
4.00
159
11.36
61.
Magdalena Jacak
AZS UG
16
55
3.44
15
0.94
62.
Jastina Kosalewicz
AZS UG
24
55
2.29
343
14.29
63.
Ksenia Woźniak
KKS Olsztyn
22
54
2.45
122
5.55
64.
Agata Stawarz
AZS Politechnika Korona Kraków
25
54
2.16
137
5.48
65.
Kinga Banach
Enea AZS Poznań
29
53
1.83
187
6.45
66.
Alicja Wawrzyniak
KKS Olsztyn
22
50
2.27
322
14.64
67.
Maja Stachura
AZS Politechnika Korona Kraków
23
50
2.17
70
3.04
68.
Anna Pawłowska
AZS Uniwersytet Warszawski
20
46
2.30
80
4.00
69.
Alicja Witkowska
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
15
43
2.87
137
9.13
70.
Katarzyna Pasek
AZS Politechnika Korona Kraków
26
43
1.65
198
7.62
71.
Kamila Cicha
Grot F&F Automatyka Pabianice
11
42
3.82
66
6.00
72.
Natalia Sobek
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
11
40
3.64
97
8.82
73.
Paulina Kutycka
Mon-Pol Płock
24
39
1.63
86
3.58
74.
Aleksandra Wajler
Grot F&F Automatyka Pabianice
14
36
2.57
74
5.29
75.
Agata Chaliburda
Mon-Pol Płock
23
33
1.43
269
11.70
76.
Natalia Sobotka
KKS Olsztyn
22
32
1.45
296
13.45
77.
Katarzyna Jaworska
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
11
31
2.82
165
15.00
78.
Anita Plucińska
Enea AZS Poznań
25
28
1.12
52
2.08
79.
Natalia Piestrzyńska
Grot F&F Automatyka Pabianice
14
28
2.00
18
1.29
80.
Kinga Wilk
AZS Politechnika Korona Kraków
28
26
0.93
123
4.39
81.
Adriana Kopciuch
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
18
25
1.39
88
4.89
82.
Aleksandra Mysińska
PTS Lider Pruszków
24
25
1.04
180
7.50
83.
Daria Doga
PTS Lider Pruszków
18
23
1.28
45
2.50
84.
Ewa Bacik
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
18
20
1.11
107
5.94
85.
Katarzyna Chodkowska
AZS Uniwersytet Warszawski
12
17
1.42
16
1.33
86.
Justyna Michalak
KKS Olsztyn
12
13
1.08
15
1.25
87.
Wioletta Wiśniewska
Enea AZS Poznań
25
12
0.48
74
2.96
88.
Karolina Puss
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
22
9
0.41
299
13.59
89.
Karina Michałek
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
21
8
0.38
340
16.19
90.
Ewa Canert
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
20
8
0.40
77
3.85
91.
Agata Maciejewska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
18
7
0.39
-5
-0.28
92.
Karolina Formella
AZS UG
14
4
0.29
94
6.71
93.
Kinga Jaroszewska
Politechnika Gdańska
15
4
0.27
72
4.80
94.
Klaudia Babecka
PTS Lider Pruszków
24
4
0.17
60
2.50
95.
Aleksandra Makurat
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
19
2
0.11
117
6.16
96.
Klaudia Niedźwiedzka
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
13
2
0.15
120
9.23
97.
Anna Krawiec
AZS Politechnika Korona Kraków
26
0
0.00
163
6.27
98.
Klaudia Budkiewicz
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
19
-1
-0.05
184
9.68
99.
Natalia Gwizdała
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
22
-1
-0.05
145
6.59
100.
Patrycja Rucińska
Mon-Pol Płock
20
-2
-0.10
64
3.20
101.
Julia Drop
MUKS Poznań
14
-4
-0.29
46
3.29
102.
Patrycja Wołosiuk
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
14
-4
-0.29
7
0.50
103.
Grażyna Witkoś
MKS Tęcza Leszno
22
-6
-0.27
357
16.23
104.
Adrianna Kalinowska
KKS Olsztyn
14
-6
-0.43
62
4.43
105.
Karolina Podkańska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
22
-10
-0.45
58
2.64
106.
Weronika Nowakowska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
25
-10
-0.40
129
5.16
107.
Anna Makurat
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
24
-10
-0.42
197
8.21
108.
Jagoda Szczęsna
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
19
-10
-0.53
51
2.68
109.
Zofia Korczak-Komorowska
Politechnika Gdańska
15
-12
-0.80
10
0.67
110.
Klaudia Gertchen
MUKS Poznań
20
-14
-0.70
224
11.20
111.
Dorota Rybczyńska
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
15
-14
-0.93
29
1.93
112.
Marlena Pilarczyk
Mon-Pol Płock
24
-16
-0.67
84
3.50
113.
Oliwia Blachowska
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
12
-17
-1.42
-4
-0.33
114.
Agnieszka Haryńska
Politechnika Gdańska
12
-20
-1.67
87
7.25
115.
Alicja Szloser
MUKS Poznań
18
-21
-1.17
142
7.89
116.
Jagoda Iradzka
MKS Tęcza Leszno
22
-22
-1.00
10
0.45
117.
Wiktoria Bałdyga
KKS Olsztyn
16
-23
-1.44
0
0.00
118.
Magdalena Mania
MUKS Poznań
12
-24
-2.00
-2
-0.17
119.
Karolina Brzozowska
Politechnika Gdańska
17
-25
-1.47
72
4.24
120.
Kamila Płatek
KKS Olsztyn
21
-27
-1.29
12
0.57
121.
Patrycja Klatt
MUKS Poznań
19
-28
-1.47
137
7.21
122.
Sylwia Siemienas
MUKS Poznań
20
-29
-1.45
123
6.15
123.
Żaneta Szczęśniak
AZS UG
24
-30
-1.25
241
10.04
124.
Paulina Lewińska
MKS Tęcza Leszno
23
-31
-1.35
234
10.17
125.
Kamila Żukowska
KKS Olsztyn
11
-32
-2.91
12
1.09
126.
Julia Niemojewska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
18
-33
-1.83
66
3.67
127.
Zuzanna Puc
MUKS Poznań
14
-33
-2.36
166
11.86
128.
Aleksandra Witkowska
AZS Politechnika Korona Kraków
17
-34
-2.00
19
1.12
129.
Agnieszka Myślak
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
23
-36
-1.57
140
6.09
130.
Aleksandra Jagodzińska
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
13
-36
-2.77
84
6.46
131.
Katarzyna Homoncik
AZS Politechnika Korona Kraków
28
-36
-1.29
59
2.11
132.
Aleksandra Parzeńska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
22
-40
-1.82
175
7.95
133.
Martyna Stasiuk
MKS Tęcza Leszno
19
-40
-2.11
266
14.00
134.
Aleksandra Mońko
KKS Olsztyn
12
-40
-3.33
11
0.92
135.
Katarzyna Bogucka
Politechnika Gdańska
13
-41
-3.15
74
5.69
136.
Paulina Kuczyńska
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
21
-41
-1.95
81
3.86
137.
Joanna Maryniewska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
22
-44
-2.00
10
0.45
138.
Natalia Tyczkowska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
20
-45
-2.25
27
1.35
139.
Oliwia Plener
Politechnika Gdańska
16
-45
-2.81
17
1.06
140.
Joanna Łabuz
MKS Tęcza Leszno
22
-46
-2.09
44
2.00
141.
Magdalena Ratajczak
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
23
-46
-2.00
112
4.87
142.
Karolina Olszewska
MUKS Poznań
19
-48
-2.53
105
5.53
143.
Daria Walczak
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
19
-49
-2.58
24
1.26
144.
Martyna Batóg
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
20
-50
-2.50
65
3.25
145.
Weronika Woźniak
MKS Tęcza Leszno
17
-51
-3.00
10
0.59
146.
Jagoda Kowalczyk
AZS Uniwersytet Łódzki
21
-53
-2.52
55
2.62
147.
Paulina Niedziółka
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
,
MUKS Poznań
15
-53
-3.53
63
4.20
148.
Agnieszka Karolewicz
MKS Tęcza Leszno
20
-53
-2.65
31
1.55
149.
Karolina Stawińska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
22
-57
-2.59
158
7.18
150.
Klaudia Stasiak
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
13
-57
-4.38
52
4.00
151.
Karolina Omelan
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
,
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
15
-57
-3.80
53
3.53
152.
Martyna Majkut
AZS Uniwersytet Łódzki
23
-58
-2.52
94
4.09
153.
Edyta Faleńczyk
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
21
-59
-2.81
205
9.76
154.
Liliana Banaszak
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
14
-59
-4.21
93
6.64
155.
Agata Pacuszka
PTS Lider Pruszków
22
-62
-2.82
80
3.64
156.
Katarzyna Śmietańska
Politechnika Gdańska
24
-63
-2.63
230
9.58
157.
Kamila Kowalska
PTS Lider Pruszków
24
-63
-2.63
63
2.63
158.
Zuzanna Gadkowska
MKS Tęcza Leszno
19
-63
-3.32
59
3.11
159.
Karina Gzinka
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
16
-64
-4.00
9
0.56
160.
Anna Kuncewicz
PTS Lider Pruszków
24
-64
-2.67
504
21.00
161.
Justyna Wróbel
Politechnika Gdańska
17
-66
-3.88
94
5.53
162.
Paula Duchnowska
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
15
-66
-4.40
35
2.33
163.
Marlena Piotrowska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
12
-68
-5.67
46
3.83
164.
Ewa Moc
AZS Uniwersytet Łódzki
22
-69
-3.14
54
2.45
165.
Agnieszka Feja
AZS Uniwersytet Łódzki
23
-70
-3.04
95
4.13
166.
Justyna Hołtyn-Gorynia
MKS Tęcza Leszno
22
-71
-3.23
80
3.64
167.
Jolanta Nowocin
PTS Lider Pruszków
24
-71
-2.96
183
7.63
168.
Dominika Duraj
Pszczółka AZS UMCS II Lublin
18
-72
-4.00
231
12.83
169.
Agata Krygowska
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
23
-72
-3.13
189
8.22
170.
Marta Dymała
MUKS Poznań
21
-72
-3.43
54
2.57
171.
Martyna Pyka
Politechnika Gdańska
22
-74
-3.36
236
10.73
172.
Katarzyna Szyszko
PTS Lider Pruszków
24
-75
-3.13
122
5.08
173.
Zuzanna Sklepowicz
1KS Ślęza II Wrocław
14
-76
-5.43
96
6.86
174.
Marta Wrzochal
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
21
-79
-3.76
12
0.57
175.
Katarzyna Kocaj
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
18
-79
-4.39
92
5.11
176.
Kinga Kominek
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
15
-80
-5.33
72
4.80
177.
Katarzyna Mach
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
23
-81
-3.52
96
4.17
178.
Katarzyna Olczak
MUKS Poznań
19
-81
-4.26
45
2.37
179.
Zuzanna Wrzesień
PTS Lider Pruszków
24
-82
-3.42
40
1.67
180.
Aleksandra Teklińska
AZS Uniwersytet Łódzki
22
-82
-3.73
183
8.32
181.
Kamila Jaworowska
MKS Tęcza Leszno
18
-88
-4.89
14
0.78
182.
Karolina Strzelczyk
Politechnika Gdańska
16
-89
-5.56
145
9.06
183.
Agnieszka Misiek
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
20
-94
-4.70
197
9.85
184.
Magdalena Lasocka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
13
-96
-7.38
68
5.23
185.
Kinga Łabuńska
Politechnika Gdańska
20
-97
-4.85
46
2.30
186.
Joanna Pawlukiewicz
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
24
-98
-4.08
207
8.63
187.
Paulina Pilichowska
MUKS Poznań
12
-99
-8.25
7
0.58
188.
Martyna Jakubczyk
Pszczółka AZS UMCS II Lublin
18
-109
-6.06
8
0.44
189.
Anna Matras
1KS Ślęza II Wrocław
17
-110
-6.47
20
1.18
190.
Elżbieta Paździerska
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
23
-114
-4.96
323
14.04
191.
Marta Wdowiuk
1KS Ślęza II Wrocław
19
-114
-6.00
242
12.74
192.
Małgorzata Zuchora
1KS Ślęza II Wrocław
18
-116
-6.44
211
11.72
193.
Barbara Zieniewska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
18
-116
-6.44
52
2.89
194.
Dominika Poleszak
Pszczółka AZS UMCS II Lublin
20
-118
-5.90
145
7.25
195.
Daria Dziwulska
AZS Uniwersytet Łódzki
22
-122
-5.55
47
2.14
196.
Paulina Zając
Politechnika Gdańska
20
-122
-6.10
92
4.60
197.
Magdalena Buksińska
Pszczółka AZS UMCS II Lublin
18
-125
-6.94
44
2.44
198.
Olga Kossmann
AZS Uniwersytet Łódzki
23
-128
-5.57
190
8.26
199.
Patrycja Szubrowska
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
23
-130
-5.65
18
0.78
200.
Olga Trzeciak
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
14
-131
-9.36
77
5.50
201.
Julia Berezowska
1KS Ślęza II Wrocław
20
-132
-6.60
104
5.20
202.
Agata Olejnik
AZS Uniwersytet Łódzki
23
-133
-5.78
79
3.43
203.
Adrianna Płaskocińska
1KS Ślęza II Wrocław
19
-133
-7.00
117
6.16
204.
Marianna Duszkiewicz
Politechnika Gdańska
24
-134
-5.58
72
3.00
205.
Patrycja Jaworska
1KS Ślęza II Wrocław
22
-144
-6.55
141
6.41
206.
Kinga Piędel
Pszczółka AZS UMCS II Lublin
18
-155
-8.61
124
6.89
207.
Natalia Ryng
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
25
-158
-6.32
87
3.48
208.
Agnieszka Słoboda
Pszczółka AZS UMCS II Lublin
21
-159
-7.57
8
0.38
209.
Nikola Janczak
1KS Ślęza II Wrocław
18
-160
-8.89
59
3.28
210.
Paulina Siudak
Pszczółka AZS UMCS II Lublin
19
-162
-8.53
12
0.63
211.
Alicja Falkowska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
23
-171
-7.43
125
5.43
212.
Julia Kućko
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
22
-177
-8.05
91
4.14
213.
Kaja Grygiel
Pszczółka AZS UMCS II Lublin
23
-178
-7.74
138
6.00
214.
Monika Ziobro
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
22
-182
-8.27
85
3.86
215.
Dominika Majkut
AZS Uniwersytet Łódzki
23
-192
-8.35
325
14.13
216.
Anna Markowska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
17
-193
-11.35
4
0.24
217.
Aleksandra Kędzierska
Pszczółka AZS UMCS II Lublin
24
-205
-8.54
47
1.96
218.
Karolina Szydłowska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
24
-220
-9.17
82
3.42
219.
Julia Niełacna
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
28
-229
-8.18
197
7.04
220.
Agata Smoleń
Pszczółka AZS UMCS II Lublin
22
-259
-11.77
72
3.27
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość