Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2017/2018
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Zbiórki
Zbiórki w ataku suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Play OUT
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki suma
Zbiórki śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki suma
Zbiórki śr
1.
Weronika Telenga
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
16
103
6.44
153
9.56
256
16.00
2.
Żaneta Szczęśniak
AZS UG
24
88
3.67
85
3.54
173
7.21
3.
Julia Niełacna
SMS PZKosz Łomianki
26
82
3.15
154
5.92
236
9.08
4.
Paulina Szymańska
Politechnika Gdańska II
31
80
2.58
194
6.26
274
8.84
5.
Martyna Kowalska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
33
77
2.33
91
2.76
168
5.09
6.
Kaciaryna Pratasewicz
AZS Politechnika Korona Kraków
26
77
2.96
60
2.31
137
5.27
7.
Jastina Kosalewicz
AZS UG
22
73
3.32
112
5.09
185
8.41
8.
Katarzyna Szyller
Panattoni Europe Lider Pruszków
28
71
2.54
87
3.11
158
5.64
9.
Liliana Banaszak
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
27
69
2.56
137
5.07
206
7.63
10.
Dominika Urbaniak
Lider Swarzędz
23
68
2.96
131
5.70
199
8.65
11.
Grażyna Witkoś
Mon-Pol Płock
22
68
3.09
107
4.86
175
7.95
12.
Wiktoria Keller
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
17
62
3.65
88
5.18
150
8.82
13.
Patrycja Jastrzębska
ŁKS SMS Łódź
22
59
2.68
109
4.95
168
7.64
14.
Joanna Pawlukiewicz
Tęcza Leszno
23
57
2.48
74
3.22
131
5.70
15.
Martyna Czyżewska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
24
55
2.29
166
6.92
221
9.21
16.
Łucja Grzenkowicz
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
28
54
1.93
96
3.43
150
5.36
17.
Magdalena Ratajczak
Pomarańczarnia MUKS Poznań
25
53
2.12
99
3.96
152
6.08
18.
Monika Malinowska
AZS Politechnika Korona Kraków
21
52
2.48
50
2.38
102
4.86
19.
Agata Majka
Olimpia Wodzisław Śląski
20
51
2.55
98
4.90
149
7.45
20.
Aleksandra Mońko
KKS Olsztyn
23
51
2.22
79
3.43
130
5.65
21.
Olga Trzeciak
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
18
51
2.83
99
5.50
150
8.33
22.
Izabella Tkacz
AZS Uniwersytet Warszawski
21
49
2.33
95
4.52
144
6.86
23.
Joanna Czarnecka
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
24
48
2.00
154
6.42
202
8.42
24.
Marta Wdowiuk
Pomarańczarnia MUKS Poznań
20
48
2.40
74
3.70
122
6.10
25.
Angelika Kuras
AZS UG
24
47
1.96
85
3.54
132
5.50
26.
Katarzyna Kocaj
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
23
46
2.00
187
8.13
233
10.13
27.
Martyna Pyka
Politechnika Gdańska II
29
45
1.55
89
3.07
134
4.62
28.
Magdalena Szulc
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
24
45
1.88
68
2.83
113
4.71
29.
Jagoda Bandoch
ŁKS SMS Łódź
22
44
2.00
90
4.09
134
6.09
30.
Marzena Marciniak
Panattoni Europe Lider Pruszków
28
44
1.57
115
4.11
159
5.68
31.
Agnieszka Misiek
Mon-Pol Płock
21
44
2.10
126
6.00
170
8.10
32.
Karolina Strzelczyk
Politechnika Gdańska II
20
44
2.20
34
1.70
78
3.90
33.
Karolina Hogendorf
Arka II Gdynia
21
44
2.10
81
3.86
125
5.95
34.
Marta Mistygacz
Panattoni Europe Lider Pruszków
26
43
1.65
104
4.00
147
5.65
35.
Agnieszka Krzywoń
AZS Politechnika Korona Kraków
27
43
1.59
150
5.56
193
7.15
36.
Aleksandra Wypustek
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
17
43
2.53
55
3.24
98
5.76
37.
Justyna Hołtyn-Gorynia
Tęcza Leszno
23
42
1.83
115
5.00
157
6.83
38.
Marta Duda
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
19
42
2.21
68
3.58
110
5.79
39.
Katarzyna Sobczyńska
Panattoni Europe Lider Pruszków
29
40
1.38
64
2.21
104
3.59
40.
Roksana Płonka
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
22
40
1.82
69
3.14
109
4.95
41.
Ewa Canert
Olimpia Wodzisław Śląski
22
39
1.77
77
3.50
116
5.27
42.
Agnieszka Spangenberg
AZS Uniwersytet Warszawski
20
39
1.95
79
3.95
118
5.90
43.
Eliza Łakoma
Tęcza Leszno
23
38
1.65
58
2.52
96
4.17
44.
Edyta Faleńczyk
ŁKS SMS Łódź
22
37
1.68
67
3.05
104
4.73
45.
Monika Bieniek
Panattoni Europe Lider Pruszków
29
37
1.28
125
4.31
162
5.59
46.
Magdalena Grzelak
Grot F&F Automatyka Pabianice
21
36
1.71
144
6.86
180
8.57
47.
Magdalena Koperwas
Politechnika Gdańska II
21
36
1.71
93
4.43
129
6.14
48.
Karolina Stawińska
Arka II Gdynia
23
36
1.57
88
3.83
124
5.39
49.
Agnieszka Haryńska
Politechnika Gdańska II
30
35
1.17
129
4.30
164
5.47
50.
Martyna Leszczyńska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
19
35
1.84
111
5.84
146
7.68
51.
Paula Bułhak
Tęcza Leszno
23
34
1.48
49
2.13
83
3.61
52.
Karolina Budeń
Tęcza Leszno
22
34
1.55
82
3.73
116
5.27
53.
Kinga Kominek
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
16
33
2.06
36
2.25
69
4.31
54.
Marta Wieczyńska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
22
33
1.50
18
0.82
51
2.32
55.
Alicja Grabska
AZS Politechnika Korona Kraków
28
33
1.18
71
2.54
104
3.71
56.
Ewelina Jackowska
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.
22
32
1.45
114
5.18
146
6.64
57.
Martyna Stasiuk
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.
20
32
1.60
130
6.50
162
8.10
58.
Daria Kowalczyk
Grot F&F Automatyka Pabianice
17
32
1.88
29
1.71
61
3.59
59.
Joanna Chełchowska
KKS Olsztyn
22
31
1.41
167
7.59
198
9.00
60.
Agata Rafałowicz
AZS Politechnika Korona Kraków
27
31
1.15
87
3.22
118
4.37
61.
Natalia Gwizdała
ŁKS SMS Łódź
21
31
1.48
55
2.62
86
4.10
62.
Julia Bazan
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
39
31
0.79
77
1.97
108
2.77
63.
Agata Ostrowska
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.
22
30
1.36
71
3.23
101
4.59
64.
Justyna Pytlarczyk
Mon-Pol Płock
22
30
1.36
48
2.18
78
3.55
65.
Marta Marcinkowska
Arka II Gdynia
21
30
1.43
92
4.38
122
5.81
66.
Iwona Szarzyńska
Pomarańczarnia MUKS Poznań
25
29
1.16
79
3.16
108
4.32
67.
Karolina Podkańska
ŁKS SMS Łódź
22
29
1.32
96
4.36
125
5.68
68.
Alicja Wierzbicka
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
21
28
1.33
93
4.43
121
5.76
69.
Pola Dmochewicz
AZS Uniwersytet Warszawski
22
28
1.27
100
4.55
128
5.82
70.
Karina Szczurewska
AZS UG
22
27
1.23
91
4.14
118
5.36
71.
Natalia Gzinka
KKS Olsztyn
12
27
2.25
37
3.08
64
5.33
72.
Zuzanna Kulińska
Arka II Gdynia
23
27
1.17
70
3.04
97
4.22
73.
Alicja Wawrzyniak
Panattoni Europe Lider Pruszków
29
26
0.90
84
2.90
110
3.79
74.
Agnieszka Makowska
Grot F&F Automatyka Pabianice
21
26
1.24
114
5.43
140
6.67
75.
Wiktoria Skuzińska
AZS Uniwersytet Warszawski
15
25
1.67
29
1.93
54
3.60
76.
Adrianna Kalinowska
KKS Olsztyn
17
25
1.47
31
1.82
56
3.29
77.
Ksenia Woźniak
KKS Olsztyn
23
24
1.04
46
2.00
70
3.04
78.
Natalia Tyczkowska
Mon-Pol Płock
22
24
1.09
61
2.77
85
3.86
79.
Aleksandra Sobańska
Tęcza Leszno
21
24
1.14
69
3.29
93
4.43
80.
Delfina Misiuna
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
23
24
1.04
46
2.00
70
3.04
81.
Magdalena Dedio
Lider Swarzędz
25
23
0.92
92
3.68
115
4.60
82.
Aleksandra Wajler
ŁKS SMS Łódź
22
23
1.05
83
3.77
106
4.82
83.
Barbara Zieniewska
SMS PZKosz Łomianki
25
23
0.92
40
1.60
63
2.52
84.
Karolina Szydłowska
SMS PZKosz Łomianki
28
23
0.82
80
2.86
103
3.68
85.
Anna Markowska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
31
23
0.74
56
1.81
79
2.55
86.
Magdalena Wojdalska
Panattoni Europe Lider Pruszków
28
22
0.79
77
2.75
99
3.54
87.
Paulina Niedziółka
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
22
22
1.00
60
2.73
82
3.73
88.
Magdalena Iwanowicz
Lider Swarzędz
21
22
1.05
37
1.76
59
2.81
89.
Ewa Bacik
AZS Politechnika Korona Kraków
14
22
1.57
56
4.00
78
5.57
90.
Aleksandra Iwaniuk
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.
18
22
1.22
28
1.56
50
2.78
91.
Anna Rorat
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
12
21
1.75
18
1.50
39
3.25
92.
Magdalena Kowalewska
Pomarańczarnia MUKS Poznań
18
21
1.17
24
1.33
45
2.50
93.
Sylwia Siemienas
Pomarańczarnia MUKS Poznań
18
20
1.11
81
4.50
101
5.61
94.
Martyna Jasiulewicz
Olimpia Wodzisław Śląski
18
20
1.11
70
3.89
90
5.00
95.
Kinga Dzierbicka
Mon-Pol Płock
22
20
0.91
38
1.73
58
2.64
96.
Aleksandra Pszczolarska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
20
20
1.00
51
2.55
71
3.55
97.
Karolina Formella
AZS UG
24
19
0.79
84
3.50
103
4.29
98.
Milena Krzyżaniak
AZS Uniwersytet Warszawski
21
19
0.90
95
4.52
114
5.43
99.
Kinga Bączek
AZS UG
24
19
0.79
24
1.00
43
1.79
100.
Alicja Szloser
Lider Swarzędz
16
19
1.19
54
3.38
73
4.56
101.
Agata Szczepanik
Panattoni Europe Lider Pruszków
16
18
1.13
47
2.94
65
4.06
102.
Kamila Ciężadło
AZS Politechnika Korona Kraków
25
18
0.72
37
1.48
55
2.20
103.
Bożena Puter
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
31
18
0.58
54
1.74
72
2.32
104.
Lucyna Kęsy
Mon-Pol Płock
22
18
0.82
52
2.36
70
3.18
105.
Magdalena Szkop
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.
22
18
0.82
42
1.91
60
2.73
106.
Joanna Twardowska
Grot F&F Automatyka Pabianice
15
18
1.20
39
2.60
57
3.80
107.
Justyna Rudzka
Grot F&F Automatyka Pabianice
20
18
0.90
32
1.60
50
2.50
108.
Natalia Klimek
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
27
18
0.67
110
4.07
128
4.74
109.
Weronika Dygul
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
22
18
0.82
37
1.68
55
2.50
110.
Karolina Olszewska
Pomarańczarnia MUKS Poznań
24
17
0.71
50
2.08
67
2.79
111.
Marianna Duszkiewicz
Politechnika Gdańska II
31
17
0.55
119
3.84
136
4.39
112.
Aleksandra Pietraszek
Lider Swarzędz
19
17
0.89
33
1.74
50
2.63
113.
Agnieszka Feja
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
17
16
0.94
117
6.88
133
7.82
114.
Weronika Woźniak
Pomarańczarnia MUKS Poznań
25
16
0.64
53
2.12
69
2.76
115.
Dorota Kukier
Politechnika Gdańska II
23
16
0.70
26
1.13
42
1.83
116.
Karolina Kaczmarek
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
24
16
0.67
77
3.21
93
3.88
117.
Paulina Kuczyńska
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
20
16
0.80
72
3.60
88
4.40
118.
Marta Dymała
Lider Swarzędz
21
16
0.76
38
1.81
54
2.57
119.
Klaudia Rutkowska
Olimpia Wodzisław Śląski
18
15
0.83
62
3.44
77
4.28
120.
Paulina Kuras
AZS UG
20
15
0.75
58
2.90
73
3.65
121.
Ewelina Najduch
Olimpia Wodzisław Śląski
21
15
0.71
33
1.57
48
2.29
122.
Magdalena Pisera
Pomarańczarnia MUKS Poznań
19
15
0.79
27
1.42
42
2.21
123.
Karolina Stefańczyk
Lider Swarzędz
15
15
1.00
40
2.67
55
3.67
124.
Emilia Kośla
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
22
15
0.68
49
2.23
64
2.91
125.
Paulina Pilichowska
Pomarańczarnia MUKS Poznań
19
15
0.79
27
1.42
42
2.21
126.
Jolanta Wichłacz
KKS Olsztyn
23
14
0.61
79
3.43
93
4.04
127.
Aleksandra Owca
AZS Politechnika Korona Kraków
23
14
0.61
39
1.70
53
2.30
128.
Jessica Solak
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
19
14
0.74
16
0.84
30
1.58
129.
Angelika Kryszpin
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
22
14
0.64
56
2.55
70
3.18
130.
Iga Walentowska
Tęcza Leszno
23
13
0.57
68
2.96
81
3.52
131.
Aleksandra Dul
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
16
13
0.81
22
1.38
35
2.19
132.
Katarzyna Klimowska
Olimpia Wodzisław Śląski
22
13
0.59
62
2.82
75
3.41
133.
Michalina Michalak
Grot F&F Automatyka Pabianice
15
13
0.87
10
0.67
23
1.53
134.
Paula Duchnowska
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
16
13
0.81
36
2.25
49
3.06
135.
Klaudia Dudek
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
16
13
0.81
39
2.44
52
3.25
136.
Joanna Szałecka
Grot F&F Automatyka Pabianice
19
12
0.63
45
2.37
57
3.00
137.
Katarzyna Szymańska
Grot F&F Automatyka Pabianice
19
12
0.63
58
3.05
70
3.68
138.
Kinga Banach
Lider Swarzędz
13
12
0.92
19
1.46
31
2.38
139.
Aleksandra Brambor
Tęcza Leszno
21
12
0.57
21
1.00
33
1.57
140.
Karolina Matkowska
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
15
12
0.80
34
2.27
46
3.07
141.
Aleksandra Ustowska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
38
12
0.32
72
1.89
84
2.21
142.
Wiktoria Kuczyńska
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
16
12
0.75
36
2.25
48
3.00
143.
Olivia Szumełda-Krzycka
Panattoni Europe Lider Pruszków
24
11
0.46
71
2.96
82
3.42
144.
Małgorzata Zuchora
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
24
11
0.46
64
2.67
75
3.13
145.
Jowita Ossowska
Arka II Gdynia
14
11
0.79
73
5.21
84
6.00
146.
Celina Kwietoń
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
20
11
0.55
49
2.45
60
3.00
147.
Natalia Danych
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
22
11
0.50
47
2.14
58
2.64
148.
Aneta Rola
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
22
11
0.50
58
2.64
69
3.14
149.
Julia Berezowska
Lider Swarzędz
16
10
0.63
33
2.06
43
2.69
150.
Anita Plucińska
Mon-Pol Płock
22
10
0.45
34
1.55
44
2.00
151.
Katarzyna Chodkowska
AZS Uniwersytet Warszawski
22
10
0.45
7
0.32
17
0.77
152.
Agata Siwińska
Lider Swarzędz
16
10
0.63
13
0.81
23
1.44
153.
Natalia Łopińska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
13
10
0.77
36
2.77
46
3.54
154.
Julia Piestrzyńska
Grot F&F Automatyka Pabianice
21
10
0.48
42
2.00
52
2.48
155.
Alicja Płotka
Arka II Gdynia
16
10
0.63
18
1.13
28
1.75
156.
Alicja Żytkowska
Arka II Gdynia
13
10
0.77
13
1.00
23
1.77
157.
Justyna Samulak
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
13
10
0.77
20
1.54
30
2.31
158.
Katarzyna Mach
Olimpia Wodzisław Śląski
11
9
0.82
53
4.82
62
5.64
159.
Monika Skrzecz
ŁKS SMS Łódź
15
9
0.60
56
3.73
65
4.33
160.
Aleksandra Janiak
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
24
9
0.38
67
2.79
76
3.17
161.
Gabriela Piech
AZS Uniwersytet Warszawski
22
9
0.41
24
1.09
33
1.50
162.
Weronika Papiernik
Pomarańczarnia MUKS Poznań
24
9
0.38
67
2.79
76
3.17
163.
Jagoda Szczęsna
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
16
9
0.56
24
1.50
33
2.06
164.
Małgorzata Lewandowska
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
21
9
0.43
32
1.52
41
1.95
165.
Patrycja Klatt
Pomarańczarnia MUKS Poznań
25
8
0.32
67
2.68
75
3.00
166.
Agnieszka Myślak
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
19
8
0.42
51
2.68
59
3.11
167.
Dominika Stefańska
Arka II Gdynia
23
8
0.35
55
2.39
63
2.74
168.
Emilia Rutkowska
Lider Swarzędz
21
8
0.38
30
1.43
38
1.81
169.
Katarzyna Homoncik
AZS Politechnika Korona Kraków
27
8
0.30
59
2.19
67
2.48
170.
Klaudia Stasiak
AZS Uniwersytet Warszawski
16
8
0.50
26
1.63
34
2.13
171.
Olga Lemańska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
11
8
0.73
13
1.18
21
1.91
172.
Karolina Wilk
AZS Politechnika Korona Kraków
26
8
0.31
25
0.96
33
1.27
173.
Dorota Rybczyńska
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
19
8
0.42
42
2.21
50
2.63
174.
Marlena Pilarczyk
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
24
7
0.29
38
1.58
45
1.88
175.
Anna Pawłowska
AZS Uniwersytet Warszawski
21
7
0.33
49
2.33
56
2.67
176.
Olivia Olesiewicz
AZS Uniwersytet Warszawski
11
7
0.64
13
1.18
20
1.82
177.
Magdalena Ruta
AZS Politechnika Korona Kraków
15
7
0.47
19
1.27
26
1.73
178.
Iwona Winnicka
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.
19
7
0.37
41
2.16
48
2.53
179.
Kamila Żukowska
KKS Olsztyn
20
7
0.35
12
0.60
19
0.95
180.
Marta Cieślicka
AZS UG
22
7
0.32
34
1.55
41
1.86
181.
Marta Tomczuk
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.
19
7
0.37
10
0.53
17
0.89
182.
Wiktoria Kośla
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
18
7
0.39
14
0.78
21
1.17
183.
Justyna Michalak
KKS Olsztyn
19
7
0.37
3
0.16
10
0.53
184.
Marta Sztąberska
KKS Olsztyn
17
7
0.41
18
1.06
25
1.47
185.
Patrycja Szczecińska
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
12
7
0.58
10
0.83
17
1.42
186.
Agnieszka Mazuro
KKS Olsztyn
19
7
0.37
23
1.21
30
1.58
187.
Justyna Ogrodowska
Olimpia Wodzisław Śląski
22
6
0.27
27
1.23
33
1.50
188.
Patrycja Kaczor
Mon-Pol Płock
22
6
0.27
52
2.36
58
2.64
189.
Kinga Piędel
Panattoni Europe Lider Pruszków
27
6
0.22
32
1.19
38
1.41
190.
Agata Chaliburda
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.
22
6
0.27
30
1.36
36
1.64
191.
Agata Maciejewska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
22
6
0.27
23
1.05
29
1.32
192.
Agata Opolska
AZS Uniwersytet Warszawski
21
5
0.24
10
0.48
15
0.71
193.
Martyna Mączka
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
17
5
0.29
23
1.35
28
1.65
194.
Marta Kulak
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
24
5
0.21
22
0.92
27
1.13
195.
Weronika Dąbrowska
Panattoni Europe Lider Pruszków
24
5
0.21
10
0.42
15
0.63
196.
Wiktoria Bałdyga
KKS Olsztyn
17
5
0.29
2
0.12
7
0.41
197.
Zuzanna Piwkowska
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
22
5
0.23
22
1.00
27
1.23
198.
Maja Michniewicz
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
22
5
0.23
48
2.18
53
2.41
199.
Klaudia Kucharska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
24
4
0.17
13
0.54
17
0.71
200.
Wiktoria Suwik
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
19
4
0.21
13
0.68
17
0.89
201.
Katarzyna Pawlik
Olimpia Wodzisław Śląski
12
4
0.33
19
1.58
23
1.92
202.
Monika Zdrada
KKS Olsztyn
22
4
0.18
14
0.64
18
0.82
203.
Marcela Rybkiewicz
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
16
4
0.25
10
0.63
14
0.88
204.
Anna Gurzęda
Lider Swarzędz
24
3
0.13
45
1.88
48
2.00
205.
Weronika Karpiszuk
ŁKS SMS Łódź
14
2
0.14
4
0.29
6
0.43
206.
Patrycja Musielak
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
10
2
0.20
5
0.50
7
0.70
207.
Agnieszka Ostrowska
AZS UG
16
2
0.13
11
0.69
13
0.81
208.
Maja Haponik
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.
20
2
0.10
17
0.85
19
0.95
209.
Anna Górska
AZS UG
13
2
0.15
10
0.77
12
0.92
210.
Beata Jezierska
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
11
2
0.18
4
0.36
6
0.55
211.
Alicja Franckowiak
Tęcza Leszno
19
2
0.11
28
1.47
30
1.58
212.
Karolina Zieniewska
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.
15
1
0.07
16
1.07
17
1.13
213.
Magdalena Goleniewska
Mon-Pol Płock
13
1
0.08
7
0.54
8
0.62
214.
Martyna Sobieszczyk
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
12
1
0.08
2
0.17
3
0.25
215.
Magdalena Tabak
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
15
1
0.07
2
0.13
3
0.20
216.
Martyna Finc
KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz
18
0
0.00
12
0.67
12
0.67
217.
Laura Cichy
Olimpia Wodzisław Śląski
11
0
0.00
3
0.27
3
0.27
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość