Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Roksana Rózga PTK TomiQ Pabianice 10 231 23.10
2. Wiktoria Sobiech Basket 25 Bydgoszcz 7 164 23.43
3. Joanna Byczkowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 9 161 17.89
4. Natalia Grzelak AKS SMS Łódź 7 150 21.43
5. Emilia Bołbot Widzew Łódź 9 145 16.11
6. Klaudia Beze PTK TomiQ Pabianice 10 137 13.70
7. Martyna Cieminska MMKS Katarzynki Toruń 8 131 16.38
8. Aleksandra Kowalska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 9 126 14.00
9. Jagoda Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 8 124 15.50
10. Magdalena Kowalska Widzew Łódź 9 122 13.56
11. Martyna Goszczyńska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 9 114 12.67
12. Martyna Fabianowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 9 113 12.56
13. Weronika Brzycka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 113 12.56
14. Wiktoria Zasada Basket 25 Bydgoszcz 8 108 13.50
15. Alicja Jarząb UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 108 15.43
16. Oliwia Trzymkowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 95 10.56
17. Natalia Rudzińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 90 10.00
18. Roksana Sobiech Basket 25 Bydgoszcz 7 89 12.71
19. Gabriela Wiercińska AKS SMS Łódź 8 88 11.00
20. Iga Nalberczyńska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 9 88 9.78
21. Wiktoria Ozga Widzew Łódź 9 87 9.67
22. Izabela Filipek MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 9 87 9.67
23. Martyna Wohlfeil MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 9 86 9.56
24. Karolina Wiewiórska MMKS Katarzynki Toruń 8 86 10.75
25. Julia Syrewicz PTK TomiQ Pabianice 9 85 9.44
26. Małgorzata Chojnacka Widzew Łódź 9 83 9.22
27. Paulina Szwej PTK TomiQ Pabianice 9 76 8.44
28. Barbara Brzezińska MMKS Katarzynki Toruń 7 74 10.57
29. Kaja Niewiadomska Widzew Łódź 8 72 9.00
30. Karolina Dżochowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 71 10.14
31. Julia Serednicka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 69 8.63
32. Oliwia Kot Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 9 69 7.67
33. Zuzanna Winiatowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 9 67 7.44
34. Wiktoria Dąbrowska Basket 25 Bydgoszcz 8 66 8.25
35. Patrycja Juskowska AKS SMS Łódź 7 66 9.43
36. Justyna Kozarska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 61 6.78
37. Paulina Hnida UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 61 7.63
38. Daria Nogal Basket 25 Bydgoszcz 7 61 8.71
39. Julia Beringer MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 9 57 6.33
40. Zuzanna Lipińska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 9 54 6.00
41. Blanca Szczygieł MMKS Katarzynki Toruń 5 54 10.80
42. Maria Grudzień Widzew Łódź 9 51 5.67
43. Zuzanna Przybylska Basket 25 Bydgoszcz 4 46 11.50
44. Nadia Makowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 43 4.78
45. Aleksandra Rok UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 40 4.44
46. Julia Misko Basket 25 Bydgoszcz 8 37 4.63
47. Nikola Błaszczak Basket 25 Bydgoszcz 8 34 4.25
48. Oliwia Zajda PTK TomiQ Pabianice 10 33 3.30
49. Viktoria Bajer AKS SMS Łódź 8 32 4.00
50. Natalia Żak AKS SMS Łódź 8 32 4.00
51. Oliwia Trzmielak Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 9 31 3.44
52. Karolina Żygadło Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 9 29 3.22
53. Helena Wróblewska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 8 29 3.63
54. Maja Michalska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 28 4.67
55. Izabela Żak AKS SMS Łódź 8 27 3.38
56. Aleksandra Wadowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 9 27 3.00
57. Wiktoria Kurzawska AKS SMS Łódź 7 27 3.86
58. Julia Stuleblak Widzew Łódź 8 26 3.25
59. Jagoda Winiecka Basket 25 Bydgoszcz 8 22 2.75
60. Wiktoria Skowron Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 8 20 2.50
61. Natalia Pawłowska Widzew Łódź 8 18 2.25
62. Julia Wodniak MMKS Katarzynki Toruń 8 17 2.13
63. Maja Skowrońska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 16 2.00
64. Natalia Skierska Basket 25 Bydgoszcz 8 16 2.00
65. Weronika Dziśnieńska AKS SMS Łódź 6 16 2.67
66. Milena Kwiatkowska Basket 25 Bydgoszcz 7 16 2.29
67. Matylda Frydrych AKS SMS Łódź 7 13 1.86
68. Wiktoria Wolan Widzew Łódź 7 13 1.86
69. Dominika Niećko Basket 25 Bydgoszcz 4 13 3.25
70. Martyna Dzięgielewska AKS SMS Łódź 8 12 1.50
71. Maria Mohajt AKS SMS Łódź 6 10 1.67
72. Oliwia Stefaniak Widzew Łódź 5 10 2.00
73. Martyna Ussorowska Basket 25 Bydgoszcz 4 10 2.50
74. Zofia Kowalska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 8 9 1.13
75. Amelia Trybułowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 8 1.00
76. Marika Kopycka PTK TomiQ Pabianice 7 5 0.71
77. Kinga Szlosek MMKS Katarzynki Toruń 6 5 0.83
78. Natalia Wilczyńska PTK TomiQ Pabianice 6 4 0.67
79. Agnieszka Bartoszyńska MMKS Katarzynki Toruń 4 4 1.00
80. Hanna Klejna MMKS Katarzynki Toruń 6 3 0.50
81. Wiktoria Rutkowska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 7 2 0.29
82. Paulina Czachorowska MMKS Katarzynki Toruń 4 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO