Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2019/2020
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U16M
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty za 3
Oddane rzuty za 3 śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał strefowy
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Bartosz Białczak
TKM Włocławek
2
1
0.50
0.00
0
2.
Maksym Branicki
UMKS Księżak Łowicz
14
6
0.43
0.00
0
3.
Kamil Bieliński
AZS PWSZ Skierniewice
8
2
0.25
0.00
0
4.
Jakub Domanowski
AZS PWSZ Skierniewice
9
2
0.22
0.00
0
5.
Michał Teofilak
AZS PWSZ Skierniewice
13
2
0.15
0.00
0
6.
Mateusz Zaręba
AZS PWSZ Skierniewice
14
2
0.14
0.00
0
7.
Jan Kurowski
SUNBUD PKK 99 Pabianice
9
5
0.56
0.00
0
8.
Robert Wewersowicz
SUNBUD PKK 99 Pabianice
11
0
0.00
0.00
0
9.
Aleksander Jęch
SUNBUD PKK 99 Pabianice
14
10
0.71
0.00
0
10.
Maksymilian Jęch
SUNBUD PKK 99 Pabianice
12
2
0.17
0.00
0
11.
Wojciech Wierzchowski
SUNBUD PKK 99 Pabianice
15
16
1.07
0.00
0
12.
Piotr Wlazło
SUNBUD PKK 99 Pabianice
13
5
0.38
0.00
0
13.
Kacper Koc
ŁKS II Szkoła Gortata Łódź
,
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
10
11
1.10
0.00
0
14.
Wiktor Czyżnielewski
TKM Włocławek
2
7
3.50
0.00
0
15.
Michał Matusiak
TKM Włocławek
2
2
1.00
0.00
0
16.
Jan Wdzięczny
TKM Włocławek
2
1
0.50
0.00
0
17.
Bartosz Andraszewski
AZS PWSZ Skierniewice
15
9
0.60
0.00
0
18.
Jakub Marat
AZS PWSZ Skierniewice
14
0
0.00
0.00
0
19.
Mikołaj Miśkiewicz
AZS PWSZ Skierniewice
15
32
2.13
0.00
0
20.
Kamil Dogadalski
KKS Pro-Basket Kutno
14
19
1.36
0.00
0
21.
Jakub Marczak
KKS Pro-Basket Kutno
16
12
0.75
0.00
0
22.
Mikołaj Osiecki
KKS Pro-Basket Kutno
16
1
0.06
0.00
0
23.
Michał Sierocki
KKS Pro-Basket Kutno
16
4
0.25
0.00
0
24.
Jakub Wójt
AZS PWSZ Skierniewice
12
0
0.00
0.00
0
25.
Wiktor Szewczyk
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
15
22
1.47
0.00
0
26.
Juliusz Hilchen
AZS PWSZ Skierniewice
10
1
0.10
0.00
0
27.
Szymon Rękoś
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
12
8
0.67
0.00
0
28.
Jakub Bogus
KKS BZURA Łowicz
15
6
0.40
0.00
0
29.
Jakub Kornatka
TKM Włocławek
2
0
0.00
0.00
0
30.
Nikodem Biliński
TKM Włocławek
2
0
0.00
0.00
0
31.
Antoni Lewicki
KKS Pro-Basket Kutno
15
8
0.53
0.00
0
32.
Jakub Kowalewski
KKS Pro-Basket Kutno
14
8
0.57
0.00
0
33.
Jakub Wojtczak
KKS Pro-Basket Kutno
16
5
0.31
0.00
0
34.
Jakub Zieliński
KKS Pro-Basket Kutno
11
1
0.09
0.00
0
35.
Bartosz Keller
ŁKS II Szkoła Gortata Łódź
,
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
13
12
0.92
0.00
0
36.
Przemysław Kociszewski
TKM Włocławek
2
2
1.00
0.00
0
37.
Jędrzej Olejniczak
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
13
1
0.08
0.00
0
38.
Wojciech Żurawski
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
16
12
0.75
0.00
0
39.
Maciej Barański
SKS Start Łódź
16
22
1.38
0.00
0
40.
Maksymilian Gajek
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
14
16
1.14
0.00
0
41.
Wojciech Stańczyk
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
14
2
0.14
0.00
0
42.
Eryk Golenia
AZS PWSZ Skierniewice
12
2
0.17
0.00
0
43.
Jakub Laskowski
SKS Start Łódź
14
1
0.07
0.00
0
44.
Jakub Stań
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
8
4
0.50
0.00
0
45.
Tymoteusz Dziubich
MKS Novum Bydgoszcz
1
0
0.00
0.00
0
46.
Wojciech Gulbinowicz
MKS Novum Bydgoszcz
1
0
0.00
0.00
0
47.
Michał Robak
MKS Novum Bydgoszcz
1
1
1.00
0.00
0
48.
Bartosz Preus
MKS Novum Bydgoszcz
1
0
0.00
0.00
0
49.
Jakub Olszewski
MKS Novum Bydgoszcz
1
1
1.00
0.00
0
50.
Oliwier Gołembiewski
MKS Novum Bydgoszcz
1
0
0.00
0.00
0
51.
Konrad Michalski
MKS Novum Bydgoszcz
1
0
0.00
0.00
0
52.
Marcin Kryś
MKS Novum Bydgoszcz
1
0
0.00
0.00
0
53.
Marek Olszewski
MKS Novum Bydgoszcz
1
0
0.00
0.00
0
54.
Maciej Kidawa
SKS Start Łódź
12
15
1.25
0.00
0
55.
Paweł Sowiński
Twarde Pierniki Toruń
1
1
1.00
0.00
0
56.
Dorian El-Ward
Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice
14
12
0.86
0.00
0
57.
Filip Piechota
Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice
10
0
0.00
0.00
0
58.
Jan Łuczak
Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice
14
0
0.00
0.00
0
59.
Nikodem Tartanus
Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice
14
14
1.00
0.00
0
60.
Patryk Trębacz
Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice
9
0
0.00
0.00
0
61.
Maciej Wójcik
Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice
14
1
0.07
0.00
0
62.
Karol Aleksandrowicz
Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice
11
0
0.00
0.00
0
63.
Kacper Moczkowski
SUNBUD PKK 99 Pabianice
16
5
0.31
0.00
0
64.
Paweł Jędrzejczak
MKS Novum Bydgoszcz
1
0
0.00
0.00
0
65.
Maciej Szewczyk
SUNBUD PKK 99 Pabianice
11
20
1.82
0.00
0
66.
Igor Dmochowski
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
15
27
1.80
0.00
0
67.
Wiktor Urban
MKS Novum Bydgoszcz
1
0
0.00
0.00
0
68.
Kacper Zawadzki
Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice
11
0
0.00
0.00
0
69.
Krzysztof Juźwiuk
Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice
11
1
0.08
0.00
0
70.
Fabian Milde
Twarde Pierniki Toruń
1
0
0.00
0.00
0
71.
Marcel Drozdowski
Twarde Pierniki Toruń
1
0
0.00
0.00
0
72.
Bartłomiej Lefek
Twarde Pierniki Toruń
1
0
0.00
0.00
0
73.
Igor Marcinkowski
Twarde Pierniki Toruń
1
1
1.00
0.00
0
74.
Jan Misiaszek
Twarde Pierniki Toruń
1
0
0.00
0.00
0
75.
Jan Bosowicz
Twarde Pierniki Toruń
1
0
0.00
0.00
0
76.
Mateusz Błasiak
KKS BZURA Łowicz
10
3
0.30
0.00
0
77.
Oliwier Kołaczyński
KKS BZURA Łowicz
15
1
0.07
0.00
0
78.
Ignacy Krawczyk
KKS BZURA Łowicz
14
2
0.14
0.00
0
79.
Miłosz Liberski
UMKS Księżak Łowicz
11
9
0.82
0.00
0
80.
Michał Warzywoda
KKS BZURA Łowicz
12
0
0.00
0.00
0
81.
Gabriel Wojda
KKS BZURA Łowicz
15
12
0.80
0.00
0
82.
Norbert Wojda
KKS BZURA Łowicz
11
2
0.18
0.00
0
83.
Jan Załuski
KKS BZURA Łowicz
11
0
0.00
0.00
0
84.
Szymon Jaskółd
Twarde Pierniki Toruń
1
0
0.00
0.00
0
85.
Bartosz Dziuba
AZS PWSZ Skierniewice
14
0
0.00
0.00
0
86.
Maciej Szalak
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
12
0
0.00
0.00
0
87.
Adrian Adamowicz
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
10
10
1.00
0.00
0
88.
Szymon Bakalarz
ŁKS II Szkoła Gortata Łódź
10
3
0.30
0.00
0
89.
Szymon Biegański
ŁKS II Szkoła Gortata Łódź
15
10
0.67
0.00
0
90.
Maciej Kenig
ŁKS II Szkoła Gortata Łódź
12
5
0.42
0.00
0
91.
Zbigniew Krauze
ŁKS II Szkoła Gortata Łódź
10
0
0.00
0.00
0
92.
Filip Śnieżyński
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
11
1
0.09
0.00
0
93.
Mateusz Wentland
ŁKS II Szkoła Gortata Łódź
11
6
0.55
0.00
0
94.
Jakub Zapart
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
11
7
0.64
0.00
0
95.
Antoni Wróblewski
KKS BZURA Łowicz
16
3
0.19
0.00
0
96.
Antoni Zdanowicz
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
11
9
0.82
0.00
0
97.
Bartosz Mrówczyński
MKS Novum Bydgoszcz
1
0
0.00
0.00
0
98.
Mateusz Kowalski
Twarde Pierniki Toruń
1
0
0.00
0.00
0
99.
Antoni Siewruk
TKM Włocławek
2
7
3.50
0.00
0
100.
Szymon Prokopowicz
Twarde Pierniki Toruń
1
0
0.00
0.00
0
101.
Kacper Krokos
SKS Start Łódź
13
0
0.00
0.00
0
102.
Hubert Nowakowski
SKS Start Łódź
13
1
0.08
0.00
0
103.
Filip Kijewski
SKS Start Łódź
15
1
0.07
0.00
0
104.
Natan Ręklewski
SKS Start Łódź
13
2
0.15
0.00
0
105.
Stanisław Rubach
Twarde Pierniki Toruń
1
0
0.00
0.00
0
106.
Łukasz Pińkowski
UMKS Księżak Łowicz
11
7
0.64
0.00
0
107.
Szymon Durmaj
UMKS Księżak Łowicz
15
0
0.00
0.00
0
108.
Kacper Ambroziak
ŁKS II Szkoła Gortata Łódź
12
7
0.58
0.00
0
109.
Dawid Kuligowski
SUNBUD PKK 99 Pabianice
15
4
0.27
0.00
0
110.
Mateusz Skoneczka
SUNBUD PKK 99 Pabianice
16
4
0.25
0.00
0
111.
Wojciech Szygulski
UMKS Księżak Łowicz
12
0
0.00
0.00
0
112.
Jakub Bęben
TKM Włocławek
2
0
0.00
0.00
0
113.
Jakub Berut
SUNBUD PKK 99 Pabianice
10
0
0.00
0.00
0
114.
Krystian Góralski
KKS BZURA Łowicz
14
9
0.64
0.00
0
115.
Kacper Kacprzak
ŁKS II Szkoła Gortata Łódź
11
3
0.27
0.00
0
116.
Filip Antosik
Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice
14
0
0.00
0.00
0
117.
Dominik Walenciak
Twarde Pierniki Toruń
1
0
0.00
0.00
0
118.
Marcel Barburski
SKS Start Łódź
15
1
0.07
0.00
0
119.
Mikołaj Majer
SKS Start Łódź
16
6
0.38
0.00
0
120.
Grzegorz Krzyżanowski
UMKS Księżak Łowicz
14
0
0.00
0.00
0
121.
Szymon Borowski
ŁKS II Szkoła Gortata Łódź
15
2
0.13
0.00
0
122.
Szymon Rechnio
AZS PWSZ Skierniewice
9
0
0.00
0.00
0
123.
Mikołaj Tracz
SKS Start Łódź
9
2
0.22
0.00
0
124.
Piotr Szczepaniak
SKS Start Łódź
15
1
0.07
0.00
0
125.
Adrian Michalczyk
SKS Start Łódź
10
0
0.00
0.00
0
126.
Kajetan Kowalski
UMKS Księżak Łowicz
15
0
0.00
0.00
0
127.
Mikołaj Duda
ŁKS II Szkoła Gortata Łódź
14
1
0.07
0.00
0
128.
Mikołaj Jabłoński
UMKS Księżak Łowicz
11
4
0.36
0.00
0
129.
Bartłomiej Wójcik
UMKS Księżak Łowicz
14
0
0.00
0.00
0
130.
Jakub Sołtys
TKM Włocławek
2
0
0.00
0.00
0
131.
Dawid Szachogłuchowicz
UMKS Księżak Łowicz
15
0
0.00
0.00
0
132.
Dominik Wilk
UMKS Księżak Łowicz
14
0
0.00
0.00
0
133.
Dominik Wierzbicki
TKM Włocławek
2
0
0.00
0.00
0
134.
Gabriel Ciesielski
Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice
12
0
0.00
0.00
0
135.
Damian Czajka
KKS BZURA Łowicz
9
0
0.00
0.00
0
136.
Bartłomiej Kurbiel
SUNBUD PKK 99 Pabianice
10
6
0.60
0.00
0
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość