Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

09.10.2021 10:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 37:133
09.10.2021 12:00 MKS Ósemka Skierniewice - Basket Stryków 139:45
09.10.2021 13:45 PKK 99 Pabianice - UMKS Piotrcovia 85:82
10.10.2021 12:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - UMKS Księżak Łowicz 69:68

Kolejka II

16.10.2021 10:30 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 86:83
16.10.2021 11:00 UMKS Piotrcovia - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 88:40
16.10.2021 12:00 Basket Stryków - PKK 99 Pabianice 66:82
16.10.2021 12:00 AZS PWSZ Skierniewice - MKS Ósemka Skierniewice 56:93

Kolejka III

23.10.2021 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - Basket Stryków 64:65
23.10.2021 11:45 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - UMKS Piotrcovia 63:93
23.10.2021 13:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - UMKS Księżak Łowicz 107:51
29.11.2021 18:30 PKK 99 Pabianice - AZS PWSZ Skierniewice 74:75

Kolejka IV

30.10.2021 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 56:55
30.10.2021 11:00 UMKS Piotrcovia - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 51:74
30.10.2021 12:30 Basket Stryków - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 95:71
30.10.2021 14:00 MKS Ósemka Skierniewice - PKK 99 Pabianice 84:61

Kolejka V

06.11.2021 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - MKS Ósemka Skierniewice 44:76
06.11.2021 12:45 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - Basket Stryków 125:36
07.11.2021 11:00 UMKS Księżak Łowicz - UMKS Piotrcovia 69:81
11.02.2022 16:45 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 73:91

Kolejka VI

20.11.2021 10:00 Basket Stryków - UMKS Księżak Łowicz 57:41
25.11.2021 19:30 PKK 99 Pabianice - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 74:61
15.12.2021 18:30 MKS Ósemka Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 121:43
21.12.2021 17:00 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 69:116

Kolejka VII

27.11.2021 15:00 UMKS Księżak Łowicz - AZS PWSZ Skierniewice 52:68
27.11.2021 17:00 UMKS Piotrcovia - Basket Stryków 86:61
28.11.2021 13:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - PKK 99 Pabianice 69:93
07.12.2021 18:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - MKS Ósemka Skierniewice 61:40

Kolejka VIII

04.12.2021 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 83:49
04.12.2021 10:00 PKK 99 Pabianice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 79:97
16.12.2021 17:00 AZS PWSZ Skierniewice - UMKS Piotrcovia 59:97
12.01.2022 18:00 MKS Ósemka Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz 111:59

Kolejka IX

11.12.2021 10:00 Basket Stryków - AZS PWSZ Skierniewice 71:96
11.12.2021 15:00 UMKS Piotrcovia - MKS Ósemka Skierniewice 76:43
16.12.2021 16:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 171:45
16.01.2022 11:00 UMKS Księżak Łowicz - PKK 99 Pabianice 68:89

Kolejka X

17.12.2021 17:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 146:50
18.12.2021 12:30 Basket Stryków - MKS Ósemka Skierniewice 41:117
18.12.2021 12:30 UMKS Księżak Łowicz - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 44:75
18.12.2021 15:00 UMKS Piotrcovia - PKK 99 Pabianice 62:79

Kolejka XI

08.01.2022 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - UMKS Piotrcovia 55:108
08.01.2022 11:00 PKK 99 Pabianice - Basket Stryków 114:52
08.01.2022 11:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - UMKS Księżak Łowicz 55:97
23.03.2022 16:15 MKS Ósemka Skierniewice - AZS PWSZ Skierniewice 131:63

Kolejka XII

15.01.2022 10:00 Basket Stryków - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 71:62
15.01.2022 10:00 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 43:122
15.01.2022 12:00 AZS PWSZ Skierniewice - PKK 99 Pabianice 76:104
15.01.2022 15:00 UMKS Piotrcovia - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 129:54

Kolejka XIII

22.01.2022 13:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - UMKS Piotrcovia 88:68
22.01.2022 13:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - AZS PWSZ Skierniewice 54:67
22.01.2022 14:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - Basket Stryków 59:78
22.01.2022 9:30 PKK 99 Pabianice - MKS Ósemka Skierniewice 87:83

Kolejka XIV

29.01.2022 12:00 MKS Ósemka Skierniewice - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 113:70
29.01.2022 14:00 Basket Stryków - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 62:103
02.03.2022 18:30 UMKS Piotrcovia - UMKS Księżak Łowicz 110:63
13.03.2022 10:15 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 107:46

Kolejka XV

04.02.2022 18:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - MKS Ósemka Skierniewice 50:151
05.02.2022 09:15 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 107:41
05.02.2022 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - PKK 99 Pabianice 43:78
05.02.2022 14:00 UMKS Księżak Łowicz - Basket Stryków 75:85

Kolejka XVI

05.03.2022 09:00 PKK 99 Pabianice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 119:52
05.03.2022 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz 58:53
05.03.2022 12:00 MKS Ósemka Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 90:104
05.03.2022 13:30 Basket Stryków - UMKS Piotrcovia 53:92

Kolejka XVII

19.03.2022 10:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - PKK 99 Pabianice 90:67
19.03.2022 11:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 58:71
19.03.2022 12:15 UMKS Księżak Łowicz - MKS Ósemka Skierniewice 52:80
19.03.2022 17:00 UMKS Piotrcovia - AZS PWSZ Skierniewice 82:64

Kolejka XVIII

26.03.2022 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 74:97
26.03.2022 10:00 PKK 99 Pabianice - UMKS Księżak Łowicz 114:67
26.03.2022 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - Basket Stryków 94:56
26.03.2022 12:00 MKS Ósemka Skierniewice - UMKS Piotrcovia 90:59

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO