Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2021/2022
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-19 M
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Asysty
Asysty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Turniej Decydujący
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Asysty suma
Asysty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Asysty suma
Asysty śr.
1.
Bartłomiej Matyjasik
Basket 2010 Kruszwica
9
0.00
2.
Cyprian Karecki
KS Kutno
,
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
3
0.00
3.
Jakub Zapart
KS Kutno
,
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
3
0.00
4.
Antoni Gawarecki
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
9
0.00
5.
Szymon Jaskółd
Enea Astoria Bydgoszcz
13
0.00
6.
Jakub Gawlas
KS Kutno
,
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
2
0.00
7.
Bartosz Jończyk
KS Kutno
,
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
3
0.00
8.
Mikołaj Rosowski
MKS Zryw Toruń
6
0.00
9.
Konrad Santysiak
Basket 2010 Kruszwica
5
0.00
10.
Jarosław Ruczkowski
Basket 2010 Kruszwica
7
0.00
11.
Jakub Milewski
Basket 2010 Kruszwica
5
0.00
12.
Bartosz Mrówczyński
Enea Astoria Bydgoszcz
13
0.00
13.
Mateusz Kaźmierski
Basket 2010 Kruszwica
8
0.00
14.
Nikodem Dziwnik
Basket 2010 Kruszwica
7
0.00
15.
Bartosz Cichocki
Basket 2010 Kruszwica
9
0.00
16.
Kamil Adolski
Basket 2010 Kruszwica
7
0.00
17.
Antoni Ślufiński
TKM Włocławek
7
0.00
18.
Hubert Lipiński
Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
19.
Mateusz Żebrowski
Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
20.
Mateusz Gwiździel
Twarde Pierniki Toruń
9
0.00
21.
Michał Ziółkowski
Twarde Pierniki Toruń
11
0.00
22.
Jan Misiaszek
MKS Zryw Toruń
9
0.00
23.
Wiktor Łankiewicz
Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
24.
Dawid Filipczak
KS Kutno
3
0.00
25.
Michał Wojtysiak
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
6
0.00
26.
Max Ostaszyk
MKS Zryw Toruń
6
0.00
27.
Jakub Sołtys
TKM Włocławek
7
0.00
28.
Hubert Prokopowicz
Twarde Pierniki Toruń
7
0.00
29.
Oliwier Klejnowski
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
5
0.00
30.
Kacper Krajewski
Twarde Pierniki Toruń
12
0.00
31.
Adam Modrzejewski
TKM Włocławek
8
0.00
32.
Damian Kuźniar
KS Kutno
,
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
3
0.00
33.
Dominik Walenciak
Twarde Pierniki Toruń
13
0.00
34.
Igor Marcinkowski
MKS Zryw Toruń
10
0.00
35.
Remigiusz Kaminski
MKS Zryw Toruń
10
0.00
36.
Mateusz Różański
MKS Zryw Toruń
9
0.00
37.
Eryk Bembnista
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
9
0.00
38.
Alan Arent
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
8
0.00
39.
Stanisław Rubach
MKS Zryw Toruń
9
0.00
40.
Bartosz Górnicki
KS Kutno
,
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
2
0.00
41.
Mateusz Lisewski
KS Kutno
,
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
3
0.00
42.
Igor Chłopik
Twarde Pierniki Toruń
13
0.00
43.
Łukasz Gregorczuk
KS Kutno
,
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
2
0.00
44.
Mateusz Kowalski
Twarde Pierniki Toruń
10
0.00
45.
Dmitrij Zhaludok
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
10
0.00
46.
Aleksander Greinert
Basket 2010 Kruszwica
10
0.00
47.
Nikodem Biliński
TKM Włocławek
8
0.00
48.
Kacper Rogalski
TKM Włocławek
10
0.00
49.
Szymon Rękoś
KS Kutno
,
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
3
0.00
50.
Tomasz Kwieciński
Enea Astoria Bydgoszcz
13
0.00
51.
Aleksander Pawłowski
KS Kutno
,
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
2
0.00
52.
Sebastian Kloska
TKM Włocławek
10
0.00
53.
Mikołaj Osiecki
KS Kutno
3
0.00
54.
Jakub Marczak
KS Kutno
3
0.00
55.
Kamil Dogadalski
KS Kutno
3
0.00
56.
Wojciech Sarnowski
Basket 2010 Kruszwica
9
0.00
57.
Wit Szymański
Enea Astoria Bydgoszcz
9
0.00
58.
Kacper Skrzypczyński
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
8
0.00
59.
Artur Marek
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
8
0.00
60.
Kacper Kuźmiński
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
9
0.00
61.
Paweł Książek
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
8
0.00
62.
Wiktor Kałecki
Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
7
0.00
63.
Jan Wdzięczny
TKM Włocławek
10
0.00
64.
Wiktor Czyżnielewski
TKM Włocławek
10
0.00
65.
Dawid Bykowski
Enea Astoria Bydgoszcz
13
0.00
66.
Igor Bladoszewski
TKM Włocławek
8
0.00
67.
Marek Olszewski
Enea Astoria Bydgoszcz
13
0.00
68.
Hubert Sękowski
MKS Zryw Toruń
9
0.00
69.
Bartłomiej Lefek
MKS Zryw Toruń
10
0.00
70.
Konrad Dąbrowski
MKS Zryw Toruń
6
0.00
71.
Tomasz Urbański
Basket 2010 Kruszwica
5
0.00
72.
Mateusz Pawlak
Basket 2010 Kruszwica
7
0.00
73.
Karol Nornicki
MKS Zryw Toruń
9
0.00
74.
Kacper Majchrowicz
TKM Włocławek
10
0.00
75.
Paweł Bieliński
KS Kutno
,
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
3
0.00
76.
Paweł Sowiński
Twarde Pierniki Toruń
8
0.00
77.
Jakub Dura
Twarde Pierniki Toruń
11
0.00
78.
Bartosz Stępień
KS Kutno
,
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
3
0.00
79.
Jakub Olszewski
Enea Astoria Bydgoszcz
9
0.00
80.
Michał Robak
Enea Astoria Bydgoszcz
11
0.00
81.
Jakub Stupnicki
Enea Astoria Bydgoszcz
13
0.00
82.
Maksym Kołodziej
Enea Astoria Bydgoszcz
13
0.00
83.
Maksymilian Gajek
KS Kutno
,
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
3
0.00
84.
Filip Adamczak
Enea Astoria Bydgoszcz
13
0.00
85.
Jakub Zieliński
KS Kutno
3
0.00
86.
Jakub Wojtczak
KS Kutno
3
0.00
87.
Jakub Kowalewski
KS Kutno
3
0.00
88.
Piotr Cybulski
KS Kutno
3
0.00
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość