Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

06.10.2021 17:45 Widzew Łódź - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 65:30
06.10.2021 18:30 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - KS Basket 25 Bydgoszcz 86:64
06.10.2021 18:45 ŁKS KK Łódź - ŁKS KK Łódź II 67:27

Kolejka II

10.10.2021 10:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 47:56
10.10.2021 12:45 ŁKS KK Łódź II - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 34:97
10.10.2021 16:00 ŁKS KK Łódź - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 60:61

Kolejka III

13.10.2021 16:45 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 48:90
13.10.2021 17:45 Widzew Łódź - ŁKS KK Łódź II 66:22
10.11.2021 15:30 KS Basket 25 Bydgoszcz - ŁKS KK Łódź 69:63

Kolejka IV

20.10.2021 17:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - ŁKS KK Łódź II 77:37
20.10.2021 18:30 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - Widzew Łódź 44:75
04.11.2021 16:15 ŁKS KK Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 33:67

Kolejka V

20.10.2021 16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 58:83
24.10.2021 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 71:54
24.10.2021 18:00 Widzew Łódź - ŁKS KK Łódź 58:32

Kolejka VI

27.10.2021 17:45 Widzew Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 47:56
27.10.2021 18:45 ŁKS KK Łódź - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 63:57
17.11.2021 15:30 KS Basket 25 Bydgoszcz - ŁKS KK Łódź II 79:27

Kolejka VII

07.11.2021 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 61:95
07.11.2021 18:00 Widzew Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz 63:28
10.11.2021 16:45 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - ŁKS KK Łódź II 94:32

Kolejka VIII

04.11.2021 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 46:63
07.11.2021 16:00 ŁKS KK Łódź II - ŁKS KK Łódź 43:53
10.11.2021 17:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - Widzew Łódź 43:60

Kolejka IX

14.11.2021 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - KS Basket 25 Bydgoszcz 86:49
17.11.2021 16:15 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - ŁKS KK Łódź 81:72
08.12.2021 17:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź II 20:0

Kolejka X

20.11.2021 12:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 89:60
27.11.2021 16:00 ŁKS KK Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz 71:49
01.12.2021 18:45 ŁKS KK Łódź II - Widzew Łódź 32:63

Kolejka XI

24.11.2021 19:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź 75:43
28.11.2021 11:00 ŁKS KK Łódź II - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 49:68
28.11.2021 13:00 Widzew Łódź - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 73:51

Kolejka XII

30.11.2021 16:15 ŁKS KK Łódź - Widzew Łódź 42:55
01.12.2021 16:30 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 69:53
04.12.2021 13:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - KS Basket 25 Bydgoszcz 86:33

Kolejka XIII

17.11.2021 17:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 67:50
05.12.2021 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - ŁKS KK Łódź 57:63
10.12.2021 15:00 ŁKS KK Łódź II - KS Basket 25 Bydgoszcz --:--

Kolejka XIV

08.12.2021 17:30 KS Basket 25 Bydgoszcz - Widzew Łódź --:--
08.12.2021 18:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice --:--
12.12.2021 14:30 ŁKS KK Łódź II - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz --:--

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO