Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Norbert Jaśtak SKS Kasprowicz II Inowrocław 16 416 26.00
2. Krystian Rosiński Basket 2010 Kruszwica 16 380 23.75
3. Kacper Lambarski Twarde Pierniki Toruń 18 288 16.00
4. Jan Paleczny Twarde Pierniki Toruń 18 284 15.78
5. Jakub Kondraciuk MKS Novum Bydgoszcz 15 272 18.13
6. Piotr Dobrzyński SKS Kasprowicz II Inowrocław 17 246 14.47
7. Jakub Filipiak Basket 2010 Kruszwica 17 228 13.41
8. Marek Nowicki LKS Szubinianka Szubin 15 222 14.80
9. Kacper Jędrzejczak MKS Novum Bydgoszcz 15 221 14.73
10. Maciej Stróżyk Basket 2010 Kruszwica 17 216 12.71
11. Szymon Ćwikliński TKM Włocławek 17 215 12.65
12. Artur Kijowski LKS Szubinianka Szubin 13 212 16.31
13. Michał Cieślewicz TKM Włocławek 15 208 13.87
14. Carlos Brzozowski MKS Novum Bydgoszcz 16 203 12.69
15. Krystian Maćkiewicz MKS Zryw Toruń 16 200 12.50
16. Szymon Ruciński SKS Kasprowicz II Inowrocław 14 189 13.50
17. Andrzej Kostuch I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 14 182 13.00
18. Bartosz Pilarczyk Basket 2010 Kruszwica 17 181 10.65
19. Marcin Rzosiński KK Świecie 11 175 15.91
20. Kamil Roszak Twarde Pierniki Toruń 16 173 10.81
21. Krzysztof Bochat SKS Kasprowicz II Inowrocław 16 172 10.75
22. Olgierd Piotrkowski LKS Szubinianka Szubin 18 168 9.33
23. Kacper Freund I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 14 167 11.93
24. Jakub Bartoszewicz Twarde Pierniki Toruń 17 165 9.71
25. Dawid Rutnowski MKS Novum Bydgoszcz 16 160 10.00
26. Hubert Szadkowski AKM Włocławek 18 147 8.17
27. Jakub Perlikowski SKS Kasprowicz II Inowrocław 16 144 9.00
28. Damian Ostrowski TKM Włocławek 16 144 9.00
29. Szymon Mosakowski AKM Włocławek 16 143 8.94
30. Damian Chojnacki Twarde Pierniki Toruń 14 143 10.21
31. Kacper Przybylski MKS Novum Bydgoszcz 13 139 10.69
32. Kamil Konieczka I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 14 139 9.93
33. Dorian Frontczak TKM Włocławek 15 133 8.87
34. Stefan Marchlewski TKM Włocławek 13 125 9.62
35. Dawid Klimczak I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 17 124 7.29
36. Karol Śmiłowski Basket 2010 Kruszwica 17 123 7.24
37. Michał Kłódkowski TKM Włocławek 15 123 8.20
38. Daniel Klein KK Świecie 9 123 13.67
39. Arkadiusz Sztangierski MKS Zryw Toruń 16 122 7.63
40. Adam Zboiński TKM Włocławek 15 120 8.00
41. Radosław Habera LKS Szubinianka Szubin 15 114 7.60
42. Michał Różanowski TKM Włocławek 17 112 6.59
43. Michał Zawitowski TKM Włocławek, AKM Włocławek 10 110 11.00
44. Maciej Nalewaj I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 11 107 9.73
45. Jakub Sowa MKS Zryw Toruń 15 106 7.07
46. Daniel Kacprowicz Twarde Pierniki Toruń 14 105 7.50
47. Szymon Lala Twarde Pierniki Toruń 13 96 7.38
48. Mikołaj Makowski Twarde Pierniki Toruń 18 95 5.28
49. Dariusz Dwórznik AKM Włocławek 15 93 6.20
50. Mikołaj Majchrzak MKS Novum Bydgoszcz 13 90 6.92
51. Daniel Szumiło MKS Novum Bydgoszcz 14 90 6.43
52. Kamil Modrakowski KK Świecie 12 90 7.50
53. Mateusz Kolasiński MKS Zryw Toruń 11 86 7.82
54. Adam Kaszewski LKS Szubinianka Szubin 17 84 4.94
55. Radosław Kołecki I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 12 82 6.83
56. Mateusz Śmiałek I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 14 82 5.86
57. Mateusz Stańczuk I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 12 80 6.67
58. Marcin Woroniecki TKM Włocławek 10 77 7.70
59. Jędrzej Rynkowski LKS Szubinianka Szubin 14 76 5.43
60. Michał Wiśniewski MKS Zryw Toruń 15 75 5.00
61. Paweł Kowalewski KK Świecie 10 67 6.70
62. Jakub Bednarski KK Świecie 12 67 5.58
63. Miłosz Osiński MKS Novum Bydgoszcz 14 66 4.71
64. Maciej Malendowicz AKM Włocławek 10 63 6.30
65. Mateusz Czubaj LKS Szubinianka Szubin 17 62 3.65
66. Adam Pawłowski MKS Zryw Toruń 16 61 3.81
67. Mateusz Grochola I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 13 60 4.62
68. Gracjan Gruszka MKS Novum Bydgoszcz 14 57 4.07
69. Wojciech Orleańczyk Twarde Pierniki Toruń 16 57 3.56
70. Igor Brylewski Twarde Pierniki Toruń 14 56 4.00
71. Przemysław Zygmunciak TKM Włocławek 9 56 6.22
72. Mateusz Hołda AKM Włocławek 18 55 3.06
73. Jakub Szczęsny KK Świecie 12 53 4.42
74. Adam Piątek TKM Włocławek 15 53 3.53
75. Mariusz Pietraszkiewicz AKM Włocławek 14 50 3.57
76. Łukasz Kujawa AKM Włocławek 10 49 4.90
77. Maciej Kaczmarek I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 10 47 4.70
78. Piotr Janiak I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław, SKS Kasprowicz II Inowrocław 13 45 3.46
79. Michał Lewandowski MKS Zryw Toruń 15 45 3.00
80. Igor Kwiatkowski TKM Włocławek 12 44 3.67
81. Michał Lisiecki MKS Zryw Toruń 15 42 2.80
82. Sebastian Biskup I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław, SKS Kasprowicz II Inowrocław 12 42 3.50
83. Hubert Jankowski I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 9 41 4.56
84. Piotr Kordecki KK Świecie 11 41 3.73
85. Tomasz Stawowski MKS Novum Bydgoszcz 12 40 3.33
86. Dawid Wodzyński MKS Zryw Toruń 9 37 4.11
87. Wojciech Miloch KK Świecie 8 36 4.50
88. Hubert Szczepanik SKS Kasprowicz II Inowrocław 17 36 2.12
89. Kacper Jakub Jankowski MKS Novum Bydgoszcz 10 35 3.50
90. Maciej Stalewski MKS Zryw Toruń 15 35 2.33
91. Mateusz Wierzbowski MKS Zryw Toruń 15 31 2.07
92. Dobromir Szymański I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 9 29 3.22
93. Bartosz Caban AKM Włocławek 16 26 1.63
94. Kamil Łaski SKS Kasprowicz II Inowrocław 13 23 1.77
95. Kacper Rudnicki Basket 2010 Kruszwica 15 23 1.53
96. Mateusz Bednarek AKM Włocławek 18 22 1.22
97. Adam Kiliński MKS Zryw Toruń 12 22 1.83
98. Mikołaj Karwowski LKS Szubinianka Szubin 17 21 1.24
99. Argam Hovhannisyan Basket 2010 Kruszwica 14 20 1.43
100. Michał Górnowicz LKS Szubinianka Szubin 15 19 1.27
101. Marcin Klempka I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 13 19 1.46
102. Marcin Krych Basket 2010 Kruszwica 15 15 1.00
103. Kajetan Buszkiewicz I LO SKS Kasprowicz I Inowrocław 14 14 1.00
104. Daniel Zhaludok Basket 2010 Kruszwica 11 14 1.27
105. Marcin Niedźwiecki SKS Kasprowicz II Inowrocław 13 13 1.00
106. Mateusz Majchrzak AKM Włocławek 15 8 0.53
107. Przemysław Piątek LKS Szubinianka Szubin 10 5 0.50
108. Piotr Hanusiak Basket 2010 Kruszwica 9 2 0.22
109. Hubert Kijowski LKS Szubinianka Szubin 9 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO