Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jakub Jagodziński Twarde Pierniki Toruń 4 62 15.50
2. Mikołaj Wojciechowski SKS Kasprowicz Inowrocław 3 51 17.00
3. Jakub Lambarski Twarde Pierniki Toruń 4 48 12.00
4. Kamil Krużyński Twarde Pierniki Toruń 4 48 12.00
5. Jakub Bierski Twarde Pierniki Toruń 3 46 15.33
6. Wojciech Kaniewski Twarde Pierniki Toruń 3 41 13.67
7. Dawid Bykowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 41 13.67
8. Adam Frąckiewicz Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 40 13.33
9. Michał Szabelski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 39 13.00
10. Kacper Bochat Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 37 12.33
11. Damian Sypniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 37 12.33
12. Maciej Włudarski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 35 11.67
13. Maksymilian Estkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 35 11.67
14. Hubert Paluch Twarde Pierniki Toruń 4 34 8.50
15. Adrian Protasiuk TKM Włocławek 3 33 11.00
16. Bartłomiej Młynarczyk TKM Włocławek 3 33 11.00
17. Jan Kwieciński SKS Kasprowicz Inowrocław 3 30 10.00
18. Oliwier Wiśniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 27 9.00
19. Łukasz Gliszczyński Twarde Pierniki Toruń 4 27 6.75
20. Mateusz Ziółkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 27 9.00
21. Piotr Droś TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 25 8.33
22. Maksymilian Makowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 24 8.00
23. Sebastian Graś Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 2 23 11.50
24. Karol Lebiedziński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 22 7.33
25. Oliwier Bednarek TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 20 6.67
26. Dominik Grochowski SKS Kasprowicz Inowrocław 3 18 6.00
27. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 2 18 9.00
28. Szymon Jaskółd SKS Kasprowicz Inowrocław 3 18 6.00
29. Wojciech Balcerkowski TKM Włocławek 2 17 8.50
30. Adam Dawid Waśko TKM Włocławek 3 17 5.67
31. Jan Owczarzak SKS Kasprowicz Inowrocław 3 16 5.33
32. Kacper Skrzypczyński SKS Kasprowicz Inowrocław 3 16 5.33
33. Igor Bladoszewski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 2 14 7.00
34. Wojciech Mila SKS Kasprowicz Inowrocław 2 13 6.50
35. Rafał Jankowski TKM Włocławek 3 13 4.33
36. Michał Makowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 2 12 6.00
37. Szymon Michalski Twarde Pierniki Toruń 3 11 3.67
38. Wiktor Iwański Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 2 10 5.00
39. Antoni Michalak SKS Kasprowicz Inowrocław 3 10 3.33
40. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 9 3.00
41. Mateusz Skonieczny Twarde Pierniki Toruń 4 9 2.25
42. Wiktor Łukasik TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 9 3.00
43. Mikołaj Szumański Twarde Pierniki Toruń 3 8 2.67
44. Wiktor Kałecki SKS Kasprowicz Inowrocław 3 6 2.00
45. Tymoteusz Solarczyk Twarde Pierniki Toruń 3 6 2.00
46. Mikołaj Rakowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 2 6 3.00
47. Kacper Wojciechowski TKM Włocławek 2 5 2.50
48. Radosław Weselski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 2 5 2.50
49. Szymon Kowalkowski Twarde Pierniki Toruń 2 5 2.50
50. Seweryn Dawidowicz Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 2 4 2.00
51. Krystian Szortyka TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 4 1.33
52. Jakub Kletkiewicz TKM Włocławek 3 3 1.00
53. Maciej Wojciechowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 2 2 1.00
54. Michał Matusiak TKM Włocławek, TKM II Włocławek 2 2 1.00
55. Miłosz Kaczmarek TKM Włocławek 3 2 0.67
56. Adam Milewski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 1 0.33
57. Jan Wdzięczny TKM Włocławek, TKM II Włocławek 3 0 0.00
58. Jakub Grzybowski SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0 0.00
59. Filip Nasadowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 2 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO