Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-18 K
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Bloki
Bloki suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Turniej Decydujący
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Bloki suma
Bloki śr
Bloki otrzymane suma
Bloki otrzymane śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Bloki suma
Bloki śr
Bloki otrzymane suma
Bloki otrzymane śr
1.
Karolina Wiewiórska
MMKS Katarzynki Toruń
10
0.00
0
0.00
2.
Joanna Byczkowska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
11
0.00
0
0.00
3.
Karolina Rutnowska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
3
0.00
0
0.00
4.
Wiktoria Mordak
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
6
0.00
0
0.00
5.
Julia Beringer
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
6
0.00
0
0.00
6.
Martyna Wohlfeil
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
9
0.00
0
0.00
7.
Daria Nogal
Basket 25 Bydgoszcz
10
0.00
0
0.00
8.
Julia Misko
Basket 25 Bydgoszcz
9
0.00
0
0.00
9.
Oliwia Szymańska
MMKS Katarzynki Toruń
7
0.00
0
0.00
10.
Roksana Rózga
PTK CIS Multis Multum Pabianice
2
0.00
0
0.00
11.
Wiktoria Krzykowska
Basket 25 Bydgoszcz
9
0.00
0
0.00
12.
Julia Syrewicz
PTK CIS Multis Multum Pabianice
4
0.00
0
0.00
13.
Julia Serednicka
PTK CIS Multis Multum Pabianice
4
0.00
0
0.00
14.
Karolina Szymańska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
5
0.00
0
0.00
15.
Aleksandra Pszczolarska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
4
0.00
0
0.00
16.
Martyna Janusz
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
4
0.00
0
0.00
17.
Gaja Włodarczyk
PTK CIS Multis Multum Pabianice
4
0.00
0
0.00
18.
Martyna Michalska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
4
0.00
0
0.00
19.
Coletta Szabłowska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
3
0.00
0
0.00
20.
Agnieszka Cichocka
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
2
0.00
0
0.00
21.
Katarzyna Szpera
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
4
0.00
0
0.00
22.
Aleksandra Kozłowska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
4
0.00
0
0.00
23.
Barbara Brzezińska
MMKS Katarzynki Toruń
10
0.00
0
0.00
24.
Wiktoria Dąbrowska
Basket 25 Bydgoszcz
9
0.00
0
0.00
25.
Iga Pawlak
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
4
0.00
0
0.00
26.
Zuzanna Przybylska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
8
0.00
0
0.00
27.
Paulina Szwej
PTK CIS Multis Multum Pabianice
3
0.00
0
0.00
28.
Oliwia Kobus
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
4
0.00
0
0.00
29.
Klaudia Zielińska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
5
0.00
0
0.00
30.
Helena Wróblewska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
3
0.00
0
0.00
31.
Martyna Fabianowska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
6
0.00
0
0.00
32.
Martyna Cieminska
MMKS Katarzynki Toruń
8
0.00
0
0.00
33.
Ines Żubkowska
MMKS Katarzynki Toruń
10
0.00
0
0.00
34.
Agata Świątkowska
Basket 25 Bydgoszcz
10
0.00
0
0.00
35.
Zuzanna Obrzanowska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
10
0.00
0
0.00
36.
Marta Malicka
MMKS Katarzynki Toruń
7
0.00
0
0.00
37.
Zuzanna Piwkowska
Basket 25 Bydgoszcz
10
0.00
0
0.00
38.
Weronika Sokoll
MMKS Katarzynki Toruń
9
0.00
0
0.00
39.
Oliwia Trzymkowska
MMKS Katarzynki Toruń
10
0.00
0
0.00
40.
Laura Pawłowska
MMKS Katarzynki Toruń
9
0.00
0
0.00
41.
Adna Omanić
MMKS Katarzynki Toruń
6
0.00
0
0.00
42.
Marcelina Jagodzińska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
9
0.00
0
0.00
43.
Zuzanna Winiatowska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
9
0.00
0
0.00
44.
Julia Kobus
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
11
0.00
0
0.00
45.
Zuzanna Urban
MMKS Katarzynki Toruń
10
0.00
0
0.00
46.
Zofia Dąbrowska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
4
0.00
0
0.00
47.
Martyna Finc
Basket 25 Bydgoszcz
10
0.00
0
0.00
48.
Klaudia Kozłowska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
4
0.00
0
0.00
49.
Róża Rogowska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
10
0.00
0
0.00
50.
Paulina Rybacka
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
10
0.00
0
0.00
51.
Paulina Zalewska
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
7
0.00
0
0.00
52.
Bianka Bałwas
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
3
0.00
0
0.00
53.
Jesika Wohlfeil
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
9
0.00
0
0.00
54.
Pola Kaźmierczak
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
4
0.00
0
0.00
55.
Nicola Obrodzka
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
2
0.00
0
0.00
56.
Aneta Rola
Basket 25 Bydgoszcz
10
0.00
0
0.00
57.
Wiktoria Zasada
Basket 25 Bydgoszcz
10
0.00
0
0.00
58.
Barbara Niemiec
MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz
,
MUKS WSG Supravis II Bydgoszcz
10
0.00
0
0.00
59.
Roksana Sobiech
Basket 25 Bydgoszcz
8
0.00
0
0.00
60.
Wiktoria Sobiech
Basket 25 Bydgoszcz
10
0.00
0
0.00
61.
Julia Stankiewicz
PTK CIS Multis Multum Pabianice
4
0.00
0
0.00
62.
Patrycja Borawska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
4
0.00
0
0.00
63.
Klaudia Beze
PTK CIS Multis Multum Pabianice
4
0.00
0
0.00
64.
Martyna Dolewa
PTK CIS Multis Multum Pabianice
4
0.00
0
0.00
65.
Weronika Dolewa
PTK CIS Multis Multum Pabianice
4
0.00
0
0.00
66.
Natalia Janitzka
PTK CIS Multis Multum Pabianice
4
0.00
0
0.00
67.
Julia Pawłowska
PTK CIS Multis Multum Pabianice
2
0.00
0
0.00
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość