Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Konrad Konieczka SKS Kasprowicz Inowrocław 3 97 32.33
2. Tomasz Luboch SKS Kasprowicz Inowrocław 3 81 27.00
3. Miłosz Zdziebłowski Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 45 22.50
4. Michał Janeczek Basket 2010 Kruszwica 3 45 15.00
5. Jan Fajfer Domino Inowrocław 2 41 20.50
6. Michał Dekański Basket 2010 Kruszwica 3 39 13.00
7. Wiktor Mierzwicki SKS Kasprowicz Inowrocław 3 38 12.67
8. Kacper Adamowicz Enea Astoria I Bydgoszcz 2 35 17.50
9. Tymoteusz Adamowicz MKS Katarzynka Toruń 2 30 15.00
10. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 30 15.00
11. Mikołaj Marek Domino Inowrocław 2 27 13.50
12. Martyna Krajczewska MKS Katarzynka Toruń 2 26 13.00
13. Paweł Rzadkowalski SKS Kasprowicz Inowrocław 3 24 8.00
14. Jakub Błaszczęć Twarde Pierniki 2007 Toruń 2 24 12.00
15. Filip Dereszyński Enea Astoria I Bydgoszcz 2 24 12.00
16. Wiktor Urbański Basket 2010 Kruszwica 3 23 7.67
17. Maximilian Lipiński Twarde Pierniki 2007 Toruń 2 22 11.00
18. Piotr Murawski Enea Astoria I Bydgoszcz 2 22 11.00
19. Fabian Baranowski Enea Astoria I Bydgoszcz 2 21 10.50
20. Jakub Olszewski BASKETSTAL Grudziądz 2 21 10.50
21. Wiktor Tomczak Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 20 10.00
22. Mikołaj Biegański MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 20 10.00
23. Igor Wojciechowski SKS Kasprowicz Inowrocław 3 20 6.67
24. Adam Bąk MKS Katarzynka Toruń 2 20 10.00
25. Alex Porzuczek Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 1 19 19.00
26. Marcel Lefek Twarde Pierniki 2007 Toruń 2 18 9.00
27. Kacper Kopiński BASKETSTAL Grudziądz 2 18 9.00
28. Dawid Grzechowiak Twarde Pierniki 2007 Toruń 2 18 9.00
29. Oliwier Wyrwa MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 2 17 8.50
30. Kamil Szczepański BASKETSTAL Grudziądz 2 17 8.50
31. Rafał Budysz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 17 8.50
32. Wojciech Radtke MKS Katarzynka Toruń 2 17 8.50
33. Maciej Chyliński MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 2 16 8.00
34. Dawid Piekarski TKM Włocławek 1 16 16.00
35. Dawid Klimczak TKM Włocławek 1 16 16.00
36. Krzysztof Babis TKM Włocławek 1 15 15.00
37. Nikodem Jędrzejewski Twarde Pierniki 2007 Toruń 2 14 7.00
38. Tymoteusz Schmidt Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 14 7.00
39. Patryk Numrych Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 14 7.00
40. Mateusz Majer Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 14 7.00
41. Franciszek Bakalarz MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 14 7.00
42. Jakub Fiedorek Twarde Pierniki 2007 Toruń 2 13 6.50
43. Jakub Kapsa UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 13 6.50
44. Mariusz Biskup Enea Astoria I Bydgoszcz 2 13 6.50
45. Szymon Reczkowski Twarde Pierniki 2007 Toruń 2 12 6.00
46. Maciej Dura Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 12 6.00
47. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki 2007 Toruń 2 12 6.00
48. Filip Tarasienko SKS Kasprowicz Inowrocław 3 12 4.00
49. Tymon Frączek Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 12 6.00
50. Adrian Miler BASKETSTAL Grudziądz 2 12 6.00
51. Szymon Spała SKS Kasprowicz Inowrocław 3 11 3.67
52. Krzysztof Hudy MKS Katarzynka Toruń 2 10 5.00
53. Maciej Kłopotek Twarde Pierniki 2007 Toruń 2 10 5.00
54. Piotr Węgrzyn Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 10 5.00
55. Szymon Klinkosz Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 10 5.00
56. Sebastian Ludka Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 10 5.00
57. Mateusz Winiarski Twarde Pierniki 2007 Toruń 2 10 5.00
58. Hubert Sieraczkiewicz TKM Włocławek 1 9 9.00
59. Miłosz Bejma MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 2 9 4.50
60. Gustaw Przybylski TKM II Włocławek 1 9 9.00
61. Dominik Lewandowski SKS Kasprowicz Inowrocław 3 8 2.67
62. Piotr Królczewski Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 8 4.00
63. Adam Sowiński Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 8 4.00
64. Łukasz Dobrzyński Domino Inowrocław 2 8 4.00
65. Wiktor Wojciechowski SKS Kasprowicz Inowrocław 3 8 2.67
66. Brayan Cichorski TKM II Włocławek 1 8 8.00
67. Aleks Ostrowski TKM Włocławek 1 8 8.00
68. Kacper Napora TKM Włocławek 1 8 8.00
69. Jakub Karpiński MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 8 4.00
70. Nataniel Piotrowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 7 3.50
71. Maksymilian Sukowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 7 3.50
72. Mateusz Zalesiak Basket 2010 Kruszwica 3 7 2.33
73. Kacper Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 3 7 2.33
74. Jakub Szanowski TKM II Włocławek 1 7 7.00
75. Łukasz Kowallek Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 6 3.00
76. Adam Siwa MKS Katarzynka Toruń 2 6 3.00
77. Bartosz Żywica TKM Włocławek 1 6 6.00
78. Mieszko Żarnowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 2 6 3.00
79. Amadeusz Pikos Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 6 3.00
80. Marcel Pałucki TKM Włocławek 1 6 6.00
81. Aleksander Światowiak MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 2 6 3.00
82. Dawid Budziak Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 4 2.00
83. Jakub Kroć UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 4 2.00
84. Karol Klucznik MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 4 2.00
85. Daniel Ostrowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 4 2.00
86. Bartłomiej Michalski TKM Włocławek 1 4 4.00
87. Jan Szymański BASKETSTAL Grudziądz 2 4 2.00
88. Alex Liberacki UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 4 2.00
89. Szymon Mroziński Enea Astoria I Bydgoszcz 2 4 2.00
90. Krzysztof Deręgowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 4 2.00
91. Victor Wrzesiński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 4 2.00
92. Igor Derkowski SKS Kasprowicz Inowrocław 3 4 1.33
93. Mateusz Ressel BASKETSTAL Grudziądz 2 4 1.33
94. Oliwier Strzelecki MKS Katarzynka Toruń 2 4 2.00
95. Jan Cyran Twarde Pierniki 2007 Toruń 2 4 2.00
96. Wiktor Słowiak SKS Kasprowicz Inowrocław 3 4 1.33
97. Hubert Grabowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 4 2.00
98. Maksymilian Gabrych BASKETSTAL Grudziądz 2 3 1.50
99. Borys Bernasiewicz TKM II Włocławek 1 3 3.00
100. Aleksander Mycio MKS Katarzynka Toruń 2 3 1.50
101. Mikołaj Piwkowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 3 1.50
102. Kajetan Frankiewicz BASKETSTAL Grudziądz 2 2 1.00
103. Kacper Stefański Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 2 1.00
104. Oliwier Kucharski TKM II Włocławek 1 2 2.00
105. Jakub Kościołowski Basket 2010 Kruszwica 2 2 1.00
106. Dorian Kubiak Domino Inowrocław 2 2 1.00
107. Stefan Borawski MKS Katarzynka Toruń 2 2 1.00
108. Filip Kowalski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 2 1.00
109. Igor Rymarkiewicz Domino Inowrocław 2 2 1.00
110. Adrian Rojek TKM II Włocławek 1 2 2.00
111. Mateusz Marek Domino Inowrocław 2 2 1.00
112. Maksymilian Jabłoński MKS Katarzynka Toruń 2 2 1.00
113. Norbert Kowalewski Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 2 1.00
114. Wojciech Chruścicki Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 2 1.00
115. Jakub Murawski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 2 1.00
116. Filip Kolczyński Domino Inowrocław 1 2 2.00
117. Ksawery Bogalecki BASKETSTAL Grudziądz 2 2 1.00
118. Jakub Kanarek Basket 2010 Kruszwica 3 2 0.67
119. Dorian John MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 2 1.00
120. Oskar Ciechelski Enea Astoria I Bydgoszcz 2 2 1.00
121. Patryk Deskiewicz TKM II Włocławek 1 2 2.00
122. Filip Nowak TKM II Włocławek 1 2 2.00
123. Piotr Płocek Domino Inowrocław 2 2 1.00
124. Jan Kowalik MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 2 2 1.00
125. Miłosz Lica MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 2 1.00
126. Oliwier Martynowski TKM Włocławek 1 2 2.00
127. Maksymilian Ciemny MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 2 1.00
128. Rafał Nowak TKM Włocławek 1 2 2.00
129. Stanisław Ossowicki UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 2 1.00
130. Jakub Błażejewski Domino Inowrocław 2 2 1.00
131. Dymitr Zandecki Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 2 1.00
132. Jakub Grabowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 2 1.00
133. Igor Kraziński TKM Włocławek 1 2 2.00
134. Szymon Reszelewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 1 0.50
135. Maciej Kurzyński BASKETSTAL Grudziądz 2 1 0.50
136. Franciszek Woch MKS Katarzynka Toruń 2 1 0.50
137. Antoni Przybysz TKM II Włocławek 1 1 1.00
138. Dominik Machtyl Basket 2010 Kruszwica 3 0 0.00
139. Szymon Książek Domino Inowrocław 2 0 0.00
140. Jakub Moryksiewicz MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 2 0 0.00
141. Juliusz Lewandowski TKM II Włocławek 1 0 0.00
142. Kacper Nowak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 0 0.00
143. Kajetan Mikołowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 0 0.00
144. Mateusz Podkomorzy TKM II Włocławek 1 0 0.00
145. Szymon Plutowski BASKETSTAL Grudziądz 2 0 0.00
146. Mateusz Gryń Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 0 0.00
147. Jakub Rochucki Basket 2010 Kruszwica 3 0 0.00
148. Mateusz Weiland Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
149. Dominik Gwizdała Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
150. Alan Ogorzałek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
151. Miłosz Kostecki BASKETSTAL Grudziądz 2 0 0.00
152. Michał Sobociński Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 0 0.00
153. Hieronim Jackowski Basket 2010 Kruszwica 3 0 0.00
154. Dominik Makarewicz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 0 0.00
155. Daniel Świetlik MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 0 0.00
156. Iwo Jankowski TKM Włocławek 1 0 0.00
157. Dawid Siwiński Basket 2010 Kruszwica 3 0 0.00
158. Kacper Kazik Domino Inowrocław 2 0 0.00
159. Antoni Szych Domino Inowrocław 2 0 0.00
160. Jakub Stypka Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
161. Kacper Dybowski BASKETSTAL Grudziądz 1 0 0.00
162. Szymon Sul MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 0 0.00
163. Filip Szwesta MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 0 0.00
164. Stanisław Kwiatkowski TKM II Włocławek 1 0 0.00
165. Paweł Belt Basket 2010 Kruszwica 3 0 0.00
166. Leonard Domek UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 0 0.00
167. Jakub Kordus UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 0 0.00
168. Hubert Grabowski Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 0 0.00
169. Hubert Młynarczyk Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
170. Daniel Schaarschmidt TKM II Włocławek 1 0 0.00
171. Dawid Kubicki Domino Inowrocław 2 0 0.00
172. Igor Pajączkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 0 0.00
173. Wiktor Pawlikowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 0 0.00
174. Kacper Zieliński Domino Inowrocław 2 0 0.00
175. Dawid Betliński TKM II Włocławek 1 0 0.00
176. Filip Tomkiewicz Domino Inowrocław 2 0 0.00
177. Daniel Blumkowski BASKETSTAL Grudziądz 2 0 0.00
178. Oliwier Wojdyła TKM II Włocławek 1 0 0.00
179. Jakub Szczechowicz Domino Inowrocław 1 0 0.00
180. Maciej Górczyński TKM Włocławek 1 0 0.00
181. Marcin Tokarski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 0 0.00
182. Bartosz Synakiewicz MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 0 0.00
183. Mateusz Kurzyński BASKETSTAL Grudziądz 1 0 0.00
184. Kamil Nojek Basket 2010 Kruszwica 3 0 0.00
185. Kacper Bortkiewicz Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
186. Piotr Winnicki TKM Włocławek 1 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO