Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wiktor Tomczak Enea Astoria I Bydgoszcz 8 129 16.13
2. Rafał Budysz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 126 15.75
3. Alex Porzuczek Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 102 12.75
4. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 98 12.25
5. Mikołaj Miziołek TKM I Włocławek 8 97 12.13
6. Miłosz Zdziebłowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 92 15.33
7. Nataniel Piotrowski Enea Astoria I Bydgoszcz 6 83 13.83
8. Jakub Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 6 67 11.17
9. Filip Dereszyński Enea Astoria I Bydgoszcz 7 67 9.57
10. Gracjan Banaszak MKS Novum Bydgoszcz 8 66 8.25
11. Kacper Adamowicz Enea Astoria I Bydgoszcz 8 64 8.00
12. Adam Sowiński Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 64 8.00
13. Emilio Szewczyk MChKK Chełmno 6 59 9.83
14. Jakub Karpiński MKS Novum Bydgoszcz 8 58 7.25
15. Wiktor Westfal Enea Astoria II Bydgoszcz 8 55 6.88
16. Maksymilian Sukowski MKS Novum Bydgoszcz 8 54 6.75
17. Sebastian Ludka Enea Astoria I Bydgoszcz 8 53 6.63
18. Aleksander Światowiak MKS Novum Bydgoszcz 6 52 8.67
19. Przemysław Czerwiński TKM I Włocławek 8 51 6.38
20. Aleksander Wojciechowski TKM I Włocławek 6 50 8.33
21. Juliusz Lewandowski TKM I Włocławek 8 49 6.13
22. Maciej Dura Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 48 6.00
23. Antoni Przybysz TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 8 47 5.88
24. Brayan Cichorski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 7 47 6.71
25. Jakub Szanowski TKM I Włocławek 6 47 7.83
26. Stanisław Kwiatkowski TKM I Włocławek 8 45 5.63
27. Mariusz Biskup Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 8 44 5.50
28. Dominik Giętka MKS Novum Bydgoszcz 6 44 7.33
29. Aleksander Kwella MChKK Chełmno 8 44 5.50
30. Piotr Węgrzyn Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 44 7.33
31. Vito Kozłowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 43 8.60
32. Adrian Rojek TKM I Włocławek 8 42 5.25
33. Krzysztof Deręgowski Enea Astoria I Bydgoszcz 6 41 6.83
34. Oliwier Kucharski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 8 40 5.00
35. Tymoteusz Schmidt Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 40 5.00
36. Maciej Małachowski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 6 38 6.33
37. Wiktor Pawlikowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 38 4.75
38. Adrian Sobecki Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 9 37 4.11
39. Dominik Makarewicz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 36 5.14
40. Szymon Kowalewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 35 4.38
41. Wojciech Bus UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 35 4.38
42. Oliwier Wojdyła TKM I Włocławek 8 33 4.13
43. Łukasz Kowallek Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 33 4.13
44. Szymon Gołofit Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 8 32 4.00
45. Grzegorz Wścisłek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 7 31 4.43
46. Dawid Koziel MChKK Chełmno 8 31 3.88
47. Michał Sobociński Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 31 3.88
48. Hubert Grabowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 31 3.88
49. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 31 4.43
50. Daniel Ostrowski Enea Astoria I Bydgoszcz 8 30 3.75
51. Gustaw Przybylski TKM I Włocławek 6 30 5.00
52. Mateusz Więckowicz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 30 3.75
53. Tymoteusz Brzezicki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 30 4.29
54. Igor Paszyński TKM II Włocławek 8 29 3.63
55. Marcin Kokot Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 28 4.67
56. Patryk Numrych Enea Astoria I Bydgoszcz 6 28 4.67
57. Alan Lewczyk TKM II Włocławek 6 28 4.67
58. Kamil Kurowski MChKK Chełmno 6 26 4.33
59. Szymon Klinkosz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 25 3.57
60. Jakub Stypka Enea Astoria I Bydgoszcz 5 25 5.00
61. Mateusz Podkomorzy TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 7 24 3.43
62. Aleks Bógdał TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 7 23 3.29
63. Alex Pietrzak TKM II Włocławek 6 22 3.67
64. Borys Bernasiewicz TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 6 22 3.67
65. Dominik Niewiarowski Enea Astoria II Bydgoszcz 8 21 2.63
66. Stanisław Pomaskow Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 21 3.50
67. Aleks Lewandowski TKM I Włocławek 7 21 3.00
68. Dawid Betliński TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 5 21 4.20
69. Hubert Młynarczyk Enea Astoria I Bydgoszcz 8 20 2.50
70. Bartosz Warczak Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 8 20 2.50
71. Tadeusz Ślufiński TKM II Włocławek 6 20 3.33
72. Patryk Deskiewicz TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 7 18 2.57
73. Mateusz Krupiński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 17 3.40
74. Mateusz Gryń Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 16 2.00
75. Mateusz Szumiło MKS Novum Bydgoszcz 4 16 4.00
76. Filip Nowak TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 7 16 2.29
77. Wojciech Westfal Enea Astoria II Bydgoszcz 8 16 2.00
78. Łukasz Wieczorek Enea Astoria II Bydgoszcz 8 14 1.75
79. Karol Kijewski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 14 1.75
80. Jakub Krawiś MKS Novum Bydgoszcz 8 13 1.63
81. Mateusz Jendruszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 4 13 3.25
82. Szymon Jankowski TKM II Włocławek 8 13 1.63
83. Marcel Andersohn Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 8 13 1.63
84. Antoni Milarski TKM II Włocławek 8 13 1.63
85. Franciszek Ruciński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 12 2.40
86. Szymon Kotkiewicz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 12 2.00
87. Wojciech Losik MKS Novum Bydgoszcz 5 12 2.40
88. Maksymilian Nadolski TKM II Włocławek 4 12 3.00
89. Maksymilian Włodarczyk Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 12 1.71
90. Filip Kowalski MKS Novum Bydgoszcz 7 11 1.57
91. Jakub Brudnicki Enea Astoria II Bydgoszcz 4 10 2.50
92. Dawid Szychowski TKM II Włocławek 6 10 1.67
93. Michał Kukowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 10 1.67
94. Wiktor Świtajski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 9 1.13
95. Wiktor Antkowiak Enea Astoria II Bydgoszcz 8 8 1.00
96. Hubert Różnowicz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 8 2.00
97. Norbert Kowalewski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 8 1.33
98. Szymon Wrzesiński MKS Novum Bydgoszcz 5 8 1.60
99. Jakub Janiszewski MChKK Chełmno 8 8 1.00
100. Tymon Kaliński TKM II Włocławek 4 7 1.75
101. Mariusz Klimaszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 5 7 1.40
102. Igor Pajączkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 7 1.17
103. Franciszek Molewski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 6 7 1.17
104. Filip Archacki MKS Novum Bydgoszcz 4 7 1.75
105. Szymon Sul MKS Novum Bydgoszcz 6 7 1.17
106. Mateusz Świtała UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 7 1.17
107. Agata Jagodzińska MChKK Chełmno 8 6 0.75
108. Hubert Seehafer MChKK Chełmno 8 6 0.75
109. Adam Laskowski MKS Novum Bydgoszcz 6 6 1.00
110. Justin Mwakatobe UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 5 0.71
111. Maciej Sączek Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 5 0.63
112. Piotr Gibczyński TKM II Włocławek 4 4 1.00
113. Kewin Błach MChKK Chełmno 6 4 0.67
114. Dymitr Zandecki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 4 0.57
115. Ignacy Włodarczyk TKM II Włocławek 5 4 0.80
116. Julian Adwent UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 3 0.38
117. Mikołaj Belski MKS Novum Bydgoszcz 4 3 0.75
118. Jakub Kaszuba Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 2 0.50
119. Oskar Stawski MKS Novum Bydgoszcz 4 2 0.50
120. Paweł Soszyński MChKK Chełmno 4 2 0.50
121. Ziemowit Przeździecki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 2 0.40
122. Kacper Kowalkowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 2 0.50
123. Remigiusz Kondys UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 2 0.29
124. Kacper Wiśniewski MChKK Chełmno 6 2 0.33
125. Alan Ogorzałek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 6 1 0.17
126. Dawid Zaburko UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 1 0.13
127. Wiktor Urbański MChKK Chełmno 4 0 0.00
128. Damian Kierzek UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 0 0.00
129. Nikodem Brzezicki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 0 0.00
130. Igor Gachewicz TKM II Włocławek 4 0 0.00
131. Ryszard Małecki MChKK Chełmno 8 0 0.00
132. Dominik Wyrkowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 0 0.00
133. Sebastian Kędzierski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 0 0.00
134. Oliwier Owczarzak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 0 0.00
135. Jakub Kwiatkowski MChKK Chełmno 6 0 0.00
136. Stanisław Majcher MChKK Chełmno 8 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO