Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Alex Porzuczek Twarde Pierniki Toruń 4 88 22.00
2. Gracjan Banaszak MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 6 87 14.50
3. Rafał Budysz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 83 13.83
4. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki Toruń 4 62 15.50
5. Miłosz Zdziebłowski Twarde Pierniki Toruń 4 52 13.00
6. Jakub Olszewski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 8 50 6.25
7. Adam Sowiński Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 50 6.25
8. Wiktor Pawlikowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 49 8.17
9. Mateusz Ressel Basketstal Grudziądz 4 48 12.00
10. Igor Pajączkowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 46 7.67
11. Krystian Niedbalski LKS Szubinianka Szubin 4 44 11.00
12. Jeremiasz Kozdęba LKS Szubinianka Szubin 4 43 10.75
13. Maksymilian Sukowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 4 42 10.50
14. Kacper Kopiński Basketstal Grudziądz 4 42 10.50
15. Dominik Makarewicz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 35 5.83
16. Tymoteusz Brzezicki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 34 5.67
17. Stanisław Pomaskow Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 33 8.25
18. Emilio Szewczyk MChKK Chełmno 4 33 8.25
19. Szymon Kotkiewicz Twarde Pierniki Toruń 3 30 10.00
20. Michał Sobociński Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 30 6.00
21. Kajetan Frankiewicz Basketstal Grudziądz 4 29 7.25
22. Brayan Cichorski TKM Włocławek 2 28 14.00
23. Piotr Królczewski Twarde Pierniki Toruń 3 28 9.33
24. Szymon Gołofit Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 27 6.75
25. Mikołaj Miziołek TKM Włocławek 2 27 13.50
26. Tymoteusz Schmidt Twarde Pierniki Toruń 4 26 6.50
27. Hubert Grabowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 24 4.00
28. Vito Kozłowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 23 3.83
29. Jakub Karpiński MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 22 11.00
30. Gustaw Przybylski TKM Włocławek 2 22 11.00
31. Szymon Klinkosz Twarde Pierniki Toruń 4 22 5.50
32. Ksawery Bogalecki Basketstal Grudziądz 4 22 5.50
33. Jakub Szanowski TKM Włocławek 2 20 10.00
34. Jakub Krawiś MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 6 20 3.33
35. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki Toruń 4 18 4.50
36. Marcel Andersohn Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 18 4.50
37. Maksymilian Gabrych Basketstal Grudziądz 4 18 4.50
38. Wiktor Dominiak LKS Szubinianka Szubin 4 17 4.25
39. Szymon Wrzesiński MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 6 17 2.83
40. Adam Laskowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 6 16 2.67
41. Norbert Kowalewski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 16 3.20
42. Adrian Sobecki Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 15 3.75
43. Mateusz Gryń Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 15 3.75
44. Dawid Betliński TKM Włocławek 2 14 7.00
45. Piotr Węgrzyn Twarde Pierniki Toruń 4 14 3.50
46. Kacper Kowalkowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 13 2.17
47. Dymitr Zandecki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 13 2.17
48. Antoni Zachorski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 12 3.00
49. Mateusz Szumiło MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 8 12 1.50
50. Filip Nowak TKM Włocławek 2 12 6.00
51. Juliusz Lewandowski TKM Włocławek 1 12 12.00
52. Stanisław Kwiatkowski TKM Włocławek 2 12 6.00
53. Marcin Witczak LKS Szubinianka Szubin 4 12 3.00
54. Aleks Grala Basketstal Grudziądz 4 12 3.00
55. Wojciech Bus UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 12 3.00
56. Daniel Blumkowski Basketstal Grudziądz 4 11 2.75
57. Borys Bernasiewicz TKM Włocławek 2 11 5.50
58. Maciej Dura Twarde Pierniki Toruń 4 11 2.75
59. Dawid Koziel MChKK Chełmno 4 10 2.50
60. Aleksander Kwella MChKK Chełmno 2 10 5.00
61. Dawid Malak MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 6 10 1.67
62. Maciej Hilscher LKS Szubinianka Szubin 4 10 2.50
63. Jan Szymański Basketstal Grudziądz 2 10 5.00
64. Jakub Brudnicki Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 10 2.50
65. Marcin Kokot Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 10 2.50
66. Oliwier Wojdyła TKM Włocławek 2 10 5.00
67. Wojciech Westfal Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 10 2.00
68. Oliwier Kucharski TKM Włocławek 2 10 5.00
69. Grzegorz Wścisłek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 9 2.25
70. Wiktor Lewandowski LKS Szubinianka Szubin 4 8 2.00
71. Filip Kowalski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 4 8 2.00
72. Agata Jagodzińska MChKK Chełmno 4 8 2.00
73. Franciszek Ruciński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 8 1.33
74. Igor Józefczyk Basketstal Grudziądz 4 8 2.00
75. Szymon Sul MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 8 4.00
76. Danił Czerniawskij Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 8 2.00
77. Przemysław Gierszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 2 7 3.50
78. Dawid Klimkiewicz Enea Astoria I Bydgoszcz 4 7 1.75
79. Dawid Gołczyński Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 7 1.75
80. Filip Adamczewski LKS Szubinianka Szubin 4 6 1.50
81. Maciej Sączek Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 6 1.00
82. Wiktor Świtajski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 6 1.00
83. Arkadiusz Grzechulski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 6 1.50
84. Bogdan Polak MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 4 6 1.50
85. Aleks Bógdał TKM Włocławek 2 6 3.00
86. Adrian Rojek TKM Włocławek 2 6 3.00
87. Marcin Tokarski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 6 3.00
88. Mateusz Podkomorzy TKM Włocławek 2 6 3.00
89. Karol Kijewski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 6 1.50
90. Michał Rzepczyk LKS Szubinianka Szubin 4 6 1.50
91. Wiktor Westfal Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 3 5 1.67
92. Łukasz Wieczorek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 5 1.25
93. Mateusz Więckowicz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 5 0.83
94. Maciej Małachowski TKM Włocławek 1 4 4.00
95. Mateusz Grochowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 4 1.00
96. Igor Piechowiak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 4 1.00
97. Szymon Morowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 4 1.00
98. Paweł Chruścicki Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 4 1.00
99. Kuba Kwiatkowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 4 1.00
100. Alan Kowalkowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 4 4 1.00
101. Przemysław Urbanowski LKS Szubinianka Szubin 2 4 2.00
102. Bartosz Warczak Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 4 1.00
103. Szymon Matuszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 2 4 2.00
104. Bartosz Tekliński MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 3 1.50
105. Mariusz Klimaszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 2 3 1.50
106. Maksymilian Włodarczyk Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 3 0.75
107. Filip Archacki MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 8 3 0.38
108. Kamil Guczkowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 2 0.33
109. Aleks Lewandowski TKM Włocławek 1 2 2.00
110. Szymon Gędziarski Basketstal Grudziądz 4 2 0.50
111. Hubert Rybicki MChKK Chełmno 2 2 1.00
112. Marcin Frajtag MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 4 2 0.50
113. Patryk Deskiewicz TKM Włocławek 1 2 2.00
114. Leon Behrendt Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 2 0.50
115. Justin Mwakatobe UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 2 0.50
116. Mikołaj Lewandowski Basketstal Grudziądz 4 2 0.50
117. Kamil Kurowski MChKK Chełmno 4 2 0.50
118. Kacper Wiśniewski MChKK Chełmno 4 2 0.50
119. Sebastian Kędzierski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 2 0.33
120. Andrzej Badura Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 2 0.50
121. Julian Adwent UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 2 0.50
122. Szymon Pawlikowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 2 0.50
123. Artur Hołub Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 2 0.50
124. Jakub Janiszewski MChKK Chełmno 4 2 0.50
125. Wiktor Antkowiak Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 2 2 1.00
126. Filip Skopowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 1 0.50
127. Aleksander Oles Basketstal Grudziądz 4 0 0.00
128. Dominik Niewiarowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 2 0 0.00
129. Hubert Gralak Basketstal Grudziądz 2 0 0.00
130. Stanisław Majcher MChKK Chełmno 4 0 0.00
131. Mateusz Cichulski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 4 0 0.00
132. Jakub Szczepański Basketstal Grudziądz 4 0 0.00
133. Jakub Adamczewski Basketstal Grudziądz 2 0 0.00
134. Maciej Cyganek MChKK Chełmno 2 0 0.00
135. Marcel Link Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 2 0 0.00
136. Krystian Sroga MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 0 0.00
137. Bartosz Cholewczyński Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 0 0.00
138. Marcel Sulkowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 0 0.00
139. Wiktor Urbański MChKK Chełmno 4 0 0.00
140. Mateusz Świtała UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 0 0.00
141. Aleksander Sumisławski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 2 0 0.00
142. Oskar Matyjasik MChKK Chełmno 3 0 0.00
143. Nikodem Janus MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 4 0 0.00
144. Adam Sudoł LKS Szubinianka Szubin 2 0 0.00
145. Igor Kowalewski LKS Szubinianka Szubin 4 0 0.00
146. Dawid Zaburko UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 0 0.00
147. Aleks Ammacher Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 2 0 0.00
148. Adam Feldheim Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 2 0 0.00
149. Kewin Błach MChKK Chełmno 2 0 0.00
150. Mikołaj Skocki MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 2 0 0.00
151. Wiktor Grzela Basketstal Grudziądz 2 0 0.00
152. Aleksander Tabor LKS Szubinianka Szubin 2 0 0.00
153. Ryszard Małecki MChKK Chełmno 4 0 0.00
154. Bartosz Rakowski MChKK Chełmno 4 0 0.00
155. Michał Bachorz Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 3 0 0.00
156. Franciszek Turzyński MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 6 0 0.00
157. Miłosz Kruk LKS Szubinianka Szubin 2 0 0.00
158. Jakub Beszczyński MChKK Chełmno 4 0 0.00
159. Mikołaj Dajewski MChKK Chełmno 2 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO