Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Krzysztof Babis TKM Włocławek 10 193 19.30
2. Alex Porzuczek Twarde Pierniki 2008 Toruń 10 188 18.80
3. Mikołaj Marek Domino Inowrocław 10 171 17.10
4. Jan Fajfer Domino Inowrocław 10 159 15.90
5. Maciej Chyliński MKS Novum I Bydgoszcz 10 129 12.90
6. Dawid Grzechowiak Twarde Pierniki 2007 Toruń 10 123 12.30
7. Dawid Klimczak TKM Włocławek 10 120 12.00
8. Kamil Szczepański Basketstal Grudziądz 9 111 12.33
9. Rafał Budysz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 103 12.88
10. Dawid Piekarski TKM Włocławek 8 101 12.63
11. Adrian Miler Basketstal Grudziądz 10 88 8.80
12. Miłosz Zdziebłowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 10 85 8.50
13. Łukasz Dobrzyński Domino Inowrocław 10 85 8.50
14. Mikołaj Biegański MKS Novum I Bydgoszcz 8 80 10.00
15. Jakub Kapsa UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 75 9.38
16. Mikołaj Miziołek TKM 2008 Włocławek 10 72 7.20
17. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki 2007 Toruń 10 71 7.10
18. Tymoteusz Adamowicz MKS Katarzynka Toruń 10 71 7.10
19. Nikodem Jędrzejewski Twarde Pierniki 2007 Toruń 10 67 6.70
20. Bartosz Żywica TKM Włocławek 9 66 7.33
21. Jakub Fiedorek Twarde Pierniki 2007 Toruń 10 65 6.50
22. Krystian Niedbalski LKS Szubinianka Szubin 8 63 7.88
23. Filip Dereszyński Enea Astoria I Bydgoszcz 10 61 6.10
24. Gustaw Przybylski TKM 2008 Włocławek 10 60 6.00
25. Jakub Błaszczęć Twarde Pierniki 2007 Toruń 10 58 5.80
26. Igor Kraziński TKM Włocławek 10 57 5.70
27. Adam Bąk MKS Katarzynka Toruń 10 56 5.60
28. Jakub Olszewski Basketstal Grudziądz 10 56 5.60
29. Kacper Napora TKM Włocławek 10 55 5.50
30. Fabian Baranowski Enea Astoria I Bydgoszcz 10 54 5.40
31. Kacper Kopiński Basketstal Grudziądz 10 53 5.30
32. Aleks Ostrowski TKM Włocławek 10 52 5.20
33. Maksymilian Sukowski MKS Novum II Bydgoszcz 8 52 6.50
34. Adrian Rojek TKM 2008 Włocławek 10 50 5.00
35. Tymoteusz Schmidt Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 49 6.13
36. Jeremiasz Kozdęba LKS Szubinianka Szubin 7 49 7.00
37. Jan Mański Twarde Pierniki Szkraby Toruń 8 46 5.75
38. Mieszko Żarnowski MKS Novum I Bydgoszcz 10 46 4.60
39. Maciej Dura Twarde Pierniki 2007 Toruń 10 44 4.40
40. Piotr Murawski Enea Astoria I Bydgoszcz 9 42 4.67
41. Oliwier Martynowski TKM Włocławek 10 42 4.20
42. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki 2007 Toruń 10 40 4.00
43. Oliwier Wyrwa MKS Novum I Bydgoszcz 8 40 5.00
44. Szymon Reczkowski Twarde Pierniki 2007 Toruń 10 38 3.80
45. Brayan Cichorski TKM 2008 Włocławek 7 38 5.43
46. Nataniel Piotrowski Enea Astoria II Bydgoszcz 8 37 4.63
47. Dominik Giętka MKS Novum I Bydgoszcz 10 37 3.70
48. Sebastian Ludka Enea Astoria II Bydgoszcz 6 36 6.00
49. Wojciech Losik MKS Novum I Bydgoszcz 8 36 4.50
50. Jakub Karpiński MKS Novum II Bydgoszcz 8 36 4.50
51. Mateusz Marek Domino Inowrocław 8 35 4.38
52. Wiktor Tomczak Enea Astoria I Bydgoszcz 7 35 5.00
53. Amadeusz Pikos Enea Astoria II Bydgoszcz 8 35 4.38
54. Martyna Krajczewska MKS Katarzynka Toruń 10 33 3.30
55. Kamil Rutnowski MKS Novum I Bydgoszcz 8 33 4.13
56. Marcel Lefek Twarde Pierniki 2007 Toruń 10 32 3.20
57. Mateusz Winiarski Twarde Pierniki 2007 Toruń 10 32 3.20
58. Kacper Kazik Domino Inowrocław 10 31 3.10
59. Daniel Blumkowski Basketstal Grudziądz 10 30 3.00
60. Jan Szymański Basketstal Grudziądz 10 30 3.00
61. Hubert Sieraczkiewicz TKM Włocławek 10 29 2.90
62. Kajetan Frankiewicz Basketstal Grudziądz 9 29 3.22
63. Mateusz Majer Twarde Pierniki 2007 Toruń 8 29 3.63
64. Mikołaj Piwkowski Enea Astoria II Bydgoszcz 6 29 4.83
65. Kamil Kowalski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 8 26 3.25
66. Michał Rzepczyk LKS Szubinianka Szubin 8 26 3.25
67. Łukasz Kowallek Twarde Pierniki 2007 Toruń 10 25 2.50
68. Mateusz Podkomorzy TKM 2008 Włocławek 10 25 2.50
69. Kacper Adamowicz Enea Astoria I Bydgoszcz 10 25 2.50
70. Krzysztof Deręgowski Enea Astoria II Bydgoszcz 7 25 3.57
71. Aleksander Światowiak MKS Novum I Bydgoszcz 8 24 3.00
72. Bartłomiej Michalski TKM Włocławek 10 24 2.40
73. Jakub Błażejewski Domino Inowrocław 10 22 2.20
74. Maximilian Lipiński Twarde Pierniki Szkraby Toruń 4 22 5.50
75. Oliwier Kucharski TKM 2008 Włocławek 10 22 2.20
76. Mariusz Biskup Enea Astoria I Bydgoszcz 10 22 2.20
77. Jakub Bilicki MKS Novum II Bydgoszcz 8 22 2.75
78. Paweł Lewandowski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 8 22 2.75
79. Oliwier Spychalski TKM 2008 Włocławek 8 21 2.63
80. Iwo Jankowski TKM Włocławek 6 20 3.33
81. Marcel Pałucki TKM Włocławek 10 20 2.00
82. Jan Cyran Twarde Pierniki Szkraby Toruń 6 20 3.33
83. Adam Siwa MKS Katarzynka Toruń 10 20 2.00
84. Aleksander Mycio MKS Katarzynka Toruń 10 20 2.00
85. Dawid Budziak Enea Astoria II Bydgoszcz 7 19 2.71
86. Szymon Plutowski Basketstal Grudziądz 10 19 1.90
87. Oliwier Wojdyła TKM 2008 Włocławek 10 18 1.80
88. Mateusz Gandyn Enea Astoria I Bydgoszcz 10 18 1.80
89. Grzegorz Wścisłek Enea Astoria III Bydgoszcz 6 18 3.00
90. Krzysztof Hudy MKS Katarzynka Toruń 10 18 1.80
91. Dorian Kubiak Domino Inowrocław 8 16 2.00
92. Jakub Olszewski Enea Astoria III Bydgoszcz 6 16 2.67
93. Piotr Królczewski Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 15 1.88
94. Szymon Klinkosz Twarde Pierniki 2008 Toruń 10 15 1.50
95. Mateusz Ressel Basketstal Grudziądz 8 15 1.88
96. Piotr Węgrzyn Twarde Pierniki 2007 Toruń 8 15 1.88
97. Kacper Bortkiewicz Enea Astoria II Bydgoszcz 6 15 2.50
98. Jakub Moryksiewicz MKS Novum I Bydgoszcz 10 14 1.40
99. Tymon Tempczyk Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki Szkraby Toruń 5 14 2.80
100. Tomasz Mierzejewski MKS Novum I Bydgoszcz 10 14 1.40
101. Jakub Grucza Twarde Pierniki Szkraby Toruń 8 13 1.63
102. Tymon Frączek Twarde Pierniki Szkraby Toruń 8 13 1.63
103. Adam Sowiński Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 13 2.17
104. Victor Wrzesiński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 12 1.50
105. Szymon Kotkiewicz Twarde Pierniki 2008 Toruń 10 12 1.20
106. Rafał Nowak TKM Włocławek 8 12 1.50
107. Daniel Świetlik MKS Novum II Bydgoszcz 8 11 1.38
108. Piotr Winnicki TKM Włocławek 5 11 2.20
109. Tymoteusz Brzezicki Twarde Pierniki 2008 Toruń 10 11 1.10
110. Kacper Białecki LKS Szubinianka Szubin 8 11 1.38
111. Dominik Makarewicz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 11 1.38
112. Kacper Zieliński Domino Inowrocław 10 11 1.10
113. Mateusz Najdowski LKS Szubinianka Szubin 6 10 1.67
114. Alex Liberacki UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 10 2.50
115. Igor Pajączkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 10 10 1.00
116. Piotr Dziubich MKS Novum I Bydgoszcz 10 10 1.00
117. Maksymilian Gabrych Basketstal Grudziądz 9 10 1.11
118. Jakub Kroć UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 10 1.67
119. Wiktor Lewandowski LKS Szubinianka Szubin 8 10 1.25
120. Maksymilian Ciemny MKS Novum II Bydgoszcz 8 9 1.13
121. Tobiasz Kolba Twarde Pierniki Szkraby Toruń 8 9 1.13
122. Miłosz Lica MKS Novum II Bydgoszcz 8 9 1.13
123. Borys Bernasiewicz TKM 2008 Włocławek 10 9 0.90
124. Dawid Kubicki Domino Inowrocław 7 9 1.29
125. Daniel Schaarschmidt TKM 2008 Włocławek 10 9 0.90
126. Mateusz Gryń Twarde Pierniki 2008 Toruń 10 8 0.80
127. Szymon Książek Domino Inowrocław 9 8 0.89
128. Szymon Bodzioch MKS Novum II Bydgoszcz 8 8 1.00
129. Aleksander Sumisławski Enea Astoria III Bydgoszcz 8 8 1.00
130. Mateusz Wrześniewski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 6 8 1.33
131. Marcin Tokarski MKS Novum II Bydgoszcz 8 8 1.00
132. Kacper Kowalkowski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 4 8 2.00
133. Wojciech Radtke MKS Katarzynka Toruń 10 8 0.80
134. Antoni Przybysz TKM 2008 Włocławek 9 8 0.89
135. Marcin Witczak LKS Szubinianka Szubin 8 7 0.88
136. Aleks Lewandowski TKM 2008 Włocławek 8 7 0.88
137. Patryk Numrych Enea Astoria I Bydgoszcz 8 7 0.88
138. Dymitr Zandecki Twarde Pierniki 2008 Toruń 10 7 0.70
139. Michał Sobociński Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 6 0.75
140. Szymon Mroziński Enea Astoria I Bydgoszcz 10 6 0.60
141. Szymon Sul MKS Novum II Bydgoszcz 8 6 0.75
142. Wiktor Dziatkowicz Enea Astoria II Bydgoszcz 6 6 1.00
143. Adrian Sobecki Enea Astoria III Bydgoszcz 8 6 0.75
144. Oliwier Strzelecki MKS Katarzynka Toruń 10 6 0.60
145. Miłosz Bejma MKS Novum I Bydgoszcz 8 6 0.75
146. Hubert Grabowski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 8 6 0.75
147. Mateusz Kurzyński Basketstal Grudziądz 7 6 0.86
148. Kuba Kwiatkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 10 6 0.60
149. Daniel Ostrowski Enea Astoria I Bydgoszcz 10 6 0.55
150. Hubert Młynarczyk Enea Astoria II Bydgoszcz 6 5 0.83
151. Karol Jasiniak Enea Astoria I Bydgoszcz 9 5 0.56
152. Oliwier Piórkowski Enea Astoria II Bydgoszcz 4 5 1.25
153. Stefan Borawski MKS Katarzynka Toruń 10 5 0.50
154. Filip Adamczewski LKS Szubinianka Szubin 6 5 0.83
155. Piotr Cedro MKS Katarzynka Toruń 6 5 0.83
156. Miłosz Kostecki Basketstal Grudziądz 6 4 0.67
157. Wiktor Pawlikowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 4 0.67
158. Mateusz Szumiło Enea Astoria III Bydgoszcz 8 4 0.50
159. Maksymilian Jabłoński MKS Katarzynka Toruń 8 4 0.50
160. Damian Jaworski Enea Astoria II Bydgoszcz 6 4 0.67
161. Oliwier Lewicki Domino Inowrocław 7 4 0.57
162. Dorian John MKS Novum I Bydgoszcz 5 4 0.80
163. Krystian Janke LKS Szubinianka Szubin 4 4 1.00
164. Ksawery Bogalecki Basketstal Grudziądz 8 3 0.38
165. Aleksander Tabor LKS Szubinianka Szubin 8 3 0.38
166. Bartosz Grażyński Enea Astoria I Bydgoszcz 8 3 0.38
167. Jan Milas Enea Astoria II Bydgoszcz 4 3 0.75
168. Nikodem Brzezicki Twarde Pierniki Szkraby Toruń 6 3 0.50
169. Marcel Andersohn Enea Astoria III Bydgoszcz 4 3 0.75
170. Tymoteusz Frygier MKS Novum II Bydgoszcz 6 3 0.50
171. Igor Rymarkiewicz Domino Inowrocław 6 2 0.33
172. Norbert Szymajda Basketstal Grudziądz 6 2 0.33
173. Filip Nowak TKM 2008 Włocławek 8 2 0.25
174. Marcin Kokot Twarde Pierniki Szkraby Toruń 8 2 0.25
175. Leonard Domek UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 2 0.25
176. Marcel Lewandowski MKS Katarzynka Toruń 6 2 0.33
177. Wojciech Gajewski Enea Astoria II Bydgoszcz 4 2 0.50
178. Mateusz Więckowicz Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 2 0.25
179. Antoni Szych Domino Inowrocław 9 2 0.22
180. Norbert Kowalewski Twarde Pierniki 2008 Toruń 10 2 0.20
181. Przemysław Gierszewski Enea Astoria III Bydgoszcz 4 2 0.50
182. Filip Kowalski MKS Novum II Bydgoszcz 8 2 0.25
183. Igor Steller Enea Astoria III Bydgoszcz 8 2 0.25
184. Adam Laskowski MKS Novum I Bydgoszcz 5 2 0.40
185. Alan Ogorzałek Enea Astoria II Bydgoszcz 6 2 0.33
186. Szymon Gołofit Enea Astoria III Bydgoszcz 8 2 0.25
187. Michał Zalewski Enea Astoria I Bydgoszcz 8 2 0.25
188. Aleksander Wróblewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 2 0.33
189. Mateusz Martek LKS Szubinianka Szubin 4 1 0.25
190. Kacper Dybowski Basketstal Grudziądz 7 1 0.14
191. Brajan Hendrych Basketstal Grudziądz 5 1 0.20
192. Karol Klucznik MKS Novum II Bydgoszcz 8 1 0.13
193. Franciszek Woch MKS Katarzynka Toruń 10 1 0.10
194. Juliusz Lewandowski TKM 2008 Włocławek 8 1 0.13
195. Szymon Reszelewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 6 1 0.17
196. Bruno Mboya Enea Astoria III Bydgoszcz 8 1 0.13
197. Antoni Zachorski Enea Astoria III Bydgoszcz 5 0 0.00
198. Andrzej Badura Enea Astoria III Bydgoszcz 4 0 0.00
199. Filip Szwesta MKS Novum II Bydgoszcz 8 0 0.00
200. Mateusz Grochowski Enea Astoria III Bydgoszcz 6 0 0.00
201. Ziemowit Walewicz TKM 2008 Włocławek 7 0 0.00
202. Wiktor Świtajski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 4 0 0.00
203. Bartosz Nowicki Enea Astoria I Bydgoszcz 6 0 0.00
204. Jakub Grabowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 0 0.00
205. Antoni Krzywdziński MKS Katarzynka Toruń 10 0 0.00
206. David Grabowski Enea Astoria I Bydgoszcz 6 0 0.00
207. Igor Kowalewski LKS Szubinianka Szubin 8 0 0.00
208. Dawid Gołczyński Enea Astoria III Bydgoszcz 5 0 0.00
209. Michał Kukowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 0 0.00
210. Jakub Żbikowski Domino Inowrocław 5 0 0.00
211. Filip Wojciechowski MKS Katarzynka Toruń 5 0 0.00
212. Leon Behrendt Twarde Pierniki Szkraby Toruń 6 0 0.00
213. Franciszek Ruciński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 0 0.00
214. Sebastiaan Jacobi Domino Inowrocław 5 0 0.00
215. Daniil Tikhonov Domino Inowrocław 5 0 0.00
216. Mateusz Paradowski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 5 0 0.00
217. Jakub Kordus UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 0 0.00
218. Dominik Szember MKS Novum II Bydgoszcz 6 0 0.00
219. Dominik Gwizdała Enea Astoria II Bydgoszcz 4 0 0.00
220. Bartosz Rachwał UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 0 0.00
221. Jakub Trysko LKS Szubinianka Szubin 8 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA