Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: MKS Novum SP 32 Bydgoszcz

23.02.2019 09:00 MChKK Chełmno - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 14:75
23.02.2019 10:30 Enea Astoria I Bydgoszcz - MChKK Chełmno 42:34
23.02.2019 12:00 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - Enea Astoria I Bydgoszcz 82:18

Turniej 2 Gospodarz: LKS Szubinianka Szubin

24.02.2019 09:30 LKS Szubinianka Szubin - Enea Astoria II Bydgoszcz 28:29
24.02.2019 11:00 Enea Astoria II Bydgoszcz - Basketstal Grudziądz 15:49
24.02.2019 12:30 Basketstal Grudziądz - LKS Szubinianka Szubin 58:34

Turniej 3 Gospodarz: TKM Włocławek

31.03.2019 09:00 TKM Włocławek - Twarde Pierniki 2008 Toruń 75:12
31.03.2019 10:30 Twarde Pierniki 2008 Toruń - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 55:9
31.03.2019 12:00 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - TKM Włocławek 5:127

Turniej 4 Gospodarz: Enea Astoria I Bydgoszcz

09.03.2019 09:30 Enea Astoria I Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 28:44
09.03.2019 11:00 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń 19:115
09.03.2019 12:30 Twarde Pierniki Toruń - Enea Astoria I Bydgoszcz 138:3

Turniej 5 Gospodarz: MKS Novum SP 63 Bydgoszcz

10.03.2019 09:00 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - Enea Astoria II Bydgoszcz 28:21
10.03.2019 10:30 Enea Astoria II Bydgoszcz - Enea Astoria III Bydgoszcz 6:84
10.03.2019 12:00 Enea Astoria III Bydgoszcz - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 78:14

Turniej 6 Gospodarz: Twarde Pierniki Toruń

17.03.2019 10:00 Twarde Pierniki Toruń - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 105:9
17.03.2019 11:30 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - MChKK Chełmno 75:14
17.03.2019 13:00 MChKK Chełmno - Twarde Pierniki Toruń 7:128

Turniej 7 Gospodarz: Basketstal Grudziądz

07.04.2019 09:00 Basketstal Grudziądz - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 52:43
07.04.2019 10:30 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2008 Toruń 39:32
07.04.2019 12:00 Twarde Pierniki 2008 Toruń - Basketstal Grudziądz 29:45

Turniej 9 Gospodarz: Enea Astoria II Bydgoszcz

23.03.2019 09:00 Enea Astoria II Bydgoszcz - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 15:27
23.03.2019 10:30 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 52:43
23.03.2019 12:00 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Enea Astoria II Bydgoszcz 43:25

Turniej 8 Gospodarz: Enea Astoria III Bydgoszcz

25.05.2019 09:30 Basketstal Grudziądz - Enea Astoria III Bydgoszcz --:--
25.05.2019 11:00 Twarde Pierniki Toruń - Basketstal Grudziądz --:--
25.05.2019 12:30 Enea Astoria III Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń --:--

Turniej 11 Gospodarz: UKS Basket Regnum Bydgoszcz

14.04.2019 10:30 LKS Szubinianka Szubin - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 50:34
14.04.2019 12:00 Twarde Pierniki 2008 Toruń - LKS Szubinianka Szubin 46:38
14.04.2019 13:30 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2008 Toruń 18:55

Turniej 10 Gospodarz: MKS Novum SP 32 Bydgoszcz

07.06.2019 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - Enea Astoria III Bydgoszcz --:--
07.06.2019 TKM Włocławek - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz --:--
07.06.2019 Enea Astoria III Bydgoszcz - TKM Włocławek --:--

Turniej 13 Gospodarz: Enea Astoria I Bydgoszcz

27.04.2019 09:00 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - Enea Astoria I Bydgoszcz 50:13
27.04.2019 10:30 LKS Szubinianka Szubin - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 56:45
27.04.2019 12:00 Enea Astoria I Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin 13:73

Turniej 12 Gospodarz: MChKK Chełmno

17.05.2019 16:30 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - MChKK Chełmno 30:63
17.05.2019 18:00 TKM Włocławek - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 162:8
17.05.2019 19:30 MChKK Chełmno - TKM Włocławek 19:116

Mecz 1

06.05.2019 17:15 Twarde Pierniki Toruń - Twarde Pierniki 2008 Toruń 81:13

Mecz 6

07.05.2019 16:30 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 73:33

Mecz 4

08.05.2019 17:30 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Enea Astoria III Bydgoszcz 16:114

Mecz 2

14.05.2019 16:30 MChKK Chełmno - Basketstal Grudziądz 40:84

Mecz 5

23.05.2019 16:30 Enea Astoria I Bydgoszcz - Enea Astoria II Bydgoszcz --:--

Mecz 3

24.05.2019 18:00 LKS Szubinianka Szubin - TKM Włocławek --:--

Turniej 14 Gospodarz: Enea Astoria III Bydgoszcz

11.05.2019 09:30 Enea Astoria III Bydgoszcz - MChKK Chełmno 113:11
11.05.2019 11:00 MChKK Chełmno - LKS Szubinianka Szubin 33:84
11.05.2019 12:30 LKS Szubinianka Szubin - Enea Astoria III Bydgoszcz 25:118

Turniej 15 Gospodarz: Twarde Pierniki Toruń

15.05.2019 16:00 Enea Astoria II Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń 7:109
15.05.2019 17:30 TKM Włocławek - Enea Astoria II Bydgoszcz 72:10
15.05.2019 19:00 Twarde Pierniki Toruń - TKM Włocławek 67:46

Turniej 17 Gospodarz: Basketstal Grudziądz

18.05.2019 10:00 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Basketstal Grudziądz --:--
18.05.2019 11:30 Basketstal Grudziądz - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 44:33
18.05.2019 13:00 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--

Turniej 16 Gospodarz: LKS Szubinianka Szubin

23.05.2019 15:00 LKS Szubinianka Szubin - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz --:--
23.05.2019 16:30 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń --:--
23.05.2019 18:00 Twarde Pierniki Toruń - LKS Szubinianka Szubin --:--

Turniej 18 Gospodarz: Enea Astoria III Bydgoszcz

06.06.2019 16:00 Enea Astoria III Bydgoszcz - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--
06.06.2019 17:15 Twarde Pierniki 2008 Toruń - Enea Astoria III Bydgoszcz --:--
06.06.2019 18:30 Enea Astoria I Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2008 Toruń --:--

Turniej 19 Gospodarz: Twarde Pierniki 2008 Toruń

25.05.2019 12:00 Twarde Pierniki 2008 Toruń - MChKK Chełmno --:--
25.05.2019 13:30 MChKK Chełmno - Enea Astoria II Bydgoszcz --:--
25.05.2019 15:00 Enea Astoria II Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2008 Toruń --:--

Turniej 20 Gospodarz: TKM Włocławek

26.05.2019 09:00 TKM Włocławek - Basketstal Grudziądz --:--
26.05.2019 10:30 Basketstal Grudziądz - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--
26.05.2019 12:00 Enea Astoria I Bydgoszcz - TKM Włocławek --:--

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO