Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: MKS Novum SP 32 Bydgoszcz

23.02.2019 09:00 MChKK Chełmno - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz --:--
23.02.2019 10:30 Enea Astoria I Bydgoszcz - MChKK Chełmno --:--
23.02.2019 12:00 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--

Turniej 3 Gospodarz: TKM Włocławek

24.02.2019 TKM Włocławek - Twarde Pierniki 2008 Toruń --:--
24.02.2019 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - TKM Włocławek --:--
24.02.2019 Twarde Pierniki 2008 Toruń - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz --:--

Turniej 2 Gospodarz: LKS Szubinianka Szubin

24.02.2019 09:30 LKS Szubinianka Szubin - Enea Astoria II Bydgoszcz --:--
24.02.2019 11:00 Enea Astoria II Bydgoszcz - Basketstal Grudziądz --:--
24.02.2019 12:30 Basketstal Grudziądz - LKS Szubinianka Szubin --:--

Turniej 4 Gospodarz: Enea Astoria I Bydgoszcz

10.03.2019 Enea Astoria I Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--
10.03.2019 Twarde Pierniki Toruń - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--
10.03.2019 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń --:--

Turniej 5 Gospodarz: MKS Novum SP 63 Bydgoszcz

10.03.2019 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - Enea Astoria II Bydgoszcz --:--
10.03.2019 Enea Astoria III Bydgoszcz - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz --:--
10.03.2019 Enea Astoria II Bydgoszcz - Enea Astoria III Bydgoszcz --:--

Turniej 6 Gospodarz: Twarde Pierniki Toruń

17.03.2019 Twarde Pierniki Toruń - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz --:--
17.03.2019 MChKK Chełmno - Twarde Pierniki Toruń --:--
17.03.2019 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - MChKK Chełmno --:--

Turniej 7 Gospodarz: Basketstal Grudziądz

17.03.2019 Basketstal Grudziądz - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz --:--
17.03.2019 Twarde Pierniki 2008 Toruń - Basketstal Grudziądz --:--
17.03.2019 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2008 Toruń --:--

Turniej 8 Gospodarz: Enea Astoria III Bydgoszcz

31.03.2019 Enea Astoria III Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń --:--
31.03.2019 Basketstal Grudziądz - Enea Astoria III Bydgoszcz --:--
31.03.2019 Twarde Pierniki Toruń - Basketstal Grudziądz --:--

Turniej 9 Gospodarz: Enea Astoria II Bydgoszcz

31.03.2019 Enea Astoria II Bydgoszcz - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz --:--
31.03.2019 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Enea Astoria II Bydgoszcz --:--
31.03.2019 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--

Turniej 10 Gospodarz: MKS Novum SP 32 Bydgoszcz

14.04.2019 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - Enea Astoria III Bydgoszcz --:--
14.04.2019 TKM Włocławek - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz --:--
14.04.2019 Enea Astoria III Bydgoszcz - TKM Włocławek --:--

Turniej 11 Gospodarz: UKS Basket Regnum Bydgoszcz

14.04.2019 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2008 Toruń --:--
14.04.2019 LKS Szubinianka Szubin - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--
14.04.2019 Twarde Pierniki 2008 Toruń - LKS Szubinianka Szubin --:--

Turniej 12 Gospodarz: MChKK Chełmno

28.04.2019 MChKK Chełmno - TKM Włocławek --:--
28.04.2019 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - MChKK Chełmno --:--
28.04.2019 TKM Włocławek - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--

Turniej 13 Gospodarz: Enea Astoria I Bydgoszcz

28.04.2019 Enea Astoria I Bydgoszcz - LKS Szubinianka Szubin --:--
28.04.2019 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--
28.04.2019 LKS Szubinianka Szubin - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz --:--

Mecz 1

05.05.2019 Twarde Pierniki Toruń - Twarde Pierniki 2008 Toruń --:--

Mecz 2

05.05.2019 MChKK Chełmno - Basketstal Grudziądz --:--

Mecz 3

05.05.2019 LKS Szubinianka Szubin - TKM Włocławek --:--

Mecz 4

05.05.2019 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Enea Astoria III Bydgoszcz --:--

Mecz 5

05.05.2019 Enea Astoria I Bydgoszcz - Enea Astoria II Bydgoszcz --:--

Mecz 6

05.05.2019 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz --:--

Turniej 14 Gospodarz: Enea Astoria III Bydgoszcz

12.05.2019 Enea Astoria III Bydgoszcz - MChKK Chełmno --:--
12.05.2019 LKS Szubinianka Szubin - Enea Astoria III Bydgoszcz --:--
12.05.2019 MChKK Chełmno - LKS Szubinianka Szubin --:--

Turniej 15 Gospodarz: Twarde Pierniki Toruń

12.05.2019 Twarde Pierniki Toruń - TKM Włocławek --:--
12.05.2019 Enea Astoria II Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń --:--
12.05.2019 TKM Włocławek - Enea Astoria II Bydgoszcz --:--

Turniej 16 Gospodarz: LKS Szubinianka Szubin

19.05.2019 LKS Szubinianka Szubin - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz --:--
19.05.2019 Twarde Pierniki Toruń - LKS Szubinianka Szubin --:--
19.05.2019 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń --:--

Turniej 17 Gospodarz: Basketstal Grudziądz

19.05.2019 Basketstal Grudziądz - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz --:--
19.05.2019 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Basketstal Grudziądz --:--
19.05.2019 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz --:--

Turniej 18 Gospodarz: Enea Astoria III Bydgoszcz

19.05.2019 Twarde Pierniki 2008 Toruń - Enea Astoria III Bydgoszcz --:--
19.05.2019 Enea Astoria I Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2008 Toruń --:--
19.05.2019 Enea Astoria III Bydgoszcz - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--

Turniej 19 Gospodarz: Twarde Pierniki 2008 Toruń

26.05.2019 Twarde Pierniki 2008 Toruń - MChKK Chełmno --:--
26.05.2019 Enea Astoria II Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2008 Toruń --:--
26.05.2019 MChKK Chełmno - Enea Astoria II Bydgoszcz --:--

Turniej 20 Gospodarz: TKM Włocławek

26.05.2019 TKM Włocławek - Basketstal Grudziądz --:--
26.05.2019 Enea Astoria I Bydgoszcz - TKM Włocławek --:--
26.05.2019 Basketstal Grudziądz - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO