Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

09.10.2022 12:30 Świecki Klub Koszykówki - Twarde Pierniki Toruń 70:90
09.10.2022 13:30 Enea Astoria Bydgoszcz - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź 89:62
09.10.2022 16:00 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Pogoń Mogilno 63:92
09.10.2022 16:00 Basket 2010 Kruszwica - UKS Siódemka Kutno 83:82

2 kolejka

16.10.2022 14:30 UKS Siódemka Kutno - Enea Astoria Bydgoszcz 63:109
16.10.2022 17:00 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - Pogoń Mogilno 74:108
16.10.2022 19:15 Twarde Pierniki Toruń - Basket 2010 Kruszwica 53:61
28.11.2022 20:00 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Świecki Klub Koszykówki 72:93

3 kolejka

23.10.2022 10:00 Basket 2010 Kruszwica - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej 103:36
23.10.2022 14:00 Twarde Pierniki Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 77:74
23.10.2022 17:00 Świecki Klub Koszykówki - Pogoń Mogilno 74:95
23.10.2022 17:30 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - UKS Siódemka Kutno 75:96

4 kolejka

30.10.2022 17:00 Twarde Pierniki Toruń - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź 85:56
06.11.2022 17:00 Świecki Klub Koszykówki - Basket 2010 Kruszwica 94:71
06.11.2022 18:00 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Enea Astoria Bydgoszcz 32:109
13.11.2022 16:00 Pogoń Mogilno - UKS Siódemka Kutno 109:53

5 kolejka

20.11.2022 14:00 UKS Siódemka Kutno - Twarde Pierniki Toruń 53:65
20.11.2022 15:00 Enea Astoria Bydgoszcz - Świecki Klub Koszykówki 91:71
20.11.2022 16:00 Basket 2010 Kruszwica - Pogoń Mogilno 78:103
20.11.2022 17:00 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej 86:55

6 kolejka

27.11.2022 14:00 Świecki Klub Koszykówki - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź 100:78
27.11.2022 16:00 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - UKS Siódemka Kutno 60:78
27.11.2022 17:30 Pogoń Mogilno - Twarde Pierniki Toruń 78:62
27.11.2022 18:00 Basket 2010 Kruszwica - Enea Astoria Bydgoszcz 72:81

7 kolejka

22.11.2022 18:30 Twarde Pierniki Toruń - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej 78:38
04.12.2022 13:30 Enea Astoria Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 76:57
04.12.2022 15:00 UKS Siódemka Kutno - Świecki Klub Koszykówki 87:100
04.12.2022 17:00 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - Basket 2010 Kruszwica 82:84

8 kolejka

11.12.2022 14:00 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - Enea Astoria Bydgoszcz 55:82
11.12.2022 16:30 UKS Siódemka Kutno - Basket 2010 Kruszwica 90:98
11.12.2022 19:00 Twarde Pierniki Toruń - Świecki Klub Koszykówki 97:73
12.02.2023 16:00 Pogoń Mogilno - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--

9 kolejka

18.12.2022 13:30 Basket 2010 Kruszwica - Twarde Pierniki Toruń 93:67
18.12.2022 13:30 Enea Astoria Bydgoszcz - UKS Siódemka Kutno 92:62
18.12.2022 15:00 Świecki Klub Koszykówki - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej 100:57
12.02.2023 18:30 Pogoń Mogilno - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź --:--

10 kolejka

22.01.2023 16:00 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Basket 2010 Kruszwica 63:96
29.01.2023 13:00 Enea Astoria Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń 93:56
29.01.2023 16:30 Pogoń Mogilno - Świecki Klub Koszykówki 92:80
05.02.2023 12:00 UKS Siódemka Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź --:--

11 kolejka

19.02.2023 Enea Astoria Bydgoszcz - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
19.02.2023 Basket 2010 Kruszwica - Świecki Klub Koszykówki --:--
19.02.2023 13:30 UKS Siódemka Kutno - Pogoń Mogilno --:--
19.02.2023 17:00 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - Twarde Pierniki Toruń --:--

12 kolejka

27.01.2023 19:45 Pogoń Mogilno - Basket 2010 Kruszwica 101:90
26.02.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź --:--
26.02.2023 Twarde Pierniki Toruń - UKS Siódemka Kutno --:--
26.02.2023 13:00 Świecki Klub Koszykówki - Enea Astoria Bydgoszcz --:--

13 kolejka

12.03.2023 Twarde Pierniki Toruń - Pogoń Mogilno --:--
12.03.2023 UKS Siódemka Kutno - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
12.03.2023 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - Świecki Klub Koszykówki --:--
12.03.2023 Enea Astoria Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica --:--

14 kolejka

19.03.2023 Pogoń Mogilno - Enea Astoria Bydgoszcz --:--
19.03.2023 Basket 2010 Kruszwica - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź --:--
19.03.2023 Świecki Klub Koszykówki - UKS Siódemka Kutno --:--
19.03.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Twarde Pierniki Toruń --:--

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO