Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mikołaj Lewandowicz Pogoń Mogilno 13 348 26.77
2. Mariusz Wójcik MKS ÓSEMKA Skierniewice 9 252 28.00
3. Hubert Lewandowski MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 16 236 14.75
4. Mateusz Krawiec TKM Włocławek 11 227 20.64
5. Arkadiusz Stachera KS Kutno 11 222 20.18
6. Kacper Freund Świecki Klub Koszykówki 13 213 16.38
7. Sebastian Ferenc MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 13 204 15.69
8. Marcel Karpiak Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 14 199 14.21
9. Kacper Majchrowicz TKM Włocławek 15 198 13.20
10. Mateusz Lisewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 11 197 17.91
11. Przemysław Grabowski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 14 188 13.43
12. Robert Kowalski MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 16 186 11.63
13. Mateusz Ćwirko-Godycki KS Kutno, MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 16 181 11.31
14. Artur Lewandowski MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 174 12.43
15. Wiktor Wilk Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 13 170 13.08
16. Sebastian Szymański Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 15 168 11.20
17. Michał Popławski KS Kutno 12 161 13.42
18. Sebastian Małek MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 159 13.25
19. Bartosz Stępień ŁKS Szkoła Gortata Łódź 12 155 12.92
20. Mateusz Tojek Pogoń Mogilno 15 155 10.33
21. Jakub Kornatka TKM Włocławek 12 150 12.50
22. Bartłomiej Frątczak MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 13 146 11.23
23. Przemysław Dolny Świecki Klub Koszykówki 10 146 14.60
24. Patryk Zawadzki Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 13 140 10.77
25. Andrzej Kostuch Pogoń Mogilno 10 138 13.80
26. Łukasz Mirolewicz TKM Włocławek 9 134 14.89
27. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek 15 127 8.47
28. Karol Marciniak Świecki Klub Koszykówki 13 123 9.46
29. Bartosz Dylik MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 14 121 8.64
30. Mateusz Okruszek Integra PKK 99 Pabianice 15 118 7.87
31. Damian Kuźniar ŁKS Szkoła Gortata Łódź 13 117 9.00
32. Łukasz Mąkolski MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 114 9.50
33. Kacper Moczkowski Integra PKK 99 Pabianice 12 113 9.42
34. Patryk Kołodziejczak KS Kutno 13 111 8.54
35. Wojciech Wierzchowski Integra PKK 99 Pabianice 8 110 13.75
36. Filip Piechota MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 109 7.79
37. Maciej Kochaniak MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 14 108 7.71
38. Krystian Małoń MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 15 105 7.00
39. Maciej Strzelczyk Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 15 104 6.93
40. Kacper Kramarz MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 11 104 9.45
41. Michał Kowalewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 11 103 9.36
42. Maksymilian Gajek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 11 102 9.27
43. Jakub Kowalewski KS Kutno 9 99 11.00
44. Jacek Kędzia MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 12 96 8.00
45. Cyprian Karecki ŁKS Szkoła Gortata Łódź 14 95 6.79
46. Filip Sauter Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 14 94 6.71
47. Krystian Ślebocki KS Kutno 12 93 7.75
48. Dominik Jędrzejewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 16 92 5.75
49. Nikodem Biliński TKM Włocławek 11 88 8.00
50. Aleksander Fabiszewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 13 85 6.54
51. Mateusz Redmann Pogoń Mogilno 13 83 6.38
52. Maciej Nalewaj Pogoń Mogilno 8 79 9.88
53. Dominik Nowakowski Pogoń Mogilno 14 79 5.64
54. Nikodem Tartanus MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 76 6.33
55. Adrian El-Ward MKS ÓSEMKA Skierniewice 7 76 10.86
56. Daniel Klein Świecki Klub Koszykówki 8 75 9.38
57. Kamil Dogadalski KS Kutno 13 70 5.38
58. Mateusz Skoneczka Integra PKK 99 Pabianice 12 68 5.67
59. Dmytro Vovchuk Pogoń Mogilno 12 67 5.58
60. Jan Sobolewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 15 65 4.33
61. Bartosz Jończyk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 13 61 4.69
62. Bartosz Mazur Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 10 60 6.00
63. Paweł Bieliński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 13 59 4.54
64. Igor Bladoszewski TKM Włocławek 8 58 7.25
65. Maksymilian Jęch Integra PKK 99 Pabianice 8 58 7.25
66. Bartłomiej Kurbiel Integra PKK 99 Pabianice 9 57 6.33
67. Maciej Kidawa Integra PKK 99 Pabianice 9 57 6.33
68. Jakub Marczak KS Kutno 14 56 4.00
69. Adam Stegliński MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 14 55 3.93
70. Szymon Rękoś ŁKS Szkoła Gortata Łódź 12 54 4.50
71. Piotr Materek Świecki Klub Koszykówki 8 52 6.50
72. Jan Wdzięczny TKM Włocławek 9 50 5.56
73. Karol Drzewiecki Świecki Klub Koszykówki 12 49 4.08
74. Michał Kitkiewicz Świecki Klub Koszykówki 9 48 5.33
75. Mikołaj Osiecki KS Kutno 14 47 3.36
76. Aleksander Moszyński Integra PKK 99 Pabianice 9 42 4.67
77. Aleksander Pawłowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 9 41 4.56
78. Kacper Rogalski TKM Włocławek 8 40 5.00
79. Patryk Gerke Świecki Klub Koszykówki 11 40 3.64
80. Paweł Jaskuła MKS ÓSEMKA Skierniewice 9 38 4.22
81. Michał Wójcik TKM Włocławek 12 37 3.08
82. Piotr Jany Pogoń Mogilno 13 35 2.69
83. Jakub Wojtczak KS Kutno 8 33 4.13
84. Dawid Kuligowski Integra PKK 99 Pabianice 9 28 3.11
85. Bartosz Górnicki ŁKS Szkoła Gortata Łódź 10 23 2.30
86. Kacper Rudnicki Pogoń Mogilno 11 21 1.91
87. Igor Krulik Integra PKK 99 Pabianice 12 19 1.58
88. Piotr Cybulski KS Kutno 8 17 2.13
89. Marcel Mirowski MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 9 16 1.78
90. Mateusz Grabowski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 8 14 1.75
91. Michał Sierocki KS Kutno 10 11 1.10
92. Jakub Zieliński KS Kutno 8 7 0.88
93. Patryk Trębacz MKS ÓSEMKA Skierniewice 7 2 0.29

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO