Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2005/2006
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty z gry
Oddane rzuty z gry śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
1.
Iwona Kaszuwara
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
19
100
5.26
284
14.95
35.2
2.
Anna DeForge
Wisła CanPack Kraków
30
180
6.00
434
14.47
41.5
3.
Agnieszka Bibrzycka
Arka Gdynia
32
196
6.13
461
14.41
42.5
4.
Justyna Żurowska-Cegielska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
25
150
6.00
335
13.40
44.8
5.
Aleksandra Sobańska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
24
117
4.88
300
12.50
39
6.
Kara Brown-Braxton
Wisła CanPack Kraków
20
118
5.90
247
12.35
47.8
7.
Jelena Škerović
Wisła CanPack Kraków
31
149
4.81
373
12.03
39.9
8.
Monika Ciecierska
Enea AZS Poznań
26
125
4.81
304
11.69
41.1
9.
Elżbieta Trześniewska
KGHM BC Polkowice
28
158
5.64
313
11.18
50.5
10.
Edyta Koryzna
KGHM BC Polkowice
26
123
4.73
282
10.85
43.6
11.
Natalia Marchanka
Azoty Meblotap Chełm
24
92
3.83
257
10.71
35.8
12.
Jacintho Micaela Martins
MTK Pabianice
16
79
4.94
171
10.69
46.2
13.
Birute Dominauskaite
ŁKS Siemens AGD Łódź
20
89
4.45
206
10.30
43.2
14.
Agnieszka Majewska
MTK Pabianice
31
144
4.65
319
10.29
45.1
15.
Izabela Bogdan
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
20
92
4.60
205
10.25
44.9
16.
Anna Szyćko
Azoty Meblotap Chełm
25
117
4.68
248
9.92
47.2
17.
Olena Proshchenko
KS Odra Brzeg
24
88
3.67
236
9.83
37.3
18.
Rankica Sarenac
Arka Gdynia
29
153
5.28
276
9.52
55.4
19.
Agata Nowacka
KGHM BC Polkowice
28
106
3.79
263
9.39
40.3
20.
Martyna Koc
KS Odra Brzeg
25
104
4.16
231
9.24
45
21.
Anna Tondel
KGHM BC Polkowice
26
98
3.77
231
8.88
42.4
22.
Katarina Hrickova
ŁKS Siemens AGD Łódź
20
79
3.95
173
8.65
45.7
23.
Emilia Lamparska
MTK Pabianice
31
104
3.35
262
8.45
39.7
24.
Gordana Kovacevic
Arka Gdynia
27
91
3.37
225
8.33
40.4
25.
Natalia Żandarska
Enea AZS Poznań
27
103
3.81
222
8.22
46.4
26.
Ilona Jasnowska
KGHM BC Polkowice
29
99
3.41
237
8.17
41.8
27.
Elena Czernij
ŁKS Siemens AGD Łódź
19
62
3.26
155
8.16
40
28.
Małgorzata Babicka
KS Odra Brzeg
25
87
3.48
202
8.08
43.1
29.
Joanna Walich
Enea AZS Poznań
27
109
4.04
215
7.96
50.7
30.
Leona Jankowska
MTK Pabianice
31
117
3.77
243
7.84
48.1
31.
Joanna Czarnecka
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
25
81
3.24
194
7.76
41.8
32.
Katarzyna Kenig
ŁKS Siemens AGD Łódź
,
Wisła CanPack Kraków
20
71
3.55
155
7.75
45.8
33.
Ewelina Kobryn
Arka Gdynia
32
155
4.84
244
7.63
63.5
34.
Temeka Johnson
Arka Gdynia
20
64
3.20
151
7.55
42.4
35.
Natalia Waligórska
Enea AZS Poznań
26
79
3.04
196
7.54
40.3
36.
Da Costa Karla Cristina Martins
MTK Pabianice
28
78
2.79
211
7.54
37
37.
Magdalena Włodarska
ŁKS Siemens AGD Łódź
20
64
3.20
147
7.35
43.5
38.
Monika Sibora
Enea AZS Poznań
26
73
2.81
190
7.31
38.4
39.
Maryna Sazonenko
Azoty Meblotap Chełm
25
70
2.80
181
7.24
38.7
40.
Natalia Korczyc
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
20
49
2.45
144
7.20
34
41.
Agnieszka Makowska
KS Odra Brzeg
25
66
2.64
173
6.92
38.2
42.
Chelsea Newton
Arka Gdynia
20
51
2.55
138
6.90
37
43.
Joanna Chełczyńska
KS Odra Brzeg
25
71
2.84
172
6.88
41.3
44.
Aleksandra Chomać
Arka Gdynia
,
Azoty Meblotap Chełm
15
48
3.20
100
6.67
48
45.
Karolina Żurkowska
Azoty Meblotap Chełm
20
43
2.15
132
6.60
32.6
46.
Magdalena Gawrońska
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
15
37
2.47
99
6.60
37.4
47.
Dorota Sobczyk
Azoty Meblotap Chełm
25
69
2.76
164
6.56
42.1
48.
Magdalena Losi
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
17
39
2.29
110
6.47
35.5
49.
Milena Owczarek
ŁKS Siemens AGD Łódź
20
43
2.15
129
6.45
33.3
50.
Maryna Kress
Wisła CanPack Kraków
32
92
2.88
199
6.22
46.2
51.
Gabriela Toma
MTK Pabianice
31
78
2.52
188
6.06
41.5
52.
Joanna Górzyńska-Szymczak
Azoty Meblotap Chełm
24
49
2.04
145
6.04
33.8
53.
Marta Żyłczyńska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
22
59
2.68
130
5.91
45.4
54.
Olga Urbanowicz
KGHM BC Polkowice
26
56
2.15
147
5.65
38.1
55.
Beata Krupska-Tyszkiewicz
MTK Pabianice
30
76
2.53
167
5.57
45.5
56.
Iva Perovanovic
Wisła CanPack Kraków
28
87
3.11
144
5.14
60.4
57.
Natalija Trofimowa
Wisła CanPack Kraków
31
77
2.48
156
5.03
49.4
58.
Magdalena Rzeźnik
KS Odra Brzeg
24
49
2.04
120
5.00
40.8
59.
Reda Aleliunaite-Jankowska
Enea AZS Poznań
25
40
1.60
125
5.00
32
60.
Elena Chebotova
KS Odra Brzeg
15
23
1.53
73
4.87
31.5
61.
Dorota Gburczyk - Sikora
Wisła CanPack Kraków
24
48
2.00
113
4.71
42.5
62.
Barbara Kaszewska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
25
43
1.72
116
4.64
37.1
63.
Monika Krawiec
Wisła CanPack Kraków
21
37
1.76
96
4.57
38.5
64.
Paulina Pawlak
Arka Gdynia
31
46
1.48
138
4.45
33.3
65.
Agnieszka Jaroszewicz
KGHM BC Polkowice
28
45
1.61
122
4.36
36.9
66.
Anna Pamuła
Enea AZS Poznań
26
39
1.50
110
4.23
35.5
67.
Barbora Gatialova
Enea AZS Poznań
,
Arka Gdynia
24
38
1.58
98
4.08
38.8
68.
Agnieszka Pazur
KGHM BC Polkowice
27
32
1.19
106
3.93
30.2
69.
Monika Białogór
ŁKS Siemens AGD Łódź
18
33
1.83
66
3.67
50
70.
Katarzyna Dźwigalska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
25
23
0.92
90
3.60
25.6
71.
Magdalena Leciejewska
Arka Gdynia
30
53
1.77
106
3.53
50
72.
Marzena Głaszcz
ŁKS Siemens AGD Łódź
16
22
1.38
55
3.44
40
73.
Sylwia Wlaźlak
MTK Pabianice
31
32
1.03
98
3.16
32.7
74.
Weronika Gajda
Enea AZS Poznań
20
23
1.15
63
3.15
36.5
75.
Dorota Wójcik
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
20
27
1.35
62
3.10
43.5
76.
Dorota Arodź
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
18
15
0.83
54
3.00
27.8
77.
Khrystina Halouchyts
Azoty Meblotap Chełm
23
21
0.91
64
2.78
32.8
78.
Małgorzata Morka
KS Odra Brzeg
23
25
1.09
62
2.70
40.3
79.
Magdalena Radwan
Wisła CanPack Kraków
27
24
0.89
65
2.41
36.9
80.
Monika Krawczyszyn-Samiec
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
19
17
0.89
43
2.26
39.5
81.
Irina Ryukhina
Arka Gdynia
16
10
0.63
34
2.13
29.4
82.
Joanna Zalesiak
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
17
21
1.24
36
2.12
58.3
83.
Joanna Szczuraszek
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
11
4
0.36
15
1.36
26.7
84.
Weronika Toporowska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
18
7
0.39
19
1.06
36.8
85.
Małgorzata Chomicka
Azoty Meblotap Chełm
17
5
0.29
14
0.82
35.7
86.
Katarzyna Smajda
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
12
0
0.00
3
0.25
0
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość