Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2016/2017
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U16M
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty z gry
Celne rzuty z gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Etap 1
Etap 2
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
1.
Kacper Kramarz
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
13
0.00
0.00
0
2.
Bartosz Nowacki
UMKS PIOTRCOVIA
16
0.00
0.00
0
3.
Michał Jóźwiak
ŁKS Szkoła Gortata I
12
0.00
0.00
0
4.
Artur Lewandowski
KKS PRO-BASKET Kutno
16
0.00
0.00
0
5.
Miłosz Urbański
KKS PRO-BASKET Kutno
14
0.00
0.00
0
6.
Piotr Keller
ŁKS Szkoła Gortata I
12
0.00
0.00
0
7.
Krystian Szyjak
UMKS PIOTRCOVIA
8
0.00
0.00
0
8.
Maciej Pluta
KKS Pro-Basket TBS Kutno
15
0.00
0.00
0
9.
Filip Trześniewski
ŁKS Szkoła Gortata I
13
0.00
0.00
0
10.
Jakub Bartecki
ŁKS Szkoła Gortata I
15
0.00
0.00
0
11.
Tomasz Zając
ŁKS Szkoła Gortata I
16
0.00
0.00
0
12.
Szymon Gralewski
ŁKS Szkoła Gortata I
16
0.00
0.00
0
13.
Mateusz Kowalewski
KKS Pro-Basket TBS Kutno
16
0.00
0.00
0
14.
Adam Polak
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
12
0.00
0.00
0
15.
Mateusz Chmielewski
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
16
0.00
0.00
0
16.
Łukasz Lipiński
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
16
0.00
0.00
0
17.
Kacper Maj
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
14
0.00
0.00
0
18.
Wiktor Chorąziak
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
12
0.00
0.00
0
19.
Konstanty Hasiak
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
14
0.00
0.00
0
20.
Jakub Ciesielczyk
UMKS PIOTRCOVIA
16
0.00
0.00
0
21.
Hubert Glejzer
UMKS PIOTRCOVIA
16
0.00
0.00
0
22.
Jakub Karwulewicz
UMKS PIOTRCOVIA
14
0.00
0.00
0
23.
Jakub Ozga
UMKS PIOTRCOVIA
11
0.00
0.00
0
24.
Szymon Gajek
UMKS PIOTRCOVIA
14
0.00
0.00
0
25.
Kamil Bielecki
KKS PRO-BASKET Kutno
16
0.00
0.00
0
26.
Grzegorz Jaworski
KKS PRO-BASKET Kutno
16
0.00
0.00
0
27.
Michał Kaliński
KKS PRO-BASKET Kutno
12
0.00
0.00
0
28.
Mateusz Bałut
AZS PWSZ I Skierniewice
16
0.00
0.00
0
29.
Michał Gędek
AZS PWSZ I Skierniewice
13
0.00
0.00
0
30.
Sebastian Łazęcki
AZS PWSZ II Skierniewice
13
0.00
0.00
0
31.
Jakub Niedźwiadek
AZS PWSZ I Skierniewice
15
0.00
0.00
0
32.
Mikołaj Piotrowski
AZS PWSZ I Skierniewice
8
0.00
0.00
0
33.
Oliwier Suski
AZS PWSZ I Skierniewice
13
0.00
0.00
0
34.
Jakub Wasilewski
AZS PWSZ I Skierniewice
14
0.00
0.00
0
35.
Sebastian Zaręba
AZS PWSZ I Skierniewice
14
0.00
0.00
0
36.
Jakub Adamczewski
GTK Głowno
9
0.00
0.00
0
37.
Bartosz Białczak
GTK Głowno
13
0.00
0.00
0
38.
Klaudiusz Gajda
GTK Głowno
14
0.00
0.00
0
39.
Oskar Kacperski
GTK Głowno
16
0.00
0.00
0
40.
Bartosz Kotecki
GTK Głowno
16
0.00
0.00
0
41.
Oliwier Oliński
GTK Głowno
15
0.00
0.00
0
42.
Filip Rożniata
GTK Głowno
15
0.00
0.00
0
43.
Mateusz Gładki
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
16
0.00
0.00
0
44.
Julian Potocki
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
11
0.00
0.00
0
45.
Szymon Ziemecki
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
8
0.00
0.00
0
46.
Kacper Dudek
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
16
0.00
0.00
0
47.
Arkadiusz Bazak
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
16
0.00
0.00
0
48.
Andrzej Górniak
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
15
0.00
0.00
0
49.
Franciszek Borkowski
SKS START
9
0.00
0.00
0
50.
Wojciech Brancewicz
SKS START
11
0.00
0.00
0
51.
Bartłomiej Jach
ŁKS Szkoła Gortata I
13
0.00
0.00
0
52.
Piotr Jaczewski
SKS START
14
0.00
0.00
0
53.
Emilian Jaros
SKS START
8
0.00
0.00
0
54.
Jakub Kołodziuk
ŁKS Szkoła Gortata I
13
0.00
0.00
0
55.
Michał Mycko
ŁKS Szkoła Gortata I
16
0.00
0.00
0
56.
Dominik Witkowski
SKS START
13
0.00
0.00
0
57.
Jakub Duda
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
12
0.00
0.00
0
58.
Jan Duda
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
16
0.00
0.00
0
59.
Dominik Loin
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
16
0.00
0.00
0
60.
Filip Rafałek
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
15
0.00
0.00
0
61.
Daniel Mąkolski
AZS PWSZ I Skierniewice
15
0.00
0.00
0
62.
Alan Papis-Brzęczek
SKS START
16
0.00
0.00
0
63.
Gabriel Kożuchowski
KKS Pro-Basket TBS Kutno
13
0.00
0.00
0
64.
Kacper Liwiński
KKS Pro-Basket TBS Kutno
12
0.00
0.00
0
65.
Maksymilian Majda
KKS Pro-Basket TBS Kutno
16
0.00
0.00
0
66.
Daniel Matuszewski
KKS Pro-Basket TBS Kutno
16
0.00
0.00
0
67.
Szymon Pajor
KKS Pro-Basket TBS Kutno
16
0.00
0.00
0
68.
Bartosz Sobczyk
KKS Pro-Basket TBS Kutno
15
0.00
0.00
0
69.
Patryk Wojtczak
KKS Pro-Basket TBS Kutno
16
0.00
0.00
0
70.
Maksym Branicki
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
14
0.00
0.00
0
71.
Bartosz Dylik
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
16
0.00
0.00
0
72.
Stanisław Górniak
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
15
0.00
0.00
0
73.
Kornel Jonio
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
11
0.00
0.00
0
74.
Mateusz Kobuszewski
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
15
0.00
0.00
0
75.
Michał Kuliński
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
14
0.00
0.00
0
76.
Dominik Bartoniewicz
AZS PWSZ I Skierniewice
15
0.00
0.00
0
77.
Dawid Bednarek
AZS PWSZ II Skierniewice
11
0.00
0.00
0
78.
Michał Bibik
AZS PWSZ II Skierniewice
13
0.00
0.00
0
79.
Jakub Owczarek
AZS PWSZ I Skierniewice
13
0.00
0.00
0
80.
Kamil Patan
AZS PWSZ II Skierniewice
8
0.00
0.00
0
81.
Dawid Przyżycki
AZS PWSZ II Skierniewice
8
0.00
0.00
0
82.
Jakub Rutkowski
AZS PWSZ II Skierniewice
11
0.00
0.00
0
83.
Mateusz Rutkowski
AZS PWSZ II Skierniewice
11
0.00
0.00
0
84.
Antoni Sadowniczyk
AZS PWSZ II Skierniewice
11
0.00
0.00
0
85.
Tymoteusz Wiza
AZS PWSZ II Skierniewice
11
0.00
0.00
0
86.
Kacper Zakrzewski
AZS PWSZ I Skierniewice
14
0.00
0.00
0
87.
Jakub Krupski
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
12
0.00
0.00
0
88.
Karol Bober
AZS PWSZ II Skierniewice
14
0.00
0.00
0
89.
Krzysztof Kalisiak
AZS PWSZ I Skierniewice
15
0.00
0.00
0
90.
Kacper Piaskowski
AZS PWSZ II Skierniewice
12
0.00
0.00
0
91.
Piotr Pawłowski
AZS PWSZ II Skierniewice
9
0.00
0.00
0
92.
Jakub Lewandowski
UMKS PIOTRCOVIA
16
0.00
0.00
0
93.
Michał Motyl
UMKS PIOTRCOVIA
12
0.00
0.00
0
94.
Bartosz Skowronek
UMKS PIOTRCOVIA
16
0.00
0.00
0
95.
Patryk Czarnecki
KKS Pro-Basket TBS Kutno
16
0.00
0.00
0
96.
Kacper Grontkowski
KKS PRO-BASKET Kutno
15
0.00
0.00
0
97.
Jakub Malicki
KKS PRO-BASKET Kutno
16
0.00
0.00
0
98.
Adrian Kotlarski
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
8
0.00
0.00
0
99.
Hubert Liberski
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
16
0.00
0.00
0
100.
Kacper Masztanowicz
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
12
0.00
0.00
0
101.
Kamil Sypulski
AZS PWSZ II Skierniewice
13
0.00
0.00
0
102.
Michał Kaczorowski
ŁKS Szkoła Gortata I
13
0.00
0.00
0
103.
Szymon Głowacki
GTK Głowno
15
0.00
0.00
0
104.
Filip Szremski
GTK Głowno
14
0.00
0.00
0
105.
Emil Wardziak
ŁKS Szkoła Gortata I
8
0.00
0.00
0
106.
Bartłomiej Dróżdż
UMKS PIOTRCOVIA
15
0.00
0.00
0
107.
Krzysztof Deka
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
15
0.00
0.00
0
108.
Adrian Klepacz
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
10
0.00
0.00
0
109.
Maciej Feliga
SKS START
13
0.00
0.00
0
110.
Michał Zalewski
SKS START
16
0.00
0.00
0
111.
Mikołaj Dałek
GTK Głowno
15
0.00
0.00
0
112.
Miłosz Małecki
GTK Głowno
16
0.00
0.00
0
113.
Tomasz Kwieciński
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
15
0.00
0.00
0
114.
Mikołaj Gajek
ŁKS Szkoła Gortata I
12
0.00
0.00
0
115.
Jakub Katarzyński
KKS PRO-BASKET Kutno
15
0.00
0.00
0
116.
Wojciech Kucharek
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
15
0.00
0.00
0
117.
Marcel Badek
AZS PWSZ II Skierniewice
13
0.00
0.00
0
118.
Karol Wróbel
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
15
0.00
0.00
0
119.
Mariusz Kozyra
SKS START
13
0.00
0.00
0
120.
Jakub Ziętkowski
SKS START
10
0.00
0.00
0
121.
Klaudiusz Jagiełło
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
16
0.00
0.00
0
122.
Maciej Strzelczyk
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
16
0.00
0.00
0
123.
Kacper Bartczak
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
9
0.00
0.00
0
124.
Łukasz Stachowski
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
11
0.00
0.00
0
125.
Dawid Michalski
ŁKS Szkoła Gortata I
10
0.00
0.00
0
126.
Jakub Łoniewski
SKS START
9
0.00
0.00
0
127.
Bartosz Moszczyński
KKS PRO-BASKET Kutno
16
0.00
0.00
0
128.
Kacper Pięta
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
11
0.00
0.00
0
129.
Robert Dobraczyński
KKS PRO-BASKET Kutno
13
0.00
0.00
0
130.
Remigiusz Pająk
ŁKS Szkoła Gortata I
8
0.00
0.00
0
131.
Piotr Wykrętowicz
KKS Pro-Basket TBS Kutno
14
0.00
0.00
0
132.
Daniel Nawrocki
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
9
0.00
0.00
0
133.
Maciej Szczepanik
AZS PWSZ II Skierniewice
9
0.00
0.00
0
134.
Szymon Gładki
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
16
0.00
0.00
0
135.
Jakub Klimczak
SKS START
8
0.00
0.00
0
136.
Gracjan Sikora
KKS Pro-Basket TBS Kutno
10
0.00
0.00
0
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość