Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2016/2017
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U16M
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Etap 1
Etap 2
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Bartosz Skowronek
UMKS PIOTRCOVIA
16
349
21.81
349
21.81
100
2.
Jakub Niedźwiadek
AZS PWSZ I Skierniewice
15
331
22.07
331
22.07
100
3.
Szymon Gładki
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
16
323
20.19
323
20.19
100
4.
Artur Lewandowski
KKS PRO-BASKET Kutno
16
301
18.81
301
18.81
100
5.
Michał Zalewski
SKS START
16
245
15.31
245
15.31
100
6.
Alan Papis-Brzęczek
SKS START
16
239
14.94
239
14.94
100
7.
Maciej Pluta
KKS Pro-Basket TBS Kutno
15
235
15.67
235
15.67
100
8.
Bartosz Nowacki
UMKS PIOTRCOVIA
16
231
14.44
231
14.44
100
9.
Filip Rafałek
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
15
227
15.13
227
15.13
100
10.
Dominik Loin
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
16
219
13.69
219
13.69
100
11.
Kacper Grontkowski
KKS PRO-BASKET Kutno
15
215
14.33
215
14.33
100
12.
Bartłomiej Dróżdż
UMKS PIOTRCOVIA
15
211
14.07
211
14.07
100
13.
Mateusz Chmielewski
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
16
209
13.06
209
13.06
100
14.
Michał Mycko
ŁKS Szkoła Gortata I
16
209
13.06
209
13.06
100
15.
Oskar Kacperski
GTK Głowno
16
207
12.94
207
12.94
100
16.
Daniel Matuszewski
KKS Pro-Basket TBS Kutno
16
193
12.06
193
12.06
100
17.
Szymon Głowacki
GTK Głowno
15
186
12.40
186
12.40
100
18.
Piotr Keller
ŁKS Szkoła Gortata I
12
185
15.42
185
15.42
100
19.
Szymon Gajek
UMKS PIOTRCOVIA
14
185
13.21
185
13.21
100
20.
Krzysztof Deka
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
15
185
12.33
185
12.33
100
21.
Bartosz Dylik
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
16
167
10.44
167
10.44
100
22.
Hubert Glejzer
UMKS PIOTRCOVIA
16
165
10.31
165
10.31
100
23.
Kacper Kramarz
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
13
155
11.92
155
11.92
100
24.
Tomasz Zając
ŁKS Szkoła Gortata I
16
155
9.69
155
9.69
100
25.
Szymon Gralewski
ŁKS Szkoła Gortata I
16
151
9.44
151
9.44
100
26.
Michał Kuliński
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
14
146
10.43
146
10.43
100
27.
Arkadiusz Bazak
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
16
145
9.06
145
9.06
100
28.
Andrzej Górniak
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
15
139
9.27
139
9.27
100
29.
Sebastian Zaręba
AZS PWSZ I Skierniewice
14
138
9.86
138
9.86
100
30.
Kacper Dudek
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
16
137
8.56
137
8.56
100
31.
Kamil Bielecki
KKS PRO-BASKET Kutno
16
135
8.44
135
8.44
100
32.
Klaudiusz Jagiełło
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
16
134
8.38
134
8.38
100
33.
Maksymilian Majda
KKS Pro-Basket TBS Kutno
16
132
8.25
132
8.25
100
34.
Sebastian Łazęcki
AZS PWSZ II Skierniewice
13
131
10.08
131
10.08
100
35.
Jakub Malicki
KKS PRO-BASKET Kutno
16
131
8.19
131
8.19
100
36.
Mariusz Kozyra
SKS START
13
131
10.08
131
10.08
100
37.
Patryk Czarnecki
KKS Pro-Basket TBS Kutno
16
127
7.94
127
7.94
100
38.
Michał Kaczorowski
ŁKS Szkoła Gortata I
13
127
9.77
127
9.77
100
39.
Filip Trześniewski
ŁKS Szkoła Gortata I
13
126
9.69
126
9.69
100
40.
Grzegorz Jaworski
KKS PRO-BASKET Kutno
16
126
7.88
126
7.88
100
41.
Michał Gędek
AZS PWSZ I Skierniewice
13
126
9.69
126
9.69
100
42.
Patryk Wojtczak
KKS Pro-Basket TBS Kutno
16
124
7.75
124
7.75
100
43.
Szymon Pajor
KKS Pro-Basket TBS Kutno
16
109
6.81
109
6.81
100
44.
Kacper Zakrzewski
AZS PWSZ I Skierniewice
14
109
7.79
109
7.79
100
45.
Jakub Lewandowski
UMKS PIOTRCOVIA
16
109
6.81
109
6.81
100
46.
Karol Bober
AZS PWSZ II Skierniewice
14
108
7.71
108
7.71
100
47.
Michał Jóźwiak
ŁKS Szkoła Gortata I
12
104
8.67
104
8.67
100
48.
Jakub Karwulewicz
UMKS PIOTRCOVIA
14
98
7.00
98
7.00
100
49.
Oliwier Oliński
GTK Głowno
15
93
6.20
93
6.20
100
50.
Kacper Maj
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
14
92
6.57
92
6.57
100
51.
Mateusz Bałut
AZS PWSZ I Skierniewice
16
91
5.69
91
5.69
100
52.
Bartosz Sobczyk
KKS Pro-Basket TBS Kutno
15
84
5.60
84
5.60
100
53.
Hubert Liberski
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
16
82
5.13
82
5.13
100
54.
Antoni Sadowniczyk
AZS PWSZ II Skierniewice
11
81
7.36
81
7.36
100
55.
Mateusz Kowalewski
KKS Pro-Basket TBS Kutno
16
79
4.94
79
4.94
100
56.
Tomasz Kwieciński
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
15
78
5.20
78
5.20
100
57.
Maciej Feliga
SKS START
13
75
5.77
75
5.77
100
58.
Krzysztof Kalisiak
AZS PWSZ I Skierniewice
15
74
4.93
74
4.93
100
59.
Filip Rożniata
GTK Głowno
15
71
4.73
71
4.73
100
60.
Wojciech Brancewicz
SKS START
11
71
6.45
71
6.45
100
61.
Bartłomiej Jach
ŁKS Szkoła Gortata I
13
70
5.38
70
5.38
100
62.
Jan Duda
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
16
70
4.38
70
4.38
100
63.
Mateusz Gładki
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
16
69
4.31
69
4.31
100
64.
Jakub Katarzyński
KKS PRO-BASKET Kutno
15
69
4.60
69
4.60
100
65.
Dominik Witkowski
SKS START
13
68
5.23
68
5.23
100
66.
Dominik Bartoniewicz
AZS PWSZ I Skierniewice
15
67
4.47
67
4.47
100
67.
Konstanty Hasiak
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
14
66
4.71
66
4.71
100
68.
Piotr Pawłowski
AZS PWSZ II Skierniewice
9
66
7.33
66
7.33
100
69.
Łukasz Lipiński
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
16
65
4.06
65
4.06
100
70.
Mikołaj Gajek
ŁKS Szkoła Gortata I
12
64
5.33
64
5.33
100
71.
Michał Bibik
AZS PWSZ II Skierniewice
13
63
4.85
63
4.85
100
72.
Miłosz Urbański
KKS PRO-BASKET Kutno
14
60
4.29
60
4.29
100
73.
Jakub Bartecki
ŁKS Szkoła Gortata I
15
60
4.00
60
4.00
100
74.
Miłosz Małecki
GTK Głowno
16
60
3.75
60
3.75
100
75.
Marcel Badek
AZS PWSZ II Skierniewice
13
57
4.38
57
4.38
100
76.
Bartosz Kotecki
GTK Głowno
16
55
3.44
55
3.44
100
77.
Kamil Sypulski
AZS PWSZ II Skierniewice
13
55
4.23
55
4.23
100
78.
Krystian Szyjak
UMKS PIOTRCOVIA
8
54
6.75
54
6.75
100
79.
Adrian Klepacz
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
10
53
5.30
53
5.30
100
80.
Maksym Branicki
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
14
50
3.57
50
3.57
100
81.
Piotr Jaczewski
SKS START
14
46
3.29
46
3.29
100
82.
Dawid Michalski
ŁKS Szkoła Gortata I
10
46
4.60
46
4.60
100
83.
Jakub Kołodziuk
ŁKS Szkoła Gortata I
13
44
3.38
44
3.38
100
84.
Łukasz Stachowski
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
11
44
4.00
44
4.00
100
85.
Emil Wardziak
ŁKS Szkoła Gortata I
8
43
5.38
43
5.38
100
86.
Jakub Ciesielczyk
UMKS PIOTRCOVIA
16
42
2.63
42
2.63
100
87.
Michał Kaliński
KKS PRO-BASKET Kutno
12
40
3.33
40
3.33
100
88.
Wojciech Kucharek
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
15
37
2.47
37
2.47
100
89.
Adrian Kotlarski
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
8
36
4.50
36
4.50
100
90.
Daniel Mąkolski
AZS PWSZ I Skierniewice
15
35
2.33
35
2.33
100
91.
Kacper Liwiński
KKS Pro-Basket TBS Kutno
12
33
2.75
33
2.75
100
92.
Jakub Adamczewski
GTK Głowno
9
31
3.44
31
3.44
100
93.
Jakub Ozga
UMKS PIOTRCOVIA
11
29
2.64
29
2.64
100
94.
Bartosz Moszczyński
KKS PRO-BASKET Kutno
16
29
1.81
29
1.81
100
95.
Jakub Owczarek
AZS PWSZ I Skierniewice
13
28
2.15
28
2.15
100
96.
Dawid Przyżycki
AZS PWSZ II Skierniewice
8
24
3.00
24
3.00
100
97.
Michał Motyl
UMKS PIOTRCOVIA
12
24
2.00
24
2.00
100
98.
Jakub Łoniewski
SKS START
9
24
2.67
24
2.67
100
99.
Piotr Wykrętowicz
KKS Pro-Basket TBS Kutno
14
23
1.64
23
1.64
100
100.
Franciszek Borkowski
SKS START
9
22
2.44
22
2.44
100
101.
Adam Polak
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
12
21
1.75
21
1.75
100
102.
Wiktor Chorąziak
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
12
20
1.67
20
1.67
100
103.
Filip Szremski
GTK Głowno
14
19
1.36
19
1.36
100
104.
Jakub Ziętkowski
SKS START
10
18
1.80
18
1.80
100
105.
Julian Potocki
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
11
17
1.55
17
1.55
100
106.
Mateusz Kobuszewski
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
15
17
1.13
17
1.13
100
107.
Jakub Krupski
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
12
17
1.42
17
1.42
100
108.
Stanisław Górniak
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
15
16
1.07
16
1.07
100
109.
Jakub Wasilewski
AZS PWSZ I Skierniewice
14
15
1.07
15
1.07
100
110.
Robert Dobraczyński
KKS PRO-BASKET Kutno
13
15
1.15
15
1.15
100
111.
Remigiusz Pająk
ŁKS Szkoła Gortata I
8
14
1.75
14
1.75
100
112.
Maciej Strzelczyk
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
16
13
0.81
13
0.81
100
113.
Klaudiusz Gajda
GTK Głowno
14
12
0.86
12
0.86
100
114.
Jakub Rutkowski
AZS PWSZ II Skierniewice
11
12
1.09
12
1.09
100
115.
Karol Wróbel
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
15
12
0.80
12
0.80
100
116.
Bartosz Białczak
GTK Głowno
13
10
0.77
10
0.77
100
117.
Kornel Jonio
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
11
9
0.82
9
0.82
100
118.
Mateusz Rutkowski
AZS PWSZ II Skierniewice
11
9
0.82
9
0.82
100
119.
Mikołaj Dałek
GTK Głowno
15
8
0.53
8
0.53
100
120.
Emilian Jaros
SKS START
8
7
0.88
7
0.88
100
121.
Gabriel Kożuchowski
KKS Pro-Basket TBS Kutno
13
7
0.54
7
0.54
100
122.
Kamil Patan
AZS PWSZ II Skierniewice
8
6
0.75
6
0.75
100
123.
Tymoteusz Wiza
AZS PWSZ II Skierniewice
11
6
0.55
6
0.55
100
124.
Kacper Piaskowski
AZS PWSZ II Skierniewice
12
6
0.50
6
0.50
100
125.
Kacper Bartczak
ŁKS Szkoła Gortata II Łódź
9
6
0.67
6
0.67
100
126.
Mikołaj Piotrowski
AZS PWSZ I Skierniewice
8
5
0.63
5
0.63
100
127.
Oliwier Suski
AZS PWSZ I Skierniewice
13
5
0.38
5
0.38
100
128.
Dawid Bednarek
AZS PWSZ II Skierniewice
11
4
0.36
4
0.36
100
129.
Gracjan Sikora
KKS Pro-Basket TBS Kutno
10
4
0.40
4
0.40
100
130.
Jakub Duda
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
12
3
0.25
3
0.25
100
131.
Daniel Nawrocki
PKK 99 JANTOŃ Pabianice
9
3
0.33
3
0.33
100
132.
Kacper Masztanowicz
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
12
2
0.17
2
0.17
100
133.
Szymon Ziemecki
UMKS KSIĘŻAK Łowicz I
8
0
0.00
0
0.00
0
134.
Kacper Pięta
UMKS KSIĘŻAK Łowicz II
11
0
0.00
0
0.00
0
135.
Maciej Szczepanik
AZS PWSZ II Skierniewice
9
0
0.00
0
0.00
0
136.
Jakub Klimczak
SKS START
8
0
0.00
0
0.00
0
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość